QNB Finansbank

CardFinans ile Motorlu Taşıtlar Vergisi 2 Taksit!

08 - 31 Ocak tarihleri arasında CardFinans kredi kartları ile yapılacak Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerine 2 taksit fırsatı! Ödemelerinizi QNB Finansbank web sitesinden, www.gib.gov.tr, İnternet/Cep Şubemizden, bireysel çağrı merkezimizden veya şubelerimizden yapabilirsiniz.

QNB Finansbank

QNB Kredi Kartları ile Yılbaşı Alışverişine 100 TL ParaPuan!

Aralık ayı sonuna kadar CardFinans ve QNB First bireysel kredi kartlarınızla giyim, oyuncak, kozmetik ve restoran sektörlerinde tek seferde yapacağınız her 100 TL ve üzeri harcamanıza anında 10 TL, toplamda ise 100 TL'ye varan ParaPuan hediye

QNB Finansbank

CardFinans TarımKart’tan 30 çiftçimize 1.000 TL’lik akaryakıt çeki!

01 Kasım - 31 Aralık 2019 tarihleri arasında CardFinans TarımKart sahipleri CardFinans TarımKart ‘larıyla toplamda yapacakları her 1.000 TL’lik alışveriş için 1 çekiliş hakkı kazanarak, 30 adet 1.000 TL değerinde Petrol Ofisi Positive Card’tan birine çekilişle sahip olma fırsatı yakalıyor!

QNB Finansbank

CardFinans Nakit ile İnternet Alışverişlerinize 50 TL ParaPuan!

5 - 30 Kasım arasında CardFinans Nakit ile internetten tek seferde yapacağınız 100 TL ve üzeri alışverişinize %10'u değerinde ParaPuan hediye!

QNB Finansbank

CardFinanslılara Efsane Cuma erken geldi!

Kasım sonuna kadar CardFinans ve QNB First bireysel kredi kartlarınızla giyim, kozmetik ve elektronik sektörlerinde yapacağınız her 100 TL ve üzeri harcamanıza, harcama tutarının %10'u, toplamda 50 TL'ye varan ParaPuan hediye!

QNB Finansbank

CardFinans'tan Öğretmenler Günü'ne Özel 50 TL ParaPuan!

24 Kasım'a kadar CardFinans ve QNB First bireysel kredi kartlarınızla yapacağınız her 100 TL ve üzeri giyim, kozmetik ve kırtasiye harcamanıza 10 TL, toplamda 50 TL'ye varan ParaPuan hediye!

QNB Finansbank

Market ve Restoran Alışverişlerinize 100 TL ParaPuan!

Kasım sonuna kadar CardFinans ve QNB First bireysel kredi kartlarınızla yapacağınız her 125 TL ve üzeri market ve restoran harcamanıza 10 TL, toplamda 100 TL'ye varan ParaPuan hediye!

QNB Finansbank

QNB Finansbank KOBİ İhtiyaç Kredisi!

KOBİ Kredisi yıllık %14,5’ten başlayan faiz oranlarıyla. QNB Finansbank’tan Alınır. Firmanız için her türlü acil nakit ihtiyacınızda QNB Finansbank yanınızda!

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER