Parafree

Sömestir Tatiline 50 TL ParafPara Hediye!

17 Ocak – 2 Şubat 2020 tarihleri arasında giyim, elektronik, seyahat, konaklama, hava yolu, eğitim ve kırtasiye sektörlerinde Paraf ile yurt içi tüm banka POS’larından yapacağınız toplamda 750 TL’lik harcamanıza SMS ile katılmanız durumunda 40 TL, Paraf Mobil ile katılmanız durumunda 50 TL ParafPara verilecektir.

Parafree

Parafree ile Dijital Yayın Platformu 20 TL İndirim Fırsatı ile!

3 Ocak-31 Mart 2020 tarihleri arasında tüm banka poslarından yapılacak dijital yayın platformu harcamalarına aylık toplam harcama tutarının 20 TL’si kadar indirim verilecektir.

Parafree

Parafree ile Sinema Bileti %50 İndirimli!

3 Ocak-31 Mart 2020 tarihleri arasında tüm banka poslarından sinema sektöründe yapılacak aylık ilk harcamaya %50 indirim verilecektir.

Parafree

Parfree ile haftasonu restoran ve kafe harcamalarında %50 indirim!

30 Aralık 2019 - 31 Temmuz 2020 tarihleri arasında hafta sonu yapılan restoran ve kafe harcamalarında geçerli %50 indirim fırsatı Parafree sahiplerini bekliyor.

Parafree

Paraf ile Lescon’da 30 TL ParafPara Fırsatı!

01 Ocak – 29 Şubat 2020 tarihleri arasında Lescon mağazalarında ve www.lescon.com.tr’de tek seferde yapılacak 300 TL ve üzeri ilk alışverişe 30 TL ParafPara hediye.

Parafree

Paraf Mobil’e Özel Market ve Restoran alışverişlerinize 30 TL ParafPara!

04 - 23 Ocak 2020 tarihleri arasında market ve restoran sektörlerinde Paraf ile yurt içi tüm banka POS’larından yapılacak üçüncü 125 TL ve üzeri alışverişe 30 TL ParafPara verilecektir.

Parafree

Paraf ile peşin harcamalarınıza 3 taksit fırsatı!

3-31 Ocak 2020 tarihleri arasında taksit yasağı olan sektörler dışındaki sektörlerden yurt içinde yapılacak 100 TL ve 10.000 TL arasındaki peşin işlemler ücretsiz, faizsiz 3 taksite bölünecektir.

Parafree

Paraf Mobil’e Özel Akaryakıt harcamalarınıza 40 TL ParafPara Fırsatı!

02-31 Ocak 2020 tarihleri arasında akaryakıt sektöründe Paraf ile yurt içi tüm banka POS’larından yapılacak dördüncü 125 TL ve üzeri alışverişe 40 TL ParafPara verilecektir.

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER
Parafree Genel Bilgiler

Gençlere güzellik yapan kart Parafree. Gençlerin kredi kartı Halk Bankası'ndan Parafree kampanyaları, indirimleri, güncel haberlerini buradan takip edin.

Şimdi gençler Parafree kullanıyor, tüm harcamalarında birbirinden güzel kampanya ve indirimlerden faydalanıyor.
Sen de Parafree’ni kap, güzellikler dünyasına adım at!

Parafree ile yurt içi ve yurt dışında Visa/MasterCard, yurt içinde Troy logosu bulunan tüm üye işyerlerinde alışveriş yapabilirsiniz. Yurt içinde Paraf Üye İşyerlerinde taksitli alışveriş yapabilir ve kampanyalardan yararlanma imkanına sahip olursunuz.

Parafree güzelliklerini kullananlar kazançlı çıkıyor… 
İlk Ekstrenin %25’i Parafree’den hediye!
Faturamı ödemeyi unuturum diye dert etme! Parafree ile otomatik ödeme talimatı ver %10 indirimi kaçırma…

Parafree kampanyaları, indirimleri, güncel paraf puan bilgileri
Parafree kampanyaları, Parafree indirim fırsatları, güncel paraf puan bilgileri ve daha fazlası için bizi takip edin.