QNB Finansbank

QNB Finansbank ile Boyner’de size özel 50 TL indirim!

Aralık ayında QNB Finansbank Bireysel Cep Şubesinden Boyner’de size özel 50 TL indirim hediye fırsatı.

QNB Finansbank

CardFinans'tan market alışverişlerinize 50 TL İndirim!

Aralık ayı boyunca CardFinans ve QNB First bireysel kredi kartlarınızla yapacağınız her 125 TL ve üzeri market harcamanıza %10, toplamda ise 50 TL'ye varan indirim kazanın!

QNB Finansbank

CardFinans'ınızla harcayın, yılbaşına özel 100 TL ParaPuan kazanın!

Aralık ayı sonuna kadar CardFinans ve QNB First bireysel kredi kartlarınızla veya CardFinans Nakit bireysel banka kartınızla giyim, oyuncak, kozmetik ve restoran sektörlerinde tek seferde yapacağınız her 125 TL ve üzeri harcamanıza 10 TL değerinde, toplamda ise 100 TL'ye varan ParaPuan kazanma fırsatı!

QNB Finansbank

QNS Finansbank e-SMM Arkadaşını Getir 5 çeyrek altın kazan!

Dijital Köprü ile 2022 yılına kadar müşterilerimize ücretsiz olarak sunduğumuz e-Serbest Meslek Makbuzu hizmetinden arkadaşlarınız ücretsiz olarak yararlanırken referans olduğunuz her arkadaşınız için siz de altın kazanma imkanına sahip olun!

QNB Finansbank

QNB Finansbank'tan Otomatik Fatura Ödeme talimatlarınıza 100 TL ParaPuan hediye!

15 Eylül-30 Kasım 2020 tarihleri arasında QNB Finansbank Cep Şubesi, İnternet Şubesi veya ATM’leri üzerinden QNB Finansbank vadesiz hesabınızdan vereceğiniz yeni otomatik fatura ödeme talimatlarınıza 2 adet talimat için 50 TL, 3 adet talimat için 75 TL ve 4 adet ve üzeri talimatlarınız için 100 TL ParaPuan hediye!

QNB Finansbank

QNB Finans'tan Otomatik Fatura Ödeme talimatı verin 100 TL ParaPuan kazanın!

1 Mayıs-30 Haziran 2020 tarihleri arasında QNB Finansbank Cep Şubesi veya İnternet Şubesi üzerinden QNB Finansbank vadesiz hesabınızdan vereceğiniz yeni otomatik fatura ödeme talimatlarınıza 2 adet talimat için 50 TL, 3 adet talimat için 75 TL ve 4 adet ve üzeri talimatlarınız için 100 TL ParaPuan hediye!

QNB Finansbank

CardFinans'tan Oyuncak-Kitap Kampanyası ile 50 TL ParaPuan!

Mayıs ayı sonuna kadar CardFinans ve QNB First bireysel kredi kartlarınızla, farklı günlerde veya aynı gün farklı işyerlerinde tek seferdeki her 100 TL ve üzeri internetten oyuncak, kitap ve kırtasiye alışverişlerinize 10 TL, toplamda ise 50 TL'ye varan ParaPuan hediye!

QNB Finansbank

CardFinans'tan eczane ihtiyaçlarınıza %10 indirim!

31 Mayıs'a kadar CardFinans ve QNB First bireysel kredi kartlarınızla, farklı günlerde veya aynı gün farklı işyerlerinde tek seferdeki her 50 TL ve üzeri eczane harcamanıza %10 olmak üzere, toplamda 50 TL'ye varan indirim kazanabilirsiniz.

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER