QNB Finansbank

CardFinans TarımKart QNB Finansbank'ta!

6 aya varan faizsiz dönem avantajı ile kredi limitiniz dahilinde tarımsal girdi alışverişlerinizi yapabileceğiniz, nakit ihtiyaçlarınızı geniş vade imkanı ile karşılayabileceğiniz, üstelik tüm bunları ürettiğiniz ürünün hasat tarihine göre yılda 1 veya 2 ödemeli olarak yapabileceğiniz CardFinans TarımKart; tüm çiftçilerimize toprak kadar gerekli..

Devamını Oku

QNB Finansbank

KOBİ'lere e-Fatura Teminatlı Kredi QNB Finansbank'tan!

30 Haziran 2019 tarihine kadar ilk defa e-Fatura Teminatlı Kredi kullanacak KOBİ’lerimizin 100 bin TL’ye kadarki ilk kredilerine 1 ay boyunca sıfır faiz fırsatı sunuyoruz.

Devamını Oku

QNB Finansbank

CardFinans’tan Babalar Günü’ne özel 100 TL ParaPuan fırsatı!

30 Haziran'a kadar CardFinans ve QNB First bireysel kredi kartlarınızla giyim, kozmetik veya restoran sektörlerinde yapacağınız her 125 TL ve üzeri harcamanıza 10 TL, toplamda 100 TL'ye varan ParaPuan hediye!

Devamını Oku

QNB Finansbank

CardFinans Hemşire’den Hemşireler Günü’ne Özel 50 TL’ye varan ParaPuan!

CardFinans Hemşire kartınızla 10 – 17 Mayıs 2019 arasında kozmetik sektöründe farklı günlerde veya aynı gün farklı işyerlerinde tek seferde yapacağınız her 100 TL ve üzeri harcamanıza anında 10 TL değerinde, toplamda 50 TL'ye varan ParaPuan hediye.

Devamını Oku

QNB Finansbank

CardFinans’tan Ramazan boyunca 100 TL’ye varan ParaPuan!

Ramazan ayı boyunca CardFinans ve QNB First bireysel kredi kartlarınızla market veya restoran sektörlerinde yapacağınız her 125 TL ve üzeri harcamanıza 10 TL, toplamda 100 TL'ye varan ParaPuan hediye!

Devamını Oku

QNB Finansbank

Anneler Günü’ne özel, 15 Mayıs’a kadar 100 TL’ye varan ParaPuan fırsatı!

Kampanyaya kaydolarak, CardFinans ve QNB First bireysel kredi kartlarınızla 15 Mayıs’a kadar giyim, kozmetik veya kuyum sektörlerinde farklı günlerde veya aynı gün farklı iş yerlerinde tek seferde yapacağınız 125 TL ve üzeri harcamanıza anında 10 TL, toplamda 100 TL'ye varan 30 Haziran’a kadar geçerli ParaPuan hediye!

Devamını Oku

QNB Finansbank

Cardfinans'ınızla giyim alışverişlerinizde +3 taksit!

CardFinans’ınızla giyim, ayakkabı, aksesuar, çok katlı mağaza ve optik sektörlerindeki kampanyaya dahil üye işyerlerinde kasım ayı sonuna kadar kuyum ve kozmetik hariç 150 TL- 30.000 TL 2 - 9 arası taksitli alışverişlerinizde +3 taksit fırsatı!

Devamını Oku

QNB Finansbank

QNB Finansbank 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi!

Sorun nakitse canınızı sıkmayın; Finansçı ile rahat bir nefes alın! QNB Finansbank’ın ihtiyaç kredisi ile taksitlerinizi ödemeye 3 ay sonra başlayabilir, üstelik evrak-kefil gerekmeden onaylanan kredinizi anında hesabınıza aktarabilirsiniz.

Devamını Oku

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER