Maximum Genç

Yapı sektörü alışverişlerinizde ilave 4 taksit fırsatı!

31 Aralık’a kadar, Maximum Kart'ınızla kampanyaya dahil Maximum anlaşmalı iş yerlerinden yapacağınız 300 TL ve üzeri yapı sektörü alışverişlerinizde ilave 4 taksit ayrıcalığı!

Maximum Genç

Beyaz eşya, mobilya, ev dekorasyonu alışverişlerinizde ilave 4 taksit fırsatı!

31 Aralık’a kadar, Maximum Kart'ınızla kampanyaya dahil Maximum iş yerlerinden yapacağınız 300 TL ve üzeri beyaz eşya, mobilya, klima/kombi, yapı market, ev tekstili ve züccaciye alışverişlerinizde ilave 4 taksit ayrıcalığı!

Maximum Genç

VitrA'da 12 Aya Varan Taksit veya Taksit Erteleme Ayrıcalıkları!

31 Aralık 2022 tarihine kadar, Maximum Kart'ınızla anlaşmalı Vitra mağazalarından yapacağınız alışverişlerinizde 12 aya varan taksit veya taksit erteleme ayrıcalıkları!

Maximum Genç

İntema'da 12 Aya Varan Taksit veya Taksit Erteleme Ayrıcalıkları!

31 Aralık 2022 tarihine kadar, Maximum Kart'ınızla anlaşmalı İntema mağazalarından yapacağınız alışverişlerinizde 12 aya varan taksit veya taksit erteleme ayrıcalıkları!

Maximum Genç

BiSU Hızlı Teslimat'tan 60 TL İndirim Kampanyası

Maximum Mobil’den katılıma özel, BiSU Hızlı Teslimat'tan Maximum Kart'ınız ile tek seferde yapacağınız 150 TL ve üzeri ilk siparişinize 60 TL İndirim!

Maximum Genç

BiSU Hızlı Teslimat ile Maximum Mobil kullanıcılarına özel ilk defa verilen su siparişinde ilk 2 su 1’er Kuruş!

Maximum Mobil’den katılıma özel, BiSU Hızlı Teslimat'tan Maximum Kart kullanıcılarına özel  ilk defa verilen su siparişinde ilk 2 su 1’er Kuruş!

Maximum Genç

Spor Harcamalarınızda Geçerli +4 Taksit Fırsatı!

Maximum Kart'ınızla spor ürünleri satan sektörlerde faaliyet gösteren Maximum üye işyerlerinden, 31 Aralık 2022 tarihine kadar tek seferde yapacağınız 500 TL ve üzeri 2-8 taksitli alışverişlerinizde ilave 4 taksit fırsatı!

Maximum Genç

IKEA'da 100 TL MaxiPuan fırsatı!

1-31 Aralık tarihleri arasında IKEA mağazaları ve www.IKEA.com.tr’den tek seferde 2.000 TL ve üzeri alışverişinizi Maximum Kart’ınızla yaparak 100 TL MaxiPuan kazanın!

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER
Maximum Genç Genel Bilgiler
Maximum Genç kredi kartı kampanyaları, indirimleri, maxipuan fırsatları
Maximum Genç kredi kartı kampanyaları, Maximum Genç indirimleri, Maximum Genç maxipuan fırsatları ve daha fazlası için bizi takip edin