Maximum Platinum

Maximum ile Smash by DasDas'ta %20 indirim ayrıcalığı!

Smash by DasDas'ta  31 Aralık 2022 tarihine kadar %20'ye varan indirim ayrıcalığı sizi bekliyor.​

Maximum Platinum

Maximum ile BÜMED’de %15'e Varan İndirim

Maximum Platinum’a özel BÜMED Akademi eğitimlerinde %15, BÜMED Bebek Tesisi toplantı salonu kiralamalarında %10, BÜMED Dergisi reklam ilan kullanımlarındaysa %5 indirim sizleri bekliyor.

Maximum Platinum

Maximum ile Mükellef Restoranlar’da Maximiles Black’e %20 indirim ayrıcalığı!

31 Ekim tarihine kadar Maximiles Black ile Mükellef Karaköy restoranında tek seferde yapacağınız 500 TL ve üzeri  restoran ödemelerinizde % 10,  1.

Maximum Platinum

Maximum'dan Yeni Kredi Kartı Müşterilerine Hoş Geldin Kampanyası!

23 Mayıs -30 Eylül 2022 tarihleri arasında İş Bankası kredi kartına başvurun, kartınız onaylanınca Maximum Mobil'deki Pazarama'da geçerli 100 TL Pazarama MaxiPuan kazanın!

Maximum Platinum

Maximum ile Okul Ödemelerinde İlave 2 Taksit ve 2 Ay Erteleme Fırsatı!

Maximum Kart'ınızla Eğitim sektöründe faaliyet gösteren seçili Maximum anlaşmalı eğitim kurumlarında 01-31 Aralık 2019 tarihleri arasında yapacağınız 2-10 arası taksitli işlemlerde ilave 2 taksit fırsatı!

Maximum Platinum

Maximum ile Araç Bakımında İlave 2 Taksit Fırsatı!

​Maximum Kart'ınızla araç bakım ve lastik sektörlerinde faaliyet gösteren kampanyaya dahil Maximum üye işyerlerinden, 31 Aralık 2019 tarihine kadar tek seferde yapacağınız 500 TL ve üzeri 2-10 taksitli alışverişlerinizde ilave 2 taksit fırsatı!

Maximum Platinum

Maximum ile DasDas Mutfak'ta %20'ye Varan İndirim!

Metropol İstanbul AVM’deki DasDas Mutfak'ta 31 Mart 2020 tarihine kadar Maximum Kart ile %20'ye varan indirim ayrıcalığı sizi bekliyor.

Maximum Platinum

Maximum Platinum ile Mikla'da %20 İndirim Ayrıcalığı!

Mikla’da Maximum Platinum, Maximiles, Maximiles Select, MercedesCard ve Privia kartlara %20 indirim! Mikla’da yapacağınız ödemelerde %20 indirim ayrıcalığı sizi bekliyor.

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER
Maximum Platinum Genel Bilgiler
Maximum Platinum kampanyaları, indirimleri, güncel MaxiPuan fırsatları
Maximum Platinum kampanyaları, Maximum Platinum indirim fırsatları, Maximum Platinum güncel MaxiPuan fırsatları ve daha fazlası için bizi takip edin.