CardFinans

CardFinans'ınızla Love my body ‘de 50 TL değerinde ParaPuan ve 7 taksit!

CardFinans bireysel kredi kartınızla 15 – 30 Nisan 2019 tarihleri arasında Love my body mağazalarından ve lovemybody.com.tr’den yapacağınız 500 TL ve üzeri ilk alışverişinize Love my body mağazalarında geçerli 50 TL değerinde ParaPuan hediye! 7'a varan taksit fırsatı!

Devamını Oku

CardFinans

CardFinans'ınızla adL 50 TL değerinde ParaPuan ve 7 taksit!

CardFinans bireysel kredi kartınızla 15 – 30 Nisan 2019 tarihleri arasında adL mağazalarından ve adl.com.tr’dan yapacağınız 500 TL ve üzeri ilk alışverişinize adL mağazalarında geçerli 50 TL değerinde ParaPuan hediye! 7'a varan taksit fırsatı!

Devamını Oku

CardFinans

CardFinans’ınızla Kelebek Mobilya'da 12’ye varan taksit!

30 Haziran 2019’a kadar anlaşmalı Kelebek Mobilya üye işyerlerinde CardFinans bireysel kredi kartları veya Artı Paket’e dahil FixCard’lar ile QNB Finansbank POS’larından yapacağınız alışverişlerde 12’ye varan taksit fırsatı!

Devamını Oku

CardFinans

CardFinans’ınızla Doğtaş’ta 12’ye varan taksit!

30 Haziran 2019’a kadar anlaşmalı Doğtaş üye işyerlerinde CardFinans bireysel kredi kartları veya Artı Paket’e dahil FixCard’lar ile QNB Finansbank POS’larından yapacağınız alışverişlerde 12’ye varan taksit fırsatı!

Devamını Oku

CardFinans

Yeni Hikayeler için Valizin Boyner'den Hediye!

Şimdi Boyner’e gel, valizin yeni hikayelerle, rengarenk keşiflerle, mutlu zamanlarla, paylaşılacak anılarla dolsun. Hatta o valiz de sana hediyemiz olsun.

Devamını Oku

CardFinans

Cardfinans'ınızla giyim alışverişlerinizde +3 taksit!

CardFinans’ınızla giyim, ayakkabı, aksesuar, çok katlı mağaza ve optik sektörlerindeki kampanyaya dahil üye işyerlerinde kasım ayı sonuna kadar kuyum ve kozmetik hariç 150 TL- 30.000 TL 2 - 9 arası taksitli alışverişlerinizde +3 taksit fırsatı!

Devamını Oku

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER