Happy Zero

Happy ile 40 TL Bonus Kazanmak İster Misiniz?

1 – 29 Şubat tarihleri arasında Türkiye Finans İnternet Şubesi’nden, Kurumsal WEB Sitesi’nden, happycard.com.tr’den, Mobil Bankacılık’tan, Türkiye Finans şubelerinden veya Müşteri İletişim Merkezinden başvuru yapılmış ve kartın onaylanmış olması gerekmektedir.

Happy Zero

Happy ve Happy Business ile Fatura Ödemelerinize Kar Paysız 3 Taksit!

Happy ve Happy Business kredi kartı ile 29 Şubat’a kadar yapılacak peşin 100 TL ve üzeri fatura ödemeleri kar payı olmadan 3 taksite bölünebilecektir.

Happy Zero

Happy ile Market Giyim Harcamanıza 50 TL Bonus !

8 - 31 Ocak 2020 tarihleri arasında Türkiye Finans Happy Bonus kredi kartı ile market ve giyim sektörlerinde yapılacak taksitli veya peşin 150 TL ve üzeri 4 işleme , birinci işleme 10TL, ikinci işleme 10TL, üçüncü işleme 10TL, dördüncü işleme 20 TL toplamda 50TL bonus verilecektir.

Happy Zero

Happy ile MTV Ödemelerinize Kar Paysız 3 Taksitle !

31 Ocak 2020 tarihine kadar Happy Bonus ile 100 TL ve üzeri MTV ödemelerinizi kar payı olmadan 3 taksite bölünebilecektir.

Happy Zero

Happy ile 40 TL Bonus Kazanma Fırsatı!

1 – 31 Ocak tarihleri arasında Kartı onaylanan ve 25 Şubat tarihine kadar Happy Bonus ile ilk 150 TL ve üzeri harcama yapan müşterilerimiz 40 TL Bonus kazanacaklardır.

Happy Zero

Happy ile MTV ve Emlak Vergisi Ödemelerinize 3 Taksit Fırsatı!

31 Aralık 2019 tarihine kadar MTV ve Emlak Vergisi ödemelerinizi Happy ile yapın, Kar Paysız 3 Taksit fırsatından yararlanın.

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER
Happy Zero Genel Bilgiler

Happy Zero Kart; Türkiye Finans'ın yıllık kart ücreti ödemeden sahip olabileceğiniz kredi kartıdır.

Happy Zero Kart, Happy Kart'a ait tüm özelliklerden ve avantajlardan yararlanmanızı sağlar. *

Happy Zero Kart ile bonus platform üyesi iş yerlerinden + taksit ve taksit atlatma haricindeki taksit avantajlarından faydalanabilir, yaptığınız alışverişlerden bonus kazanabilirsiniz.

Happy Zero Kart, Happy Avans özelliğine sahiptir. Happy Avans ile acil nakit ihtiyaçlarınızı anında karşılayabilirsiniz.

Temassız Happy Kart Zero ile 120 TL'ye kadar olan işlemlerinizi şifresiz gerçekleştirebilirsiniz.      

Happy Zero Kart ile Türkiye Finans'ın sunduğu 'TAKSİTLE' hizmetinin avantajlarından yararlanabilirsiniz.

TAKSİTLE, 50 TL ve üzerinde tek çekim olarak yapacağınız gıda, akaryakıt, tekel, fatura, prim, vergi ödemeleri vb. dışındaki harcamalarınızı sonradan taksitlendirmenize olanak sağlar.

Faturalarınız için tek seferlik ya da düzenli ödeme talimatı verebilir, GSM TL yüklemelerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Kartınız için 7 gün 24 saat Limit Artırım Talebi verebilirsiniz.

*Türkiye Finans, Happy Zero kart hamillerine yönelik taksit, artı taksit, taksit öteleme, vade farklı taksitlendirme, indirim, puan kazanımı ve benzeri kampanyalara dahil edip etmeme ve ücret alma hakkını saklı tutar. Ücretli kampanyalarda müşteri bilgilendirilmesi yapılarak ilerlenmesi esastır.

Happy Zero kampanyaları, indirim fırsatları ve güncel puan seçenekleri
Happy Zero kampanyaları, Happy Zero indirim fırsatları, Happy Zero güncel puan seçenekleri ve daha fazlası için bizi takip edin.