Happy Zero

IKEA'da peşin fiyatına 3 taksit,IKEA Aile Kart sahiplerine 250 TL ve üzeri harcamaya 6 taksit!

15 Kasım 2021-31 Ekim 2022 tarihleri arasında, IKEA'da ; Vade farksız 3 taksit, 250 TL üzeri IKEA Aile Kart sahiplerine vade farksız 6 taksit uygulanacaktır.

Happy Zero

Bonus ile IKEA'da peşin fiyatına 3 taksit,IKEA Aile Kart sahiplerine 250 TL ve üzeri harcamaya 6 taksit!

15 Kasım 2021-31 Ekim 2022 tarihleri arasında, IKEA'da ; Vade farksız 3 taksit, 250 TL üzeri IKEA Aile Kart sahiplerine vade farksız 6 taksit uygulanacaktır.

Happy Zero

Happy Bonus ile Total’de 40 TL Ekstre İndirimi !

16 Kasım – 31 Aralık tarihleri arasında Bonus üyesi Total istasyonlarında ayrı günlerde ve tek seferde, 4 defa 125 TL ve üzeri akaryakıt ya da otogaz harcamasında 40 TL ekstre indirimi uygulanacaktır.

Happy Zero

Happy ile 40 TL Bonus Kazanmak İster Misiniz?

1 – 31 Aralık tarihleri arasında Türkiye Finans Happy Bonus başvurunuzu yapın 40 TL bonus kazanın

Happy Zero

Happy ile 200 TL ve Üzeri Harcamalarınıza Kar Paysız 3 Taksitle!

1 – 31 Aralık 2020 tarihleri arasında Happy Bonus ile 200 TL ve Üzeri Harcamalarınıza Kar Paysız 3 Taksit fırsatı sizleri bekliyor.

Happy Zero

Happy ile Migros Toptan Marketlerde 60 TL Bonus !

6 Aralık 2020 - 5 Ocak 2021 tarihleri arasında Bonus üyesi Migros Toptan Marketlerde tek seferde yapılacak 500 TL ve üzeri alışverişe 60 TL Bonus verilecektir.

Happy Zero

Bonus ile Beymen Club’da her 1.500TL alışverişe 400TL indirim!

2-6 Kasım 2020 tarihleri arasında Garanti BBVA kartlarına özel Beymen Club ve beymenclub.com’dan yapılacak 2020 Sonbahar/ Kış sezon her 1.500 TL ve üzeri alışverişlerinizde 400 TL indirim uygulanacaktır.

Happy Zero

Happy Bonus ve Business ile Fatura Ödemelerinize Kâr Paysız 3 Taksitle !

01 – 30 Kasım 2020 tarihleri arasında Happy Bonus ve Happy Business kredi kartı ile yapılacak peşin 100 TL ve üzeri fatura ödemelerine kâr payı olmadan 3 taksite bölünebilecektir.

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER
Happy Zero Genel Bilgiler

Happy Zero Kart; Türkiye Finans'ın yıllık kart ücreti ödemeden sahip olabileceğiniz kredi kartıdır.

Happy Zero Kart, Happy Kart'a ait tüm özelliklerden ve avantajlardan yararlanmanızı sağlar. *

Happy Zero Kart ile bonus platform üyesi iş yerlerinden + taksit ve taksit atlatma haricindeki taksit avantajlarından faydalanabilir, yaptığınız alışverişlerden bonus kazanabilirsiniz.

Happy Zero Kart, Happy Avans özelliğine sahiptir. Happy Avans ile acil nakit ihtiyaçlarınızı anında karşılayabilirsiniz.

Temassız Happy Kart Zero ile 120 TL'ye kadar olan işlemlerinizi şifresiz gerçekleştirebilirsiniz.      

Happy Zero Kart ile Türkiye Finans'ın sunduğu 'TAKSİTLE' hizmetinin avantajlarından yararlanabilirsiniz.

TAKSİTLE, 50 TL ve üzerinde tek çekim olarak yapacağınız gıda, akaryakıt, tekel, fatura, prim, vergi ödemeleri vb. dışındaki harcamalarınızı sonradan taksitlendirmenize olanak sağlar.

Faturalarınız için tek seferlik ya da düzenli ödeme talimatı verebilir, GSM TL yüklemelerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Kartınız için 7 gün 24 saat Limit Artırım Talebi verebilirsiniz.

*Türkiye Finans, Happy Zero kart hamillerine yönelik taksit, artı taksit, taksit öteleme, vade farklı taksitlendirme, indirim, puan kazanımı ve benzeri kampanyalara dahil edip etmeme ve ücret alma hakkını saklı tutar. Ücretli kampanyalarda müşteri bilgilendirilmesi yapılarak ilerlenmesi esastır.

Happy Zero kampanyaları, indirim fırsatları ve güncel puan seçenekleri
Happy Zero kampanyaları, Happy Zero indirim fırsatları, Happy Zero güncel puan seçenekleri ve daha fazlası için bizi takip edin.