VakıfBank Worldcard

World ile Mobilya sektöründeki harcamalarınızda +4 ek taksit!

31 Aralık 2022 tarihine kadar Mobilya sektöründeki harcamalarınızda +4 ek taksit fırsatını kaçırmayın.

VakıfBank Worldcard

World ile Trendyol’da peşin fiyatına 3 taksit ve 6 taksit!

31 Aralık 2022 tarihine kadar Trendyol’da tek seferde 300 TL ve üzeri alışverişlerinize peşin fiyatına 3 ve 6 taksit fırsatını kaçırmayın.

VakıfBank Worldcard

Yapı marketi alışverişlerinize toplamda 50 TL Worldpuan!

1-31 Aralık tarihleri arasında yapı market sektöründe tek seferde yapacağınız her 750 TL ve üzeri alışverişinize 25 TL, toplamda 50 TL Worldpuan!

VakıfBank Worldcard

Mobilya alışverişlerinize toplamda 100 TL Worldpuan!

Mobilya alışverişlerinizde tek seferde yapacağınız her 1500 TL ve üzeri alışverişinize 50 TL, toplamda 100 TL Worldpuan hediye!

VakıfBank Worldcard

Beyaz eşya sektöründeki harcamalarınıza 75 TL Worldpuan!

1-31 Aralık 2022 tarihleri arasında beyaz eşya sektöründen tek seferde yapacağınız 3000 TL ve üzeri harcamanıza 75 TL Worldpuan hediye!

VakıfBank Worldcard

Eğitim kurumu harcamalarınıza 400 TL’ye varan Worldpuan!

1-31 Aralık tarihleri arasında eğitim kurumlarından tek seferde yapacağınız 20.000 TL ve üzeri harcamalarınıza 200 TL, 40.000 TL ve üzeri harcamalarınıza 400 TL Worldpuan!

VakıfBank Worldcard

Seyahat alışverişlerinize toplamda 150 TL Worldpuan!

1-31 Aralık tarihleri arasında seyahat, konaklama ve araç kiralama sektörlerinde tek seferde yapacağınız her 2000 TL ve üzeri harcamalarınıza 75 TL, toplamda 150 TL Worldpuan hediye!

VakıfBank Worldcard

Bireysel Emeklilik Sistemi’ne dahil olun, 200 TL’ye varan Worldpuan fırsatını kaçırmayın!

1-31 Aralık 2022 tarihleri arasında Bireysel Emeklilik (BES) yaptırın, ödeme aracınızı Yapı Kredi kredi kartınız olarak belirleyin 75 TL Worldpuan kazanın, 18 yaş altı Bireysel Emeklilik Sözleşmelerinde (BES) ise 200 TL Worldpuan kazanma şansını kaçırmayın.

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER
VakıfBank Worldcard Genel Bilgiler

VakıfBank Worldcard ile World üye işyerlerinde Worldpuan ve taksit imkanlarından yararlanabilir, size özel kampanyalardan, ayrıcalıklı ek hizmetlere kadar hayatınızı kolaylaştıran ve zenginleştiren birçok ayrıcalığa sahip olursunuz.

VakıfBank Worldcard ile World üye işyerlerinde Worldpuan ve taksit imkanlarından yararlanabilir, size özel kampanyalardan, ayrıcalıklı ek hizmetlere kadar hayatınızı kolaylaştıran ve zenginleştiren birçok ayrıcalığa sahip olursunuz.

Kazandığınız Worldpuan'larınızla World ve VakıfBank Üye İş Yerlerinde bedava alışveriş yapabilirsiniz. Kazanılan her 2 Worldpuan, üye iş yerlerinde 1 Kuruş değerindedir. 10 TL değerindeki bir ürünü, 2.000 Worldpuan kullanarak satın alabilirsiniz.

Ayrıca kartınızla taksitli nakit avans kullanabilir, uygun faiz oranlarıyla rahatça geri ödeyebilirsiniz. Size özel hazırlanan asistans hizmetlerimiz ile kendinizi çok daha ayrıcalıklı hissedeceksiniz. 

Size en uygun VakıfBank Worldcard'ı belirlemek için en yakın şubemize uğrayabilir, 444 0 724 Telefon Bankacılığı'nı arayabilir veya Kartlarımız sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Başvuru kanalları;

  • SMS Başvuru: VB yazıp, boşluk bırakıp, TC Kimlik Numaranızı 5724’e gönderin
  • İnternet Bankacılığı
  • Mobil Bankacılık
  • www.vakifbank.com.tr ve www.vakifkart.com.tr
  • 444 0 724 Telefon Bankacılığı
  • Şubelerimiz
VakıfBank Worldcard kampanyaları, indirimleri, taksit seçenekleri ve güncel worlpuan fırsatları
VakıfBank Worldcard kampanyaları, VakıfBank Worldcard indirimleri, VakıfBank Worldcard taksit seçenekleri, VakıfBank Worldcard güncel worlpuan fırsatları ve daha fazlası için bizi takip edin.