QNB Finansbank

CardFinans ile Okula Dönüş Kampanyası!

15 Eylül'e kadar CardFinans ve QNB First bireysel kredi kartlarınızla eğitim, kırtasiye ve giyim sektörlerinde yapacağınız her 125 TL ve üzeri harcamanıza 10 TL, toplamda 100 TL'ye varan ParaPuan hediye!

Devamını Oku

QNB Finansbank

QNB Finansbank İncehesap.com İndirim Kampanyası!

Temmuz'da QNB Finansbank Cep Şubesine giriş yapanlar incehesap.com’da 50 TL indirimi kapıyor!

Devamını Oku

QNB Finansbank

QNB Finansbank'tan Boyner'de 40 TL İndirim!

Temmuz’da QNB Finansbank Cep Şubesine giriş yapanlar Boyner.com.tr veya Boyner Mobil Uygulaması’nda 40 TL indirimi kapıyor!

Devamını Oku

QNB Finansbank

CardFinans ile Otomatik faturalar 90 TL ParaPuan’a koşuyor!

24 Haziran-31 Ağustos 2019 tarihleri arasında QNB Finansbank vadesiz hesabınızdan vereceğiniz her yeni otomatik fatura ödeme talimatı için; 1. talimatınıza 15 TL, 2. talimatınıza 20 TL, 3. talimatınıza 25 TL, sonraki 3 talimatınız için de talimat başına 10'ar TL olmak üzere, toplamda 90TL’ye varan ParaPuan hediye!

Devamını Oku

QNB Finansbank

CardFinans'ınızla Kira Gelir Vergisi 2 Taksit!

Temmuz ayı boyunca CardFinans kredi kartları ile yapılacak Kira Gelir Vergisi ödemelerine 2 taksit fırsatı! Ödemelerinizi QNB Finansbank web sitesinden, www.gib.gov.tr, İnternet/Cep Şubemizden veya şubelerimizden yapabilirsiniz.

Devamını Oku

QNB Finansbank

CardFinans'ınızla Motorlu Taşıtlar Vergisi 2 Taksit

Temmuz ayı boyunca CardFinans kredi kartları ile yapılacak Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerine 2 taksit fırsatı! Ödemelerinizi QNB Finansbank web sitesinden, www.gib.gov.tr, İnternet/Cep Şubemizden, bireysel çağrı merkezimizden veya şubelerimizden yapabilirsiniz.

Devamını Oku

QNB Finansbank

CardFinans TarımKart QNB Finansbank'ta!

6 aya varan faizsiz dönem avantajı ile kredi limitiniz dahilinde tarımsal girdi alışverişlerinizi yapabileceğiniz, nakit ihtiyaçlarınızı geniş vade imkanı ile karşılayabileceğiniz, üstelik tüm bunları ürettiğiniz ürünün hasat tarihine göre yılda 1 veya 2 ödemeli olarak yapabileceğiniz CardFinans TarımKart; tüm çiftçilerimize toprak kadar gerekli..

Devamını Oku

QNB Finansbank

KOBİ'lere e-Fatura Teminatlı Kredi QNB Finansbank'tan!

30 Haziran 2019 tarihine kadar ilk defa e-Fatura Teminatlı Kredi kullanacak KOBİ’lerimizin 100 bin TL’ye kadarki ilk kredilerine 1 ay boyunca sıfır faiz fırsatı sunuyoruz.

Devamını Oku

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER