CardFinans

Cardfinans ile Morhipo.com'da anında 100 TL indirim fırsatı!

CardFinans kredi kartınızla 18-19-20 Haziran tarihlerinde morhipo.com'dan tek seferde yapacağınız 300 TL ve üzeri ilk alışverişinize anında 100 TL indirim! Üstelik peşin fiyatına 9'a varan taksit firsatıyla!

Devamını Oku

CardFinans

Cardfinans ile Boyner.com.tr'de 100 TL indirim ve 9 taksit!

CardFinans'ınızla Boyner.com.tr'de 20 Haziran'a kadar tek seferde yapacağınız 400 TL ve üzeri ilk alışverişinizde mevcut indirimlere ek 100 TL indirim fırsatı sizleri bekliyor! Üstelik 9 taksitle!

Devamını Oku

CardFinans

Imaginarium'da 20 TL ParaPuan!

CardFinans bireysel kredi kartınızla Imaginarium mağazalarından haziran ayı sonuna kadar tek seferde yapacağınız 150 TL ve üzeri ilk alışverişinize 20TL ParaPuan hediye!

Devamını Oku

CardFinans

CardFinans TarımKart QNB Finansbank'ta!

6 aya varan faizsiz dönem avantajı ile kredi limitiniz dahilinde tarımsal girdi alışverişlerinizi yapabileceğiniz, nakit ihtiyaçlarınızı geniş vade imkanı ile karşılayabileceğiniz, üstelik tüm bunları ürettiğiniz ürünün hasat tarihine göre yılda 1 veya 2 ödemeli olarak yapabileceğiniz CardFinans TarımKart; tüm çiftçilerimize toprak kadar gerekli..

Devamını Oku

CardFinans

Network'te 100 TL ParaPuan ve 7 taksit!

CardFinans bireysel kredi kartınızla 18 Haziran'a kadar tek seferde yapacağınız 500 TL ve üzeri ilk alışverişinize Network mağazalarında geçerli 100 TL ParaPuan hediye! Üstelik 7 taksit fırsatıyla!

Devamını Oku

CardFinans

Divarese'de 100 TL ParaPuan ve 7 taksit!

CardFinans bireysel kredi kartınızla 18 Haziran'a kadar tek seferde yapacağınız 500 TL ve üzeri ilk alışverişinize Divarese mağazalarında geçerli 100 TL ParaPuan hediye! Üstelik 7 taksit fırsatıyla!

Devamını Oku

CardFinans

Que'da 100 TL ParaPuan ve 7 taksit!

CardFinans bireysel kredi kartınızla 18 Haziran'a kadar tek seferde yapacağınız 500 TL ve üzeri ilk alışverişinize Que mağazalarında geçerli 100 TL ParaPuan hediye! Üstelik 7 taksit fırsatıyla!

Devamını Oku

CardFinans

Altınyıldız Classics'te 50 TL değerinde ParaPuan ve 9 taksit!

CardFinans bireysel kredi kartınızla 20 Mayıs - 16 Haziran 2019 tarihleri arasında Altınyıldız Classics mağazalarından ve altinyildizclassics.com’dan yapacağınız 500 TL ve üzeri ilk alışverişinize Altınyıldız Classics mağazalarında geçerli 50 TL değerinde ParaPuan hediye! 9'a varan taksit fırsatı!

Devamını Oku

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER