ING Turuncu Ekstra

ING Kredi Kartı ile Petrol Ofisi'nde harcama sözü sizden, 500 TL ING'den!

Şimdi 12 ay boyunca her ay 500 TL yakıt alımını ING Kredi Kartı ile Petrol Ofisi mobil ödeme üzerinden yapmaya söz verenler, anında 500 TL hediye kazanıyor.

ING Turuncu Ekstra

Harcama koşulsuz Turuncu Ekstra dönemi kredi fırsatı!

Harcama Koşulsuz Turuncu Ekstra Dönemi'yle, sağlık çalışanları, öğretmenler, emekli öğretmenler, akademisyenler ve ING Kredi noktalarından kredi kullanan müşterilerimize özel, %0 faizli 12 ay vadeli 3.000 TL'ye varan kredi fırsatından yararlanabilirsiniz.

ING Turuncu Ekstra

Turuncu Ekstralı'lara Zubizu restoranlarında indirim!

Turuncu Ekstra Visa Platinum Kart sahiplerine özel ekstra %10 indirim her Cuma, Cumartesi ve Pazar seçkin Zubizu restoranlarında!

ING Turuncu Ekstra

Turuncu Ekstra’lılara, Trendyol’da kargo bedava!

1 – 31 Mayıs 2020 tarihleri arasında Trendyol alışverişinizi Turuncu Ekstra Kart'ınız ile yapın, kargo ücreti ödemeyin!

ING Turuncu Ekstra

ING Turuncu Ekstra ile Hepsiburada Kitap Alışverişleri %15 İndirimli!

1 Şubat - 31 Temmuz tarihleri arasında Hepsiburada.com'dan yapılacak 50 TL ve üzeri kitap alışverişlerinde ING Turuncu Ekstra Kart kullananlara %15 indirim uygulanacaktır.

ING Turuncu Ekstra

Dilediğiniz ATM'den masrafsız para çekin!

Turuncu Ekstra Kart ile ayda 750 TL'lik harcamanıza, bir sonraki ay 3 defa diğer banka ATM'lerinden masrafsız para çekebilir ve yatırabilirsiniz. Üstelik Turuncu Hesaplarınıza %2 ek faiz kazanırsınız.

ING Turuncu Ekstra

Turuncu Ekstralı'lara Zubizu restoranlarında indirim!

1 Aralık 2019 - 31 Ocak 2020 tarihleri arasında Turuncu Ekstra Visa Platinum Kart sahiplerine özel ek %10 indirim en seçkin Zubizu restoranlarında!

ING Turuncu Ekstra

Turuncu Ekstra'lılara beIN CONNECT Taraftar Paketi tam 1 yıl ücretsiz!

Süper Lig maçlarını Taraftar Paketi ile kurulum olmadan ücretsiz izleyin! Takımınızın 2019-2020 sezonu Süper Lig maçlarını beIN CONNECT Taraftar Paketi ile kurulum olmadan istediğiniz yerde ücretsiz izleyin!

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER
ING Turuncu Ekstra Genel Bilgiler
ING Turuncu Ekstra kampanyaları, puan fırsatları, güncel bilgileri
ING Turuncu Ekstra kampanyaları, ING Turuncu Ekstra banka kartı puan fırsatları, ING Turuncu Ekstra güncel bilgileri ve daha fazlası için bizi takip edin.