CardFinans

QNB ile Morhipo.com'da anında 50 TL indirim!

CardFinans kredi kartınızla 02-16 Aralık tarihleri arasında morhipo.com'dan tek seferde yapacağınız 350 TL ve üzeri ilk alışverişinize anında 50 TL indirim! Üstelik peşin fiyatına 9'a varan taksit firsatıyla!

CardFinans

QNB ile Boyner'de 6 taksitle şimdi alın, 2020’de ödemeye başlayın!

CardFinans bireysel kredi kartınızla Boyner, YKM mağazaları ve www.boyner.com.tr 'den aralık ayı sonuna kadar yapacağınız 6 taksitli alışverişlerinizde şimdi alın, 2020’de ödemeye başlayın!

CardFinans

Metro Marketleri'nde 35 TL ParaPuan!

CardFinans’ınızla Metro Marketleri’nde 05 Aralık – 18 Aralık 2019 arasında kampanyaya kayıt olup, QNB Finansbank POS’larından belirli ürünler dışında tek seferde yapacağınız 350 TL ve üzeri ilk alışverişinize 35 TL değerinde ParaPuan! ParaPuan’lar 20 Aralık 2019’da yüklenecek olup, Ocak 2020 sonuna kadar geçerlidir. Katılmak için kampanya tarihleri arasında METRO yazıp 2273'e SMS gönderin!

CardFinans

QNB Kartlarınız ile Morhipo.com'da anında 50 TL indirim!

QNB First ve CardFinans kredi kartınızla 02-16 Aralık tarihleri arasında morhipo.com'dan tek seferde yapacağınız 350 TL ve üzeri ilk alışverişinize anında 50 TL indirim! Üstelik peşin fiyatına 9'a varan taksit firsatıyla!

CardFinans

Beymen Club'da 100 TL ParaPuan ve 7 taksit!

CardFinans bireysel kredi kartınız veya Artı Paket'e dahil CardFinans Fix ile Beymen Club’lardan veya Beymenclub.com’dan 10 Aralık'a kadar tek seferde yapacağınız 500TL ve üzeri ilk alışverişinizde Beymen Club mağazalarında geçerli 100 TL ParaPuan fırsatı! Üstelik 7 taksit ile!

CardFinans

CardFinans ile Morhipo'da anında 100 TL indirim!

CardFinans kredi kartınız ve QNB First ile 22 Kasım - 01 Aralık tarihleri arasında morhipo'dan tek seferde yapacağınız 600 TL ve üzeri ilk alışverişinize anında 100 TL indirim! Üstelik peşin fiyatına 9'a varan taksit firsatıyla!

CardFinans

Columbia'da 75 TL ParaPuan ve 9’a varan taksit!

QNB First ve CardFinans bireysel kredi kartınızla Columbia mağazaları ve columbia.com.tr’den 31 Aralık’a kadar tek seferde yapacağınız 750 TL ve üzeri ilk alışverişinize Columbia mağazalarında geçerli 75 TL ParaPuan hediye! Üstelik 9 ‘a varan taksit!

CardFinans

CardFinanslılara Efsane Cuma erken geldi!

Kasım sonuna kadar CardFinans ve QNB First bireysel kredi kartlarınızla giyim, kozmetik ve elektronik sektörlerinde yapacağınız her 100 TL ve üzeri harcamanıza, harcama tutarının %10'u, toplamda 50 TL'ye varan ParaPuan hediye!

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER
CardFinans Genel Bilgiler

Alışveriş keyfini doyasıya yaşayın!

CardFinans ile 1.500'ü aşkın marka ve 250.000’in üzerinde alışveriş noktasında beklentilerinizin ötesinde avantajlar ve hayatınızı kolaylaştıracak hizmetler sizi bekliyor.

Hem alışverişlerinizde hem nakit ihtiyaçlarınızda güvenle kullanın!

Hediye Para ile 1,500 TL’ye kadar alışverişlerinizi bedavaya getirebilirsiniz.

Anında Kredi ile acil nakit ihtiyaçlarınızı hızlı, formalitesiz, kefilsiz olarak karşılayabilirsiniz.

TaksitKolay ile 50 TL ve üzeri tek çekim harcamalarınızı sonradan taksitlendirebilirsiniz.

CardFinans’ın sunduğu tüm ayrıcalıklarla tanışın

Hediye Para ile 1,500 TL’ye kadar alışverişlerinizi bedavaya getirebilirsiniz.

Market ve Benzin Programı ile market ve akaryakıt harcamalarınızda %5 indirim kazanabilirsiniz.

Anında Kredi ile acil nakit ihtiyaçlarınızı hızlı, formalitesiz, kefilsiz olarak karşılayabilirsiniz.

TaksitKolay ile 50 TL ve üzeri tek çekim harcamalarınızı sonradan taksitlendirebilirsiniz.

EkstreTaksit ile asgari ödeme tutarınızı ödedikten sonra kalan ekstre borcunuzu 6,9, ya da 12 vadeyle taksitlendirebilirsiniz.

Ücretsiz Fatura Ödeme talimatı ile faturalarınızı düşünme derdinden kurtulabilirsiniz.

CardFinans kampanyaları, indirimleri, güncel parapuan fırsatları ve takstili nakit avans
CardFinans kampanyaları, indirimleri, güncel parapuan fırsatları, takstili nakit avans ve daha fazlası için bizi takip edin.