Maximum Business

Sağlık Ödemelerinde İlave 3 Taksit Fırsatı!

Maximum Kart'ınızla Sağlık sektöründe faaliyet gösteren Maximum anlaşmalı sağlık kurumlarında 01-31 Aralık 2022 tarihleri arasında yapacağınız 2-6 arası taksitli işlemlerde ilave 3 taksit fırsatı!

Maximum Business

Sağlık Ödemelerinde İlave 3 Taksit Fırsatı!

​Kampanya Ayrıntıları

Maximum Business

Hepsiburada ile Kasım'da Al Şubat'ta Öde

Kampanya Ayrıntıları

Maximum Business

Vergi Ödemelerinizi 4 Ay Vade ile Taksitlendirme Kampanyası

​İş Bankası Ticari Kredi Kartınız ile 31 Ekim’e kadar Gelir İdaresi Başkanlığı İnteraktif Vergi Dairesi üzerinden veya Bankamız kanallarından yapacağınız 500 TL ve üzeri, toplamda 200.000 TL’ye kadar peşin vergi ödemelerinizi Maximum İşyerim ve İşCep ile 4 ay vade ile %0 faiz ve masrafsız olarak sonradan taksitlendirebilirsiniz.

Maximum Business

Akaryakıt ve Gıda Sektörlerinde Peşin Alışverişlerinizi Sonradan Taksitlendirme Kampanyası

​İş Bankası Ticari Kredi Kartınız ile yapacağınız 500 TL ve üzeri, toplamda 300.000 TL'ye kadar akaryakıt, gıda, market, yemek, toptan gıda sektörlerinde yapacağınız peşin alışverişlerinizi İşCep ve Maximum İşyerim uygulamalarında masrafsız olarak %0 faiz oranı ve 4 ay vade ile sonradan taksitlendirebilirsiniz.

Maximum Business

Yapı Malzemeleri, Hırdavat, Nalburiye ve Müteahhit İşleri Sektörlerinde Taksitlendirme Kampanyası

İş Bankası Ticari Kredi Kartınız ile yapacağınız 750 TL ve üzeri, toplamda 300.000 TL'ye kadar yapı malzemeleri, hırdavat, nalburiye ve müteahhit işleri sektörlerinde yapacağınız peşin alışverişlerinizi İşCep ve Maximum İşyerim uygulamalarında masrafsız olarak %0 faiz oranı ve 4 ay vade ile sonradan taksitlendirebilirsiniz.

Maximum Business

Okul Ödemelerinde İlave 5 Taksit Fırsatı!

​İş Bankası Ticari Kredi Kart'ınızla Eğitim sektöründe faaliyet gösteren seçili Maximum anlaşmalı eğitim kurumlarında 01-31 Ekim 2022 tarihleri arasında yapacağınız 2-7 arası taksitli işlemlerde ilave 5 taksit fırsatı!

Maximum Business

Elektronik, Beyaz Eşya, Bilgisayar, Cep Telefonu ve Araç Bakım Sektörlerinde Taksitlendirme Kampanyası

​İş Bankası Ticari Kredi Kartınız ile yapacağınız 750 TL ve üzeri, toplamda 300.000 TL'ye kadar elektronik, beyaz eşya, bilgisayar, cep telefonu ve araç bakım sektörlerinde yapacağınız peşin alışverişlerinizi İşCep ve Maximum İşyerim uygulamalarında %0 faiz ve masrafsız olarak 4 ay vade ile sonradan taksitlendirebilirsiniz.

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER
Maximum Business Genel Bilgiler
Maximum Business kampanyaları, maxipuan fırsatları, güncel taksit seçenekleri
Maximum Business kampanyaları, Maximum Business maxipuan fırsatları, Maximum Business güncel taksit seçenekleri ve daha fazlası için bizi takip edin.