ICBC Turkey Bonus Business

Bonus ile Halı, Perde, Züccaciye ve Ev Tekstil Sektöründe +3 taksit!

1-30 Kasım 2023 tarihleri arasında +3 taksit 1.000 TL ve üzeri taksitli alışverişlerde geçerli olacaktır.Kampanya kapsamında anlaşmalı Bonus program ortağı Halı, Perde, Züccaciye ve Ev Tekstil Sektöründe +3 taksit uygulanacaktır.+3 taksit kampanyası 3 ile 6 arası seçmeli taksit işlemlerde geçerlidir. Kampanyada ulaşılabilecek en yüksek taksit sayısı 9 olacaktır.Kampanyadan yararlanmak için alışverişlerin Garanti BBVA POS'larından geçmesi gerekmektedir.

ICBC Turkey Bonus Business

Bonus ile Otomotiv, Lastik Bakım ve Yedek Parça Sektöründe +3 taksit!

1-30 Kasım 2023 tarihleri arasında +3 taksit 750 TL ve üzeri taksitli alışverişlerde geçerli olacaktır.Kampanya kapsamında anlaşmalı Bonus program ortağı Otomotiv, Lastik Bakım ve Yedek Parça Sektöründe +3 taksit uygulanacaktır.+3 taksit kampanyası 3 ile 6 arası seçmeli taksit işlemlerde geçerlidir. Kampanyada ulaşılabilecek en yüksek taksit sayısı 9 olacaktır.Kampanyadan yararlanmak için alışverişlerin Garanti BBVA POS'larından geçmesi gerekmektedir.

ICBC Turkey Bonus Business

Bonus ile Motosiklet ve Bisiklet Sektöründe +2 taksit!

1-30 Kasım 2023 tarihleri arasında +2 taksit 750 TL ve üzeri taksitli alışverişlerde geçerli olacaktır.Kampanya kapsamında anlaşmalı Bonus program ortağı Motosiklet ve Bisiklet Sektöründe 6 ve 7 taksitli işlemlerde +2 taksit uygulanacaktır.Kampanyadan yararlanmak için alışverişlerin Garanti BBVA POS'larından geçmesi gerekmektedir.

ICBC Turkey Bonus Business

Bonus ile Otopratik'te araç bakımını yaptıranlara 8 taksit!

Kampanya 01 Kasım 2023-31 Ocak 2024 tarihleri arasında anlaşmalı otomotiv sektöründe faaliyet gösteren Bonus program üyesi Otopratik işyerlerinde geçerlidir.Kampanyadan yararlanmak için harcama işleminin Garanti BBVA POS'larından gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

ICBC Turkey Bonus Business

Bonus ile Lassa'dan 8 taksit fırsatı!

Kampanya 01 Kasım 2023-31 Ocak 2024 tarihleri arasında anlaşmalı otomotiv sektöründe faaliyet gösteren Bonus program üyesi Lassa işyerlerinde geçerlidir.Kampanyadan yararlanmak için harcama işleminin Garanti BBVA POS'larından gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

ICBC Turkey Bonus Business

Bonus ile ETS'de ekstra %3 indirim!

01 Ocak 2020 – 31 Aralık 2023 tarihleri arasında ETS tur'dan yapılan rezervasyonlarınıza ekstra %3 indirim uygulanacaktır.ETS'de ekstra %3 indirim belirli otellerde geçerlidir.ETS'de ekstra %3 indirim kampanyasından yararlanabilmek için taksitli harcamanın Garanti BBVA POS'larında yapılması gerekmektedir.

ICBC Turkey Bonus Business

Bonus ile Trendyol'da 6 taksit!

7-30 Kasım 2023 tarihleri arasında Trendyol'da 500 TL ve üzeri işlemlerde peşin fiyatına 3 taksit, 6.000 TL üzeri işlemlerde peşin fiyatına 6 taksit imkanı sunulacaktır.3 veya 6 taksit kampanyasından yararlanabilmek için taksitli harcamanın Garanti BBVA POS'larından yapılması gerekmektedir.

ICBC Turkey Bonus Business

Bonus ile Hepsiburada'da peşin fiyatına 6'ya varan taksit!

Kampanya kapsamında, 30 Kasım 2023 tarihine kadar Hepsiburada'da Bonus kredi kartlarınızla yapacağınız 3.000 TL ve üzeri alışverişlerinize peşin fiyatına 3 taksit, 10.000 TL ve üzeri alışverişlerinizde peşin fiyatına 6 taksit fırsatı sunulacaktır.Kampanya dahilindeki işlemlerin mutlaka Garanti BBVA POS'u kullanılarak gerçekleştirilmiş olması gerekmektedir.

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER
ICBC Turkey Bonus Business Genel Bilgiler
ICBC Turkey Bonus Business kampanyaları, indirim fırsatları ve güncel bonus puan fırsatları
ICBC Turkey Bonus Business kampanyaları, indirim fırsatları, güncel bonus puan fırsatları ve daha fazlası için bizi takip edin.