MercedesCard

Yapı sektörü alışverişlerinizde ilave 4 taksit fırsatı!

31 Aralık’a kadar, Maximum Kart'ınızla kampanyaya dahil Maximum anlaşmalı iş yerlerinden yapacağınız 300 TL ve üzeri yapı sektörü alışverişlerinizde ilave 4 taksit ayrıcalığı!

MercedesCard

VitrA'da 12 Aya Varan Taksit veya Taksit Erteleme Ayrıcalıkları!

31 Aralık 2022 tarihine kadar, Maximum Kart'ınızla anlaşmalı Vitra mağazalarından yapacağınız alışverişlerinizde 12 aya varan taksit veya taksit erteleme ayrıcalıkları!

MercedesCard

İntema'da 12 Aya Varan Taksit veya Taksit Erteleme Ayrıcalıkları!

31 Aralık 2022 tarihine kadar, Maximum Kart'ınızla anlaşmalı İntema mağazalarından yapacağınız alışverişlerinizde 12 aya varan taksit veya taksit erteleme ayrıcalıkları!

MercedesCard

BiSU Hızlı Teslimat'tan 60 TL İndirim Kampanyası

Maximum Mobil’den katılıma özel, BiSU Hızlı Teslimat'tan Maximum Kart'ınız ile tek seferde yapacağınız 150 TL ve üzeri ilk siparişinize 60 TL İndirim!

MercedesCard

BiSU Hızlı Teslimat ile Maximum Mobil kullanıcılarına özel ilk defa verilen su siparişinde ilk 2 su 1’er Kuruş!

Maximum Mobil’den katılıma özel, BiSU Hızlı Teslimat'tan Maximum Kart kullanıcılarına özel  ilk defa verilen su siparişinde ilk 2 su 1’er Kuruş!

MercedesCard

ÇiçekSepeti'nde 3 Taksit Fırsatı!

1-31 Aralık 2022 tarihleri arasında Maximum Kartınız ile ÇiçekSepeti‘nden gerçekleştireceğiniz alışverişlerinizde 3 taksit fırsatı!

MercedesCard

Spor Harcamalarınızda Geçerli +4 Taksit Fırsatı!

Maximum Kart'ınızla spor ürünleri satan sektörlerde faaliyet gösteren Maximum üye işyerlerinden, 31 Aralık 2022 tarihine kadar tek seferde yapacağınız 500 TL ve üzeri 2-8 taksitli alışverişlerinizde ilave 4 taksit fırsatı!

MercedesCard

Farmazon 150 TL MaxiPuan Kampanyası!

1-31 Aralık 2022 tarihleri arasında Farmazon'dan yapacağınız toplam 5.000 TL ve üzeri alışverişinize 150 TL MaxiPuan kazanın!

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER
MercedesCard Genel Bilgiler
MercedesCard kampanyaları, indirimleri, MaxiPuan Puan fırsatları
MercedesCard kampanyaları, MercedesCard indirim fırsatları, MercedesCard Puan fırsatları, MercedesCard artı taksit fırsatları, MercedesCard taksit atlat fırsatları, MercedesCard güncel haberleri ve daha fazlası için bizi takip edin.