Şekerbank

Sevgililer Günü Hediyeniz Şeker Bonus'tan!

Şeker Bonus kartınız ile 1- 29 Şubat tarihleri arasında bonus üye işyerlerinde tek seferde yapacağınız giyim, elektronik, kozmetik ve restoran sektörlerinde 125 TL ve üzeri 2. harcamaya 20 TL, 4. harcamaya 20 TL, 6. harcamaya 20. TL, 8. harcamaya 20 TL bonus, toplam 80 TL bonus fırsatı!

Şekerbank

Şeker Bonus’tan Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinde Ücretsiz 2 taksit!

Şeker Bonus ile Gelir İdaresi Başkanlığı internet sitesi www.gib.gov.tr ‘den, yapacağınız Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinde 2 taksit fırsatı sizi bekliyor!

Şekerbank

Şeker Bonus ile Okul Tatiline özel 25 TL Bonus fırsatı!

Şeker Bonus ile Okul Tatiline özel 25 TL Bonus fırsatı! 17 Ocak-2 Şubat tarihleri arasında, Bonus üye işyerlerinde giyim, sinema, tiyatro, eğitim, kırtasiye ve seyahat sektöründen yapacağınız toplamda 150 TL ve üzeri alışverişinize 25 TL bonus.

Şekerbank

Şekerbank Kazandıran Emekli Paketi Kampanyası!

Kazandıran Emekli Paketi’yle maaşını Şekerbank’a yeni taşıyan emeklileri %0,90’dan başlayan faiz oranıyla ihtiyaç kredisi ve 2.100 TL’ye varan promosyon fırsatı bekliyor. Üstelik masrafsız EFT, havale ve yurt içi tüm banka ATM’lerinden ücretsiz para çekme avantajıyla.

Şekerbank

Şeker Bonus Business Kart’tan Motorlu Taşıtlar Vergi Ödemenize 2 Taksit Fırsatı !

01-31 Ocak 2020 tarihleri arasında Şeker Bonus Business Kart ile Gelir İdaresi Başkanlığı internet sitesi www.gib.gov.tr’ den yapacağınız Motorlu Taşıtlar Vergi Ödemelerinize 2 taksit fırsatından yararlanabilirsiniz.

Şekerbank

Şeker Bonus ile Otomatik Fatura Talimatı verin, 75 TL’ye varan Bonus kazanın!

Şeker Bonus ile otomatik fatura ödeme talimatı verin 75 TL’ye varan Bonus kazanın! 8 Ocak – 8 Şubat 2020 tarihleri arasında, kredi kartınızdan her fatura talimatınıza 15 TL, toplamda 75 TL Bonus hediye.

Şekerbank

Şeker Bonus’tan yeni yıla özel, 80 TL’ye varan bonus!

Şeker Bonus Kart’ınızla bonus üye işyerlerinden market, akaryakıt, giyim veya kozmetik sektörlerinde tek seferde yapacağınız, peşin veya taksitli 2’nci, 4’üncü, 6’ncı ve 8’inci 125 TL ve üstü her harcamaya toplamda 80 TL bonus hediye.

Şekerbank

Şekerbank Yeni Yıl İhtiyaç Kredisi Kampanyası!

Günde 8 TL’ den başlayan taksitlerle bu yılda ihtiyaçlarınızı ertelemeyin diye 3 ay taksit ertelemeli ihtiyaç krediniz Şekerbank’tan size hediye!

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER