Bankamatik

Carrefoursa’da 200 TL ve üzeri alışverişe 20 TL MaxiPuan!

12 Ekim - 6 Kasım 2019 tarihleri arasında Maximum Kart’ınız ile Carrefoursa Marketlerden tek seferde gerçekleştireceğiniz peşin veya taksitli 200 TL alışverişe, Carrefoursa Marketlerde kullanılmak üzere 20 TL MaxiPuan!

Devamını Oku

Bankamatik

Maximum Kart’ınızla Market alışverişlerinize 50 TL MaxiPuan!

10 – 31 Ekim tarihleri arasında Maximum Kart’ınızla Maximum anlaşmalı marketlerden tek seferde ve farklı günlerde 150 TL ve üzeri 3. peşin alışverişinize 50 TL MaxiPuan!

Devamını Oku

Bankamatik

Ulaşım Ödemeleriniz Maximum Mobil ile Artık Çok Kolay!

Ankara, Adana, Gaziantep, Kocaeli, Mersin ve Muğla’da toplu taşıma araçlarında ulaşım ödemelerinizi temassız özellikli İş Bankası kredi kartlarınız ile temassız ödeme yaparak veya Maximum Mobil uygulaması üzerinden mobil ödeme ile yapabilirsiniz.

Devamını Oku

Bankamatik

Maximum ile Budget’da %30 indirim fırsatı!

​31 Aralık 2019’a kadar Maximum Kart'ınızla Budget’tan rezervasyon yapın %30 indirim’den yararlanın!

Devamını Oku

Bankamatik

Giyim ve Kozmetik Alışverişlerinize 30 TL MaxiPuan!

Maximum Mobil’e özel, Maximum anlaşmalı giyim ve kozmetik sektöründe faaliyet gösteren işyerlerinden ve Maximum POS cihazlarından 7-24 Ekim 2019 tarihleri arasında tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız 175 TL ve üzeri 3. peşin veya taksitli alışverişinize 30 TL MaxiPuan!

Devamını Oku

Bankamatik

HD İskender'de 10 TL MaxiPuan!

​1 - 31 Ekim 2019 tarihleri arasında Maximum Kart’ınız ile HD İskender’den tek seferde gerçekleştireceğiniz 50 TL ve üzeri ilk alışverişinize, Maximum Mobil’e özel, 10 TL MaxiPuan!

Devamını Oku

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER