ING Turuncu Ekstra

ING Turuncu Ekstra ile Hepsiburada Kitap Alışverişleri %15 İndirimli!

1 Şubat - 31 Temmuz tarihleri arasında Hepsiburada.com'dan yapılacak 50 TL ve üzeri kitap alışverişlerinde ING Turuncu Ekstra Kart kullananlara %15 indirim uygulanacaktır.

ING Turuncu Ekstra

Dilediğiniz ATM'den masrafsız para çekin!

Turuncu Ekstra Kart ile ayda 750 TL'lik harcamanıza, bir sonraki ay 3 defa diğer banka ATM'lerinden masrafsız para çekebilir ve yatırabilirsiniz. Üstelik Turuncu Hesaplarınıza %2 ek faiz kazanırsınız.

ING Turuncu Ekstra

Turuncu Ekstralı'lara Zubizu restoranlarında indirim!

1 Aralık 2019 - 31 Ocak 2020 tarihleri arasında Turuncu Ekstra Visa Platinum Kart sahiplerine özel ek %10 indirim en seçkin Zubizu restoranlarında!

ING Turuncu Ekstra

Turuncu Ekstra'lılara beIN CONNECT Taraftar Paketi tam 1 yıl ücretsiz!

Süper Lig maçlarını Taraftar Paketi ile kurulum olmadan ücretsiz izleyin! Takımınızın 2019-2020 sezonu Süper Lig maçlarını beIN CONNECT Taraftar Paketi ile kurulum olmadan istediğiniz yerde ücretsiz izleyin!

ING Turuncu Ekstra

Turuncu Ekstra Kart'ınızla Hepsiburada'da 25 TL indirim kazanın!

Turuncu Ekstra ile Hepsiburada’da 11 Ocak - 11 Şubat 2020 tarihleri arasında yapacağınız 175 TL ve üzeri süpermarket ve petshop alışverişlerinize 25 TL indirim!

ING Turuncu Ekstra

Turuncu Ekstra’lılara, Trendyol’da kargo bedava!

1-30 Nisan 2019 tarihleri arasında trendyol.com'da ING Turuncu Ekstra Kart ile yapılacak alışverişlerde kargo ücreti alınmayacaktır.

ING Turuncu Ekstra

Turuncu Ekstra'lılara Workinton'larda coworking günlük kullanımı hediye!

Ayda 750 TL harcama yapan Turuncu Ekstra'lılar, Workinton ofislerinde 1 yıl boyunca ayda 4 kere Coworking hakkı kazanıyor!

ING Turuncu Ekstra

Turuncu Ekstra'lılara Hepsiburada'da 30 TL indirim!

Hepsiburada’da 1-31 Mart tarihleri arasında Turuncu Ekstra Kart ile 200 TL ve üzeri süpermarket alışverişlerinde anında 30 TL indirim!

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER
ING Turuncu Ekstra Genel Bilgiler
ING Turuncu Ekstra kampanyaları, puan fırsatları, güncel bilgileri
ING Turuncu Ekstra kampanyaları, ING Turuncu Ekstra banka kartı puan fırsatları, ING Turuncu Ekstra güncel bilgileri ve daha fazlası için bizi takip edin.