Vadematik Kart

Türkiye İş Bankası Mastercard Logolu Kartınız ile Galataport İstanbul Deniz Dolmuşlarında %50 İndirim!

İş Bankası Mastercard® ve Maestro® logolu kartınızla Galataport İstanbul Deniz Dolmuşlarında %50 indirimle yolculuk yapabilirsiniz.

Vadematik Kart

Dacia Yetkili Servislerinde İlave 4 Taksit Fırsatı!

Maximum Kart'ınızla Dacia Yetkili Servislerinde kampanyaya dahil Maximum üye işyerlerinden 13 Aralık 2023 tarihine kadar yapacağınız 3-8 taksitli harcamalarınızda ilave 4 taksit fırsatı sizi bekliyor.

Vadematik Kart

Renault Yetkili Servislerinde İlave 4 Taksit Fırsatı!

Maximum Kart'ınızla Renault Yetkili Servislerinde kampanyaya dahil Maximum üye işyerlerinden 13 Aralık 2023 tarihine kadar yapacağınız 3-8 taksitli harcamalarınızda ilave 4 taksit fırsatı sizi bekliyor.

Vadematik Kart

Troy Logolu Kredi Kartı ile Harcamalarınıza Toplam 250 TL MaxiPuan!

​1-30 Kasım 2023 tarihleri arasında Troy logolu İş Bankası kredi kartlarınızla tek seferde ve farklı günlerde gerçekleştireceğiniz her 250 TL ve üzeri harcamaya 25 TL, toplam 250 TL MaxiPuan!

Vadematik Kart

Dijital Platform Ödemelerinize ve Gaming Harcamalarınıza 100 TL MaxiPuan!

1-30 Kasım 2023 tarihleri arasında İş Bankası kartlarınızla yapacağınız her 50 TL ve üzeri dijital platform ödemelerinize ve gaming harcamalarınıza 10 TL, toplam 100 TL MaxiPuan kazanma fırsatı sizlerle!

Vadematik Kart

Maximum'dan DeFacto'da Şimdi Al Ocak’ta Ödemeye Başla!

​Maximum Kart’ınız ile 04 - 30 Kasım tarihleri arasında DeFacto mağazaları ve defacto.com adresinden 500 TL ve üzeri 4 taksitli alışveriş yapın, Ocak'ta ödemeye başlayın!

Vadematik Kart

Boyner Mağazalarında Vade Farksız 4 Taksit

Maximum Kart’ınız ile Boyner Mağazaları ve boyner.com.tr adresinden yapacağınız alışverişlerinizde vade farksız 4 taksit fırsatı sizi bekliyor.

Vadematik Kart

Maximum Pati Kart ile Pazarama Pet Alışverişlerinize %10 İndirim!

Maximum Pati Kart’ınız ile Maximum Mobil’de yer alan Pazarama Pet kategorisinden yapacağınız 500 TL ve üzeri Petshop alışverişlerinizde %10 indirim kazanın!

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER
Vadematik Kart Genel Bilgiler
Vadematik Kart kampanyaları, indirim fırsatları ve güncel bilgileri
Vadematik Kart kampanyaları, indirim fırsatları, güncel bilgileri ve daha fazlası için bizi takip edin.