QNB Finansbank

Cardfinans'ınızla giyim alışverişlerinizde +3 taksit!

CardFinans’ınızla giyim, ayakkabı, aksesuar, çok katlı mağaza ve optik sektörlerindeki kampanyaya dahil üye işyerlerinde kasım ayı sonuna kadar kuyum ve kozmetik hariç 150 TL- 30.000 TL 2 - 9 arası taksitli alışverişlerinizde +3 taksit fırsatı!

Devamını Oku

QNB Finansbank

QNB Finansbank 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi!

Sorun nakitse canınızı sıkmayın; Finansçı ile rahat bir nefes alın! QNB Finansbank’ın ihtiyaç kredisi ile taksitlerinizi ödemeye 3 ay sonra başlayabilir, üstelik evrak-kefil gerekmeden onaylanan kredinizi anında hesabınıza aktarabilirsiniz.

Devamını Oku

QNB Finansbank

QNB Finansbank Kadın Girişimci İhracat Destek Kredisi!

QNB Finansbank ile Türk Eximbank arasında imzalanan protokol kapsamında Kadın Girişimci İhracat Destek Kredisi ile kadın ihracatçıların gücüne güç katıyoruz!

Devamını Oku

QNB Finansbank

Sevdiklerinizi CardFinans ek kart sahibi yapın, toplamda 60 TL indirim kazanın!

Sevdiklerinizi 1-31 Mart 2019 tarihleri arasında Şube, Direkt Satış ve Çağrı Merkezi kanallarımızdan başvurarak CardFinans bireysel ek kart sahibi yapın, ek kartın 30 Nisan 2019'a kadar tek seferde yapacağı 50 TL ve üzeri ilk alışverişte 30 TL olmak üzere, en fazla iki ek kart için toplamda 60 TL indirim kazanın!

Devamını Oku

QNB Finansbank

CardFinans ile Kira Geliri Vergisi 2 Taksit!

Mart ayı boyunca CardFinans kredi kartları ile yapılacak kira gelir vergisi ödemelerine 2 taksit fırsatı! Ödemelerinizi www.qnbfinansbank.com/kira-vergisi, www.gib.gov.tr, İnternet/Cep şubemizden veya şubelerimizden yapabilirsiniz.

Devamını Oku

QNB Finansbank

Sevdiklerinizi CardFinans ek kart sahibi yapın, ilk yıl üyelik ücreti ödemeyin!

Şubat ayı boyunca, sevdikleriniz için Şube, Direkt Satış ve Çağrı Merkezi kanallarımızdan yapacağınız CardFinans bireysel ek kart başvurunuzun onaylanması halinde 2 ek kart için ilk yıl yıllık üyelik ücreti ödemeyin!

Devamını Oku

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER