TEB Worldcard

TEB'den Kredi Kartı Öteleme Kampanyası

TEB, kredi kartı müşterilerinden koronavirüs salgını nedeniyle ekstre ödemelerinde zorluk çeken müşterilerine 3 ay erteleme imkanı sunuyor.

TEB Worldcard

TEB Bonus ile Sinema ve Tiyatroda %50 İndirim

31 Aralık 2020 tarihine kadar TEB Bonus Card veya TEB Banka Kartınız'la, hafta sonu sinema ve tiyatro biletinizin %50'si TEB'den hediye!

TEB Worldcard

TEB Bonus ile MTV Ödemelerinde %20 İndirim!

TEB Kredi Kartları’ndan Ocak ayında yapacağınız motorlu taşıtlar vergi ödemelerinde %20 indirim!

TEB Worldcard

Faturalarınızı Otomatiğe Bağlayın TEB'den 25 TL Geri Kazanın!

TEB’de Otomatik Fatura Ödemelerinize 25 TL geri ödeme! 2 Ocak – 31 Mart 2020 tarihleri arasında TEB vadesiz hesaptan veya TEB kredi kartından verilen Doğalgaz ve/veya Elektrik faturası otomatik ödeme talimatları için 25 TL indirim fırsatı.

TEB Worldcard

TEB Kredi Kartları ile Digiturk Paketlerinde %40'a Varan İndirim!

TEB Banka ya da Kredi Kartın ile Digiturk üyesi ol, %40'a varan indirimle Digiturk keyfini yaşa! 31 Aralık 2019 tarihine kadar alacağınız 12 aylık yeni Digiturk Ailenin Yıldızı, Filmin Yıldızı ve Sporun Yıldızı paket üyeliklerinde %40'a varan indirim fırsatını kaçırmayın.

TEB Worldcard

TEB kredi kartlarına özel Pariyer.com’da %20 indirim fırsatı!

İş mi arıyorsunuz, ya da part time elemana mı ihtiyacınız var. Pariyer.com ‘da ilk ilanınız ücretsiz ve TEB KK’ları ile yapacağınız ilan hakkı alımlarında %20 indirim fırsatı sizleri bekliyor.

TEB Worldcard

TEB Kredi Kartlarınız ile E-ticaret alışverişlerinize 50 TL indirim!

TEB Kredi Kartlarınız ile Kasım ayında internetten yapacağınız 111 TL ve üzeri 3. harcamaya 33 TL, CEPTETEB Mobil Uygulaması üzerinden katılanlara 50 TL indirim!

TEB Worldcard

TEB Borç Transferi Kampanyası!

TEB Kredi Kartınıza diğer bankalara ait borçlarınızı transfer ederek hem borçlarınızı tek bir yerden, kolayca yönetebilir hem de taksit seçenekleri ile borçlarınızı rahatça ödeyebilirsiniz. Üstelik ücretsiz, komisyonsuz aylık sadece %2,25 faiz ile!

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER
TEB Worldcard Genel Bilgiler

TEB Worldcard ile Türkiye'nin ve dünyanın her yerinde VISA/MasterCard logosu bulunan tüm iş yerlerinde ve anlaşmalı iş yerlerinde alışveriş yapabilirsiniz. Ayrıca sayısı 250.000'i aşkın TEB Üye İş Yerleri ve World Üye iş Yerleri'nde taksitli alışveriş yapabilirsiniz.

TEB Worldcard ile, 250.000'i aşkın anlaşmalı iş yerinde taksitli alışveriş yapabilirsiniz. Yurt içinde TEB ve tüm diğer banka ATM'lerinden; yurtdışında, VISA ve MasterCard logosu taşıyan tüm ATM'lerden nakit avans çekebilirsiniz. TEB Worldcard'ınızı kullanarak anlaşmalı iş yerlerinde özel fonksiyonlu POS aracılığıyla yaptığınız alışverişlerde biriken Worldpuanlarınızı kullanarak işlem yapabilirsiniz. Dünyanın her yerindeki alışverişlerinizde kullanabilirsiniz. Ayrıca yurtdışı alışverişlerinizi 4 taksitle yapabilir.

TEB Özel World Elite Card kampanyaları, WorldPuan fırsatları, Taksit atlat ve indirimleri
TEB Özel World Elite Card kampanyaları, TEB Özel World Elite Card WorldPuan fırsatları, Taksit atlat, Worldcard ayrıcalıkları ve daha bir çok güncel bilgiyi bu sayfadan takip edebilirsiniz. TEB sitesinden TEB Özel World Elite Card başvurusunda bulunabilirsiniz.