Şeker Bonus Business

BP’de Bonuslulara 40 TL Bonus!

Bonus üyesi BP istasyonlarında; ayrı günlerde ve tek seferde, 4 defa 125 TL ve üzeri akaryakıt ya da otogaz harcaması yapın; SMS ile kampanyaya katılarak 30 TL Bonus, BonusFlaş uygulaması üzerinden kampanyaya katılarak 40 TL Bonus kazanın.

Şeker Bonus Business

Petrol Ofisi’nde Şeker Bonus’tan 40 TL İndirim!

Şeker Bonus kartınız ile 1 Ekim - 15 Kasım tarihleri arasında Bonus üyesi Petrol Ofisi istasyonlarında ayrı günlerde ve tek seferde, 4 defa 125 TL ve üzeri akaryakıt ya da otogaz harcaması yapın. 20 - 27 Kasım tarihleri arasında Bonus üyesi Petrol Ofisi istasyonlarında yapacağınız, 5. harcamanıza istinaden 40 TL indirim alacak ve indirim kartınızın ekstresine yansıtılacaktır. Harcama yapmadan önce, POAS yazın 7353’e sms gönderin.

Şeker Bonus Business

Petrol Ofisi’nde 40 TL bonus Fırsatı!

16 Kasım – 31 Aralık 2019 tarihleri arasında Bonus ile Petrol Ofisi istasyonlarından yapacağınız 4 defa 125 TL ve üzeri akaryakıt ya da otogaz alışverişlerinizde Bonus’lulara 30 TL bonus, BonusFlaş ile kampanyaya katılanlara 40 TL bonus hediye!

Şeker Bonus Business

Pirelli’de Bonus’a özel 6 taksit!

01 Kasım – 31 Aralık 2019 tarihleri arasında Pirelli bayilerinden Bonus ile yapacağınız alışverişlerde 6 taksit fırsatı sizleri bekliyor.

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER
Şeker Bonus Business Genel Bilgiler
Şeker Bonus Business kampanyaları, indirim fırsatları ve güncel bonus puan fırsatları
Şeker Bonus Business kampanyaları, indirim fırsatları, güncel bonus puan fırsatları ve daha fazlası için bizi takip edin.