HSBC Advantage

HSBC Advantage ile mediamarkt.com.tr'de 75 TL NakitPuan!

15-22 Aralık 2020 tarihleri arasında HSBC Advantage ile sadece mediamarkt.com.tr'den yapacağınız 1,500 TL ve üzeri ilk alışverişe 75 TL değerinde NakitPuan! Katılmak için MARKT yazın 4477'ye gönderin!

HSBC Advantage

HSBC Advantage ile 150 TL'ye Varan NakitPuan Hediye!

150 TL’ye varan NakitPuan hediye! HSBC Kredi Kartınızla 1-31 Aralık tarihleri arasında tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız harcamalarda HSBC Advantage kredi kartınızı kullanın siz de kazanın.

HSBC Advantage

HSBC Advantage ile Boyner.com.tr ve Boyner Mobil’de 75 TL indirim!

www.boyner.com.tr ve Boyner Mobil Uygulaması üzerinden 24-27 Ekim 2020 tarihleri arasında 400 TL üzeri ilk alışverişinizde 75 TL indirim ve peşin fiyatına 9 aya varan taksit fırsatı!

HSBC Advantage

Advantage ile 75 TL NakitPuan hediye!

Ekim ayı boyunca yapacağınız 1000 TL üzeri beyaz eşya harcamalarınıza 75 TL NakitPuan fırsatı HSBC Advantage ile sizleri bekliyor.

HSBC Advantage

HSBC Advantage ile Ebebek ve www.e-bebek.com'da 30 TL NakitPuan fırsatı!

1-31 Mayıs 2020 tarihleri arasında nobetçi Ebebek mağazaları ve www.e-bebek.com'da 200 TL ve üzeri ilk alışverişe 30 TL NakitPuan fırsatı!

HSBC Advantage

HSBC Advantage ile Boyner.com.tr ve Boyner Mobil’de 75 TL indirim fırsatı!

www.boyner.com.tr'den 4-10 Mayıs 2020 tarihleri arasında 400TL üzeri ilk alışverişinizde 75TL indirim ve peşin fiyatına 9 aya varan taksit fırsatı!

HSBC Advantage

HSBC Advantage ile Market Harcamalarınıza 100 TL İndirim Fırsatı!

20 Nisan - 24 Mayıs 2020 tarihleri arasında tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız her 150 TL ve üzeri market harcamanıza 20 TL, toplamda 100 TL indirim hediye!

HSBC Advantage

Taksitli Motorlu Taşıtlar Vergisi HSBC Advantage'da!

Motorlu taşıtlar verginizi, HSBC Mobil Bankacılık uygulaması veya HSBC İnternet Bankacılığı üzerinden 4 taksitte, www.gib.gov.tr üzerinden 3 taksitte kolay ve güvenli şekilde ödeyebilirsiniz.

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER
HSBC Advantage Genel Bilgiler

HSBC Advantage Classic / Standard Kredi Kartı ile, yurt içi ve yurt dışında milyonlarca MasterCard® / Visa amblemli mağazalarda ve yurt içindeki Advantage anlaşmalı üye işyerlerinde ister tek ödemeli, ister taksitli alışverişin keyfini çıkarın.

Özellikleri ve Kolaylıkları

Yurt içindeki tüm HSBC Bank Şubeleri, ATM'leri ve diğer tüm bankaların ATM'lerinden Nakit Avans çekebilirsiniz.

HSBC Bank Telefon Bankacılığı ve HSBC Bank Bireysel İnternet Bankacılığı ile kredi kartınızdan nakit avans çekerek vadesiz hesabınıza para aktarabilirsiniz.

Harcamalarınızı kolaylıkla ödeyebilirsiniz.

Advantage NakitPuan ve Advantage TatilPuan programlarından yararlanırsınız.

Kartınızın çalınması, kaybolması veya kartınızla aldığınız eşyaların zarar görmesi durumunda Kayıp-Çalıntı ve Alışveriş Teminatı'ndan, ücretsiz Acil Kart Yenileme ve Nakit Avans hizmetlerinden faydalanırsınız.*

AVIS'ten araç kiralamalarda %25 indirimden faydalanabilirsiniz.

PROGO ile transfer hizmetlerinde %25'e varan indirimden yararlanabilirsiniz.

Akraba şartı olmaksızın dilediğiniz kadar ek kart çıkartabilir, bu kartların limitini ve nakit avans çekme yetkisini limitiniz dahilinde kendiniz belirleyebilirsiniz.

* Teminat kapsamları ve detaylı bilgi için: 0850 211 0 111

HSBC Advantage kampanyaları, indirimleri, nakitpuan fırsatları ve güncel taksit seçenekleri
HSBC Advantage ile alışveriş yapın NakitPuan'ları kazanın. HSBC Advantage kampanyaları, indirimleri ve fırsatlarını bu sayfadan takip edebilirsiniz.