Maximum Gaming

Maximum Gaming Kart’tan 30 TL'ye Varan GamingPuan Fırsatı!

20 Ocak - 2 Şubat tarihleri arasında Maximum Mobil Dijital Kod Market’ten Maximum Gaming Kart ile yapacağınız toplam 100 TL ve üzeri alışverişe 30 TL GamingPuan kazanın!

Maximum Gaming

Maximum Gaming Kart’tan Yemeksepetinde 10 TL indirim!

15 - 25 Ocak 2020 tarihleri arasında Maximum Mobil’den Maximum Gaming Kart’ınızı alın, yapacağınız 10 TL ve üzeri ilk alışverişinizde Yemeksepeti’nde kullanmak üzere 10 TL indirim kazanın!

Maximum Gaming

Maximum ile Okul Ödemelerinde İlave 2 Taksit ve 2 Ay Erteleme Fırsatı!

Maximum Kart'ınızla Eğitim sektöründe faaliyet gösteren seçili Maximum anlaşmalı eğitim kurumlarında 01-31 Aralık 2019 tarihleri arasında yapacağınız 2-10 arası taksitli işlemlerde ilave 2 taksit fırsatı!

Maximum Gaming

Maximum ile Araç Bakımında İlave 2 Taksit Fırsatı!

​Maximum Kart'ınızla araç bakım ve lastik sektörlerinde faaliyet gösteren kampanyaya dahil Maximum üye işyerlerinden, 31 Aralık 2019 tarihine kadar tek seferde yapacağınız 500 TL ve üzeri 2-10 taksitli alışverişlerinizde ilave 2 taksit fırsatı!

Maximum Gaming

Maximum Gaming Kart’tan 30 TL’ye Varan GamingPuan!

​25 Kasım – 25 Aralık tarihleri arasında Maximum Mobil Dijital Kod Market’ten Maximum Gaming Kart ile tek seferde yapacağınız 30 TL ve üzeri her alışverişe 10 TL, toplam 30 TL MaxiPuan kazanın!

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER
Maximum Gaming Genel Bilgiler
Maximum Gaming Kart kampanyaları, maxipun fırsatları ve güncel indirimleri
Maximum Gaming Ön Ödemeli Kart kampanyaları, maxipun fırsatları, güncel indirimleri ve daha fazlası için bizi takip edin.