TEB

TEB Banka Kartlarından Akaryakıt'ta 45 TL'ye Varan İndirim!

01 – 31 Ekim 2019 tarihleri arasında TEB Banka kartı ile yapacağınız her 125 TL ve üzeri akaryakıt harcamanıza 15 TL, toplam 45 TL indirim kazanacaksınız.

Devamını Oku

TEB

TEB'den %1.18 Faiz oranı ile Borç Transferi!

Tüm kredi borçlarınızı TEB’e transfer edin, 60 aya varan vade ve %1,18’den başlayan faiz oranlarıyla kredinizi hemen alın.

Devamını Oku

TEB

CepteTEB'de Artık Hoş Geldin Faizli Kredi Var!

Henüz TEB ya da CepteTEB müşterisi değilsen, sen de hemen CepteTEB Hoş Geldin Faizli Kredi’ye başvur; yeni müşterilerimize özel %1,18'den başlayan faiz oranlarından yararlan.

Devamını Oku

TEB

TEB’de Otomatik Fatura Ödemelerinize her ay 10 TL geri ödeme!

TEB şubeleri aracılığı ile vadesiz hesabınızdan otomatik fatura ödeme kampanyasına katılım talebinizi iletin her ay 10 TL iade alın.

Devamını Oku

TEB

TEB Erasmus/Yurtdışı Eğitim Kampanyası!

Yurtdışında eğitim görecek öğrencilerimiz için TEB’de avantaj çok! Hemen en yakın TEB Şubesine gelerek Global Genç Hesap’a başvur veya CEPTETEB’li ol, biz ayağına gelelim.

Devamını Oku

TEB

TEB'de bedelli askerlik kredisi fırsatı!

Bedelli askerlikten faydalanmak isteyenlere özel, 60 aya varan vadelerde aylık yüzde 1,49’dan başlayan faiz oranlarıyla 3 ay erteleme TEB'de.

Devamını Oku

TEB

TEB Borç Transferi Kampanyası!

TEB Kredi Kartınıza diğer bankalara ait borçlarınızı transfer ederek hem borçlarınızı tek bir yerden, kolayca yönetebilir hem de taksit seçenekleri ile borçlarınızı rahatça ödeyebilirsiniz. Üstelik ücretsiz, komisyonsuz aylık sadece %2,25 faiz ile!

Devamını Oku

TEB

TEB Bonus'tan ŞipŞak Para!

TEB Kredi Kartınız'la nakit limitiniz kadar parayı tüm TEB Şubeleri'nden, TEB ATM’lerinden, TEB İnternet Şubesi'nden ya da Telefon Şubesi'nden 7 gün 24 saat anında çekin, en çok 12 aya varan taksitlerle ödeyin.

Devamını Oku

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER