Vadematik Kart

BiSU Hızlı Teslimat'tan 60 TL İndirim Kampanyası

Maximum Mobil’den katılıma özel, BiSU Hızlı Teslimat'tan Maximum Kart'ınız ile tek seferde yapacağınız 150 TL ve üzeri ilk siparişinize 60 TL İndirim!

Vadematik Kart

BiSU Hızlı Teslimat ile Maximum Mobil kullanıcılarına özel ilk defa verilen su siparişinde ilk 2 su 1’er Kuruş!

Maximum Mobil’den katılıma özel, BiSU Hızlı Teslimat'tan Maximum Kart kullanıcılarına özel  ilk defa verilen su siparişinde ilk 2 su 1’er Kuruş!

Vadematik Kart

Hepsiburada Seyahat MaxiPuan Kampanyası!

İşcep veya Maximum Mobil’den katılıma özel Hepsiburada Seyahat’ten 1-31 Aralık 2022 tarihleri arasında ilk ve tek seferde yapılacak 750 TL ve üzeri uçak bileti alımınıza 50 TL MaxiPuan!

Vadematik Kart

Petrol Ofisi'nde Araçta Öde ile 50 TL MaxiPuan!

1 – 31 Aralık 2022 tarihleri arasında Maximum Mobil’in içindeki Pazarama Araçta Öde menüsünde yer alan Petrol Ofisi Öde-Geç uygulamasına dahil Petrol Ofisi istasyonlarından farklı günlerde ve tek seferde yapılacak ikinci ve sonraki 250 TL ve üzeri her alışverişe 10 TL, toplam 50 TL MaxiPuan kazanın!

Vadematik Kart

Dijital Dizi Film ve Müzik Platform Ödemelerinizin Yarısı Bizden!

1-31 Aralık 2022 tarihleri arasında seçili dijital dizi-film ve müzik platformlarından İş Bankası kartlarınızla yapacağınız ilk harcamanızda %50’si kadar; devam eden harcamanızda ise, %20’si kadar MaxiPuan kazanın!

Vadematik Kart

Araç Bakım-Lastik Harcamanıza İlave Taksit Fırsatı!

Maximum Kart'ınızla araç bakım ve lastik sektörlerinde faaliyet gösteren kampanyaya dahil Maximum üye işyerlerinden, 1-31 Aralık 2022 tarihleri arasında tek seferde yapacağınız 300 TL ve üzeri 2-8 arası taksitli alışverişlerinizde ilave 4 taksit fırsatı!

Vadematik Kart

Restoran Harcamalarınıza 300 TL MaxiPuan!

1-31 Aralık 2022 tarihleri arasında İş Bankası kartlarınızla restoran sektöründe faaliyet gösteren işyerlerinden tek seferde yapacağınız 300 TL ve üzeri ilk restoran harcamanızdan sonra, farklı günlerde yapacağınız her 300 TL ve üzeri restoran harcamanıza 30 TL, toplam 300 TL MaxiPuan kazanın.

Vadematik Kart

Spor Harcamalarınızda 100 TL MaxiPuan Fırsatı!

Maximum Mobil’den katılıma özel spor ürünleri satan ve spor hizmetleri sunan Maximum anlaşmalı işyerlerinden 31 Aralık 2022 tarihine kadar Maximum Kart’ınızla 500 TL ve üzeri her alışverişe 25 TL olmak üzere, toplam 100 TL MaxiPuan!

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER
Vadematik Kart Genel Bilgiler
Vadematik Kart kampanyaları, indirim fırsatları ve güncel bilgileri
Vadematik Kart kampanyaları, indirim fırsatları, güncel bilgileri ve daha fazlası için bizi takip edin.