HSBC Advantage

Konut Sigortası Poliçenizi Yenileyin, 20 TL NakitPuan Kazanın!

HSBC ve Gulf işbirliği ile sunulan Konut Sigorta Poliçenizi yenileme vadesinde HSBC Kredi Kartınız ile yenileyin, poliçe başına 20 TL NakitPuan kazanın!

Devamını Oku

HSBC Advantage

Faturalarım Güvende Sigortası ile İçiniz Rahat Olsun

HSBC ve Gulf işbirliği ile sunulan Faturalarım Güvende Sigortasını şubelerimiz aracılığı ile satın alan/mevcut poliçesini yenileyen ve otomatik yenileme talimatı veren müşterilerimize bir defaya mahsus olmak üzere yıllık primin %2’si kadar NakitPuan hediye!

Devamını Oku

HSBC Advantage

Sigorta Poliçenize Otomatik Yenileme Talimatı Tanımlayın, 45 TL NakitPuan Kazanın!

HSBC ve Gulf işbirliği ile sunulan Yıllık Aile Güvence Planı, Yıllık Eğitim Güvence Planı, Faturalarım Güvende Planı, Acil Yardım Planı ve Umuda Destek Planı poliçelerini HSBC Bank Bireysel Telefon Bankacılığı aracılığı ile yenileyerek otomatik yenileme talimatı veren müşterilerimize 45 TL NakitPuan hediye edilecektir.

Devamını Oku

HSBC Advantage

CardFinans'ınızla Boyner’de 50 TL indirim ve 9 taksit!

CardFinans'ınızla Boyner.com.tr'de 26 Kasım'a kadar yapacağınız 300TL ve üzeri ilk alışverişinizde %50’ye varan indirime ek size özel 50 TL indirim ve 9 taksit fırsatı! 50TL indirim alışverişten sonra kesilecek ilk ekstreye yansır.

Devamını Oku

HSBC Advantage

HSBC Advantage ile Beyaz Eşya Sektöründe 100 TL NakitPuan Fırsatı!

26 Ekim- 30 Kasım 2018 tarihleri arasında Beyaz eşya sektöründe tek seferde yapacağınız 1.000 TL ve üzeri taksitli alışverişinize 100 TL NakitPuan! Kampanyaya katılmak için PUAN yaz, 4477'ye gönder.

Devamını Oku

HSBC Advantage

Kasım Ayında 110 TL Nakit Puan HSBC Advantage'dan!

1-30 Kasım tarihleri arasında tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız her 100 TL ve üzeri alışverişe 10 TL; toplamda 110 TL NakitPuan hediye! Kampanyaya katılmak için MUTLU yaz, 4477'ye gönder.

Devamını Oku

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER