Sağlam Kart

Kuveyt Türk ile Apartman ve Site Sakinlerine Altın Çağ!

30 Aralık 2019 tarihine kadar daire sakinlerinin aidatları için Kuveyt Türk’ten otomatik ödeme talimatı vermeleri ve talimatın en az 1 kez tahsil olması durumunda daire sakinleri 50 TL değerinde altın puan almaya hak kazanacaktır.

Sağlam Kart

Sağlam Kart ile Petlas’ta Vade Farksız 4 + 3 Taksit Fırsatı!

31 Ocak 2020 tarihine kadar Sağlam Kart ile Kış Lastiğiniz Petlas’ta Vade Farksız 4 + 3 Taksit fırsatı sizleri bekliyor.

Sağlam Kart

Sağlam Kart ile Araç Bakımı ve Lastik Yenileme 3 Taksitte!

22 Kasım 2019 – 1 Mart 2020 arasında Araç Bakımı ve Lastik Yenilemenizi Sağlam Kart ile 3 Taksitte Rahat Rahat Yapın! Kampanyadan faydalanabilmek için işlem yapılmadan önce ONAY ARAC3 yazıp 2848’e sms gönderilmesi gerekmektedir.

Sağlam Kart

Sağlam Kart ile İgdaş Ödemeleriniz Vade Farksız 3 Taksit

31 Mayıs 2020 tarihine kadar 100 TL- 2,000 TL arasındaki İgdaş Vezneleri ve İgdaş İnternet Sitesinden yapılacak ödemelerde Kuveyt Türk bireysel kredi kartlarına vade farksız 3 taksit imkanı.

Sağlam Kart

Sağlam Kart ile E-Ticaret Alışverişleriniz 3 Taksitle!

7 Kasım 2019 – 30 Kasım 2019 tarihleri arasında Kuveyt Türk bireysel kredi kartlarıyla yapacağınız 100 TL-5000 TL arasındaki e-ticaret alışverişlerinize vade farksız 3 taksit fırsatı.

Sağlam Kart

Kuveyt Türk ile Giyim 3 Taksit!

30 Eylül’e kadar 200 TL üzeri giyim harcamalarınızı Kuveyt Türk bireysel kredi kartlarınızla yapın, okulların açılmasına yakın artan giyim harcamalarınızda vade farksız 3 taksit imkânından yararlanın!

Sağlam Kart

Eğitim ve Sağlık harcamalarınıza vade farksız 5 taksit

Sağlam Kartınız ile eğitim ve sağlık sektörlerinde yapacağınız 100 TL ve üzeri harcamalar vade farksız 5 taksit yapılacaktır. Vade farksız 5 taksit MCC kodu eğitim ya da sağlık ile ilgili olan işyerlerinde geçerli olacaktır.

Sağlam Kart

Kurban Bağışını Sağlam'a Bağla, 3 Taksitte Tamamla!

14 Ağustos 2019 tarihine kadar Sağlam Kart, Sale Plus, Seyyah Kart, Özel Bankacılık kredi kartı ile dernek ve vakıflara yapılacak Kurban Bağışlarınızı 3 taksit ile ödeyin.

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER
Sağlam Kart Genel Bilgiler
Sağlam Kart kampanyaları, indirim fırsatları, taksit avantajları
Sağlam Kart kampanyaları, Sağlam Kart kredi kartı fırsatları, Sağlam Kart kredi kartı taksit avantajları ve daha fazlası