QNB Finansbank

Sevdiklerinizi CardFinans ek kart sahibi yapın, 180 TL’ye varan indirim kazanın!

Sevdiklerinizi 1-31 Mart 2020 tarihleri arasında Şube, Direkt Satış, Çağrı Merkezi ve Cep Şubesi kanallarından başvurarak CardFinans bireysel ek kart sahibi yapın; 6 ay boyunca ek kartın yapacağı market ve benzin alışverişlerinde aylık 30 TL, toplamda 180 TL’ye varan indirim kazanın!

QNB Finansbank

CardFinans ile Harcama Öteleme Kampanyası!

İhtiyaçlarınızı bekletmeyin, şimdi alın 2 ay sonra ödeyin! Mart ayı sonuna kadar CardFinans ve QNB First bireysel kredi kartlarinizla taksit yasaklı sektörler hariç 100-1000 TL arası tek çekim alışverişleriniz faizsiz 2 ay sonraki ilk ekstrenize ötelensin!

QNB Finansbank

QNB Finansbank'tan Emeklilere 1.250 TL Promosyon Fırsatı!

Emekli maaşını QNB Finansbank'a taşıyanlar 1.250 TL'ye varan promosyonun tadını çıkarıyor.

QNB Finansbank

Sevdiklerinizi CardFinans ek kart sahibi yapın, 180 TL’ye varan indirim kazanın!

Sevdiklerinizi 4-29 Şubat 2020 tarihleri arasında Şube, Direkt Satış, Çağrı Merkezi ve Cep Şubesi kanallarından başvurarak CardFinans bireysel ek kart sahibi yapın; 6 ay boyunca ek kartın yapacağı market ve benzin alışverişlerinde aylık 30 TL, toplamda 180 TL’ye varan indirim kazanın!

QNB Finansbank

QNB'den Sevgililer Günü Kampanyası!

Şubat sonuna kadar CardFinans ve QNB First bireysel kredi kartlarınızla yapacağınız her 150 TL ve üzeri giyim, kozmetik ve restoran harcamanıza 10 TL, toplamda 100 TL'ye varan ParaPuan hediye!

QNB Finansbank

CardFinans ile Motorlu Taşıtlar Vergisi 2 Taksit!

08 - 31 Ocak tarihleri arasında CardFinans kredi kartları ile yapılacak Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerine 2 taksit fırsatı! Ödemelerinizi QNB Finansbank web sitesinden, www.gib.gov.tr, İnternet/Cep Şubemizden, bireysel çağrı merkezimizden veya şubelerimizden yapabilirsiniz.

QNB Finansbank

QNB Kredi Kartları ile Yılbaşı Alışverişine 100 TL ParaPuan!

Aralık ayı sonuna kadar CardFinans ve QNB First bireysel kredi kartlarınızla giyim, oyuncak, kozmetik ve restoran sektörlerinde tek seferde yapacağınız her 100 TL ve üzeri harcamanıza anında 10 TL, toplamda ise 100 TL'ye varan ParaPuan hediye

QNB Finansbank

CardFinans TarımKart’tan 30 çiftçimize 1.000 TL’lik akaryakıt çeki!

01 Kasım - 31 Aralık 2019 tarihleri arasında CardFinans TarımKart sahipleri CardFinans TarımKart ‘larıyla toplamda yapacakları her 1.000 TL’lik alışveriş için 1 çekiliş hakkı kazanarak, 30 adet 1.000 TL değerinde Petrol Ofisi Positive Card’tan birine çekilişle sahip olma fırsatı yakalıyor!

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER