Maximiles Select

Maximum Mobil’den Yapacağınız İlk Uçak Bileti Alımına 100 MaxiMil!

2 - 31 Aralık 2019 tarihleri arasında Maximiles’ınızla Maximum Mobil uygulaması üzerinden yapacağınız ilk uçak bileti alımında toplam uçak bileti tutarının %10’u kadar MaxiMil!

Maximiles Select

Maximum ile Okul Ödemelerinde İlave 2 Taksit ve 2 Ay Erteleme Fırsatı!

Maximum Kart'ınızla Eğitim sektöründe faaliyet gösteren seçili Maximum anlaşmalı eğitim kurumlarında 01-31 Aralık 2019 tarihleri arasında yapacağınız 2-10 arası taksitli işlemlerde ilave 2 taksit fırsatı!

Maximiles Select

Maximum ile Araç Bakımında İlave 2 Taksit Fırsatı!

​Maximum Kart'ınızla araç bakım ve lastik sektörlerinde faaliyet gösteren kampanyaya dahil Maximum üye işyerlerinden, 31 Aralık 2019 tarihine kadar tek seferde yapacağınız 500 TL ve üzeri 2-10 taksitli alışverişlerinizde ilave 2 taksit fırsatı!

Maximiles Select

Kolektif House Ataşehir üyelik işlemlerinde Maximum ile %20 indirim!

​Maximum Kart’ınızla 31 Aralık 2019 tarihine kadar yapacağınız Kolektif House Ataşehir üyelik işlemlerinde %20 indirim!

Maximiles Select

Maximum ile DasDas Mutfak'ta %20'ye Varan İndirim!

Metropol İstanbul AVM’deki DasDas Mutfak'ta 31 Mart 2020 tarihine kadar Maximum Kart ile %20'ye varan indirim ayrıcalığı sizi bekliyor.

Maximiles Select

Maximum Platinum ile Mikla'da %20 İndirim Ayrıcalığı!

Mikla’da Maximum Platinum, Maximiles, Maximiles Select, MercedesCard ve Privia kartlara %20 indirim! Mikla’da yapacağınız ödemelerde %20 indirim ayrıcalığı sizi bekliyor.

Maximiles Select

Maximum ile NuPlate’de %20 İndirim!

31 Aralık 2019 tarihine kadar NurPlate'de Maximum kartınız ile yapacağınız harcamalarda %20 indirim fırsatı sizleri bekliyor.

Maximiles Select

Maximum ile Yurt Dışı Özel Seyahat Sigortası Ayrıcalığı!

Yurtdışı hava yolu veya seyahat harcamanızı Maximum Platinum, Maximiles Select ve MercedesCard’ınız ile yapmanız durumunda, size özel yurt dışı seyahat sigortasına ayrıcalığından ücretsiz faydalanabilirsiniz.

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER
Maximiles Select Genel Bilgiler
Maximiles Select kampanyaları, Mil Puan fırsatları, güncel taksit seçenekleri
Maximiles Select kampanyaları, Maximiles Select Mil Puan fırsatları, Maximiles Select güncel taksit seçenekleri ve daha fazlası için bizi takip edin.