Maximiles Select

BÜMED Akademi’deki eğitimlerde %20'ye Varan İndirim!

BÜMED Akademideki eğitimlerde Maximiles Black’e özel %20; Maximiles, Maximiles Select, MercedesCard’a özel olarak ise %15 indirim sizleri bekliyor.

Maximiles Select

Maximum Platinum Kredi Kartınıza Özel Sabiha Gökçen Havalimanı'nda %50 İndirimli Lounge Hizmeti Ayrıcalığı!

​Maximum Platinum kredi kartlarınız ile Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan yapacağınız seyahatlerde Plaza Premium Lounge Bosphorus (dış hatlar terminali) ve Plaza Premium Lounge (iç hatlar terminali) hizmetinde %50 indirim ayrıcalığı sizi bekliyor.

Maximiles Select

Maximum Platinum Kredi Kartınıza Özel Sabiha Gökçen Havalimanı’nda ALLWAYS Hızlı Geçiş (Fast Track) Hizmetine %50 İndirim Ayrıcalığı!

Maximum Platinum kredi kartlarınız ile Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan yapacağınız seyahatlerde ALLWAYS Hızlı Geçiş hizmetinde %50 indirim ayrıcalığı sizi bekliyor.

Maximiles Select

MaxiMillerinizi Maximum Mobil’deki Pazarama Online Alışveriş menüsünde kullanabilirsiniz!

30 Kasım 2023'e kadar Maximiles’ınız ile MaxiMillerinizi Maximum Mobil Pazarama’daki Online Alışveriş menüsü içerisinde kullanabilme ayrıcalığını yaşayın!

Maximiles Select

TatilBudur’da 4 Ay Taksit Erteleme Fırsatı!

​Maximum Kart’ınızla Tatilbudur’dan 01 - 30 Kasım 2023 tarihleri arasında yapacağınız 3, 6 ve 9 taksitli alışverişlerinizde 4 ay erteleme fırsatı!

Maximiles Select

Restoran Harcamalarınıza 300 TL MaxiPuan!

1-31 Aralık 2022 tarihleri arasında İş Bankası kartlarınızla restoran sektöründe faaliyet gösteren işyerlerinden tek seferde yapacağınız 300 TL ve üzeri ilk restoran harcamanızdan sonra, farklı günlerde yapacağınız her 300 TL ve üzeri restoran harcamanıza 30 TL, toplam 300 TL MaxiPuan kazanın.

Maximiles Select

Maximiles Black’le FIFA Dünya Kupası Final Maçına gitme ayrıcalığı!

Fifa Dünya Kupasını Katar’da izlemek için çekilişe katılın, 12 Eylül – 12 Ekim tarihleri arasında Maximiles Black’inizle yapacağınız her 500 TL ve üzerindeki alışverişinizde 500 TL’nin katları için birer çekiliş hakkı kazanın!

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER
Maximiles Select Genel Bilgiler
Maximiles Select kampanyaları, Mil Puan fırsatları, güncel taksit seçenekleri
Maximiles Select kampanyaları, Maximiles Select Mil Puan fırsatları, Maximiles Select güncel taksit seçenekleri ve daha fazlası için bizi takip edin.