QNB Finansbank

QNB Finansbank KOBİ İhtiyaç Kredisi!

KOBİ Kredisi yıllık %14,5’ten başlayan faiz oranlarıyla. QNB Finansbank’tan Alınır. Firmanız için her türlü acil nakit ihtiyacınızda QNB Finansbank yanınızda!

Devamını Oku

QNB Finansbank

QNB Finansbank POS Volkswagen Caddy Çekiliş Kampanyası!

QNB Finansbank POS sahibi ve Rahat Paket kullanan KOBİ müşterileri 1 Ekim - 31 Aralık 2019 tarihlerinde POS’umuzdan toplamda yapacakları her 3000 TL’lik ciro için 1 çekiliş hakkı kazanarak 1 adet 2019 Model Volkswagen Caddy 2.0 TDI veya birçok hediyeden birine çekilişle sahip olma fırsatı yakalıyor!

Devamını Oku

QNB Finansbank

Boyner'de 50 TL indirim QNB Finansbank Cep Şubesinden hediye!

Ekim’de QNB Finansbank Cep Şubesinden Boyner Mobil Uygulaması’nda geçerli 50 TL indirim hediye!

Devamını Oku

QNB Finansbank

CardFinans ile Kırtasiye alışverişlerinizde +3 taksit!

CardFinans'ınızla ekim ayı boyunca kırtasiye sektörlerinde kampanyaya dahil üye işyerlerinde 200 TL üzeri 2-9 taksitli alışverişlerde artı 3 taksit fırsatı!

Devamını Oku

QNB Finansbank

CardFinans ile Mobilya alışverişlerinizde +4 taksit!

CardFinans bireysel kredi kartları ve Artı Paket'e dahil CardFinans Fix ile 1 Eylül 2019 -31 Ekim 2019 tarihleri arasında mobilya sektöründeki kampanyaya dahil üye iş yerlerinde QNB Finansbank POS’larından yapacağınız 300-30.000 TL arası 2-14 taksitli alışverişlerinizde +4 taksit fırsatı!

Devamını Oku

QNB Finansbank

CardFinans ile Kuyum alışverişlerinizde +2 taksit!

CardFinans’ınızla kuyum sektöründeki kampanyaya dahil üye işyerlerinde ekim ayı sonuna kadar 200 TL ve üzeri 2 taksitli alışverişlerinizde +2 taksit fırsatı!

Devamını Oku

QNB Finansbank

CardFinans ile Ev tekstili ve züccaciye alışverişlerinizde +4 taksit!

CardFinans'ınızla ekim ayı boyunca ev tekstili ve züccaciye sektöründeki kampanyaya dahil üye iş yerlerinde yapacağınız 150 TL üzeri 2-8 arası taksitli alışverişlerinizde +4 taksit fırsatı!

Devamını Oku

QNB Finansbank

CardFinans ile Giyim alışverişlerinizde +3 taksit fırsatı!

CardFinans'ınızla ekim ayı boyunca giyim, ayakkabı, aksesuar, çok katlı mağaza ve optik sektörlerinde kampanyaya dahil üye işyerlerinde 200 TL üzeri 2-9 taksitli alışverişlerde artı 3 taksit fırsatı!

Devamını Oku

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER