Maximum Business

Enterprise'da Maximum'a Özel Fırsatlar

2-31 Ocak tarihleri arasında Maximum Kart'ınızla İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Samsun, Trabzon, Bodrum, Dalaman ofislerinden kiralayacağınız Citroen C5 dizel otomatik 239 TL fırsatıyla!

Maximum Business

Maximum ile Okul Ödemelerinde İlave 2 Taksit ve 2 Ay Erteleme Fırsatı!

Maximum Kart'ınızla Eğitim sektöründe faaliyet gösteren seçili Maximum anlaşmalı eğitim kurumlarında 01-31 Aralık 2019 tarihleri arasında yapacağınız 2-10 arası taksitli işlemlerde ilave 2 taksit fırsatı!

Maximum Business

Maximum ile Araç Bakımında İlave 2 Taksit Fırsatı!

​Maximum Kart'ınızla araç bakım ve lastik sektörlerinde faaliyet gösteren kampanyaya dahil Maximum üye işyerlerinden, 31 Aralık 2019 tarihine kadar tek seferde yapacağınız 500 TL ve üzeri 2-10 taksitli alışverişlerinizde ilave 2 taksit fırsatı!

Maximum Business

Maximum ile arzum.com.tr’de %40 İndirim Fırsatı!

1 - 23 Aralık 2019 tarihleri arasında arzum.com.tr’de seçili ürünlerde Maximum ile %40 indirim fırsatı sizleri bekliyor.

Maximum Business

Kolektif House Ataşehir üyelik işlemlerinde Maximum ile %20 indirim!

​Maximum Kart’ınızla 31 Aralık 2019 tarihine kadar yapacağınız Kolektif House Ataşehir üyelik işlemlerinde %20 indirim!

Maximum Business

Maximum Kart'ınıza Mediamarkt'ta İlave 2 Taksit Fırsatı!

Ekim ayı boyunca ​Mediamarkt mağazalarında ve internet sitesinde Maximum Kart’ınıza 4 taksitli işlemlerde ilave 2 taksit fırsatı sizleri bekliyor!

Maximum Business

Maximum ile Beyaz Eşya Alışverişlerinizde İlave 4 Taksit Ayrıcalığı!

31 Ekim 2019 tarihine kadar, Beyaz Eşya Alışverişlerinizde Maximum Kart'ınızla tek seferde yapacağınız 100 TL ve üzeri 2-8 taksitli alışverişlerinizde ilave 4 taksit ayrıcalığı!

Maximum Business

Yapı Market ve Dekorasyon Harcamalarınıza İlave 4 Taksit!

31 Ekim 2019 tarihine kadar, Yapı Market ve Dekorasyon Harcamalarınızda Maximum Kart'ınızla tek seferde yapacağınız 100 TL ve üzeri 2-8 taksitli alışverişlerinizde ilave 4 taksit ayrıcalığı!

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER
Maximum Business Genel Bilgiler
Maximum Business kampanyaları, maxipuan fırsatları, güncel taksit seçenekleri
Maximum Business kampanyaları, Maximum Business maxipuan fırsatları, Maximum Business güncel taksit seçenekleri ve daha fazlası için bizi takip edin.