VakıfBank Worldcard

World’e özel 3. Uluslararası Gastroekonomi Zirvesi biletlerinde % 20 indirim!

Gastronomi baş döndüren bir hızla gelişiyor. Bu hıza ayak uydurmak isteyenler TURYİD (Turizm Restaurant Yatırımcıları ve İşletmecileri Derneği ) tarafından düzenlenen 3. Global Gastroekonomi Zirvesi’nde buluşuyor.

VakıfBank Worldcard

World ile N11.com'da 75 TL Worldpuan!

n11.com'da 500 - 999 TL arasındaki peşin ve taksitli alışverişlere 25 TL, World Mobil katılımıyla 50 TL Worldpuan, 1.000 TL ve üzeri peşin ve taksitli alışverişlere 50 TL World Mobil katılımıyla 75 TL Worldpuan fırsatı sizleri bekliyor.

VakıfBank Worldcard

VakıfBank Worldcard ile eğitim ödemenize 50 TL Worldpuan!

1-29 Şubat 2020 tarihleri arasında tek seferde VakıfBank Worldcard ile yapacağınız 5.000 TL ve üzeri eğitim ödemenize 50 TL Worldpuan hediye edilecektir.

VakıfBank Worldcard

VakıfBank Worldcard ile restoran ve kafe alışverişinize 20 TL Worldpuan!

1-29 Şubat 2020 tarihleri arasında farklı günlerde ve tek seferde VakıfBank Worldcard ile yapacağınız 2 adet 200 TL ve üzeri restoran ve kafe alışverişine 20 TL Worldpuan hediye edilecektir.

VakıfBank Worldcard

VakıfBank Worldcard ile akaryakıt alışverişinize 30 TL indirim!

Akaryakıt istasyonlarından 1-29 Şubat 2020 tarihleri arasında farklı günlerde ve tek seferde VakıfBank Worldcard ile yapacağınız 4 adet 150 TL ve üzeri akaryakıt alışverişlerinize, 1-11 Mart 2020 tarihleri arasında akaryakıt istasyonlarından en az 30 TL daha akaryakıt alımı yapıldığında 30 TL indirim verilecektir.

VakıfBank Worldcard

VakıfBank Worldcard ile gıda marketi alışverişinize 25 TL Worldpuan!

1-17 Şubat 2020 tarihleri arasında farklı günlerde ve tek seferde VakıfBank Worldcard ile yapacağınız 3 adet 150 TL ve üzeri gıda marketi alışverişinize 25 TL Worldpuan hediye edilecektir.

VakıfBank Worldcard

Setur'da 100 TL Worldpuan!

World ile setur.com.tr ve Setur Mobil uygulamasında 2.500 TL ve üzeri tüm yurt içi otel, yurt içi kültür turu ve yurt dışı tur rezervasyonlarında 100 TL Worldpuan! Üstelik peşin fiyatına 12 aya varan taksit firsatı!

VakıfBank Worldcard

World ile Gülaylar'da pırlantalı kolye hediye.

1 - 29 Şubat 2020 tarihine kadar 1.500 ve üzeri alışverişlere pırlantalı kolye fırsatını kaçırmayın. Üstelik 8 taksit!

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER
VakıfBank Worldcard Genel Bilgiler

VakıfBank Worldcard ile World üye işyerlerinde Worldpuan ve taksit imkanlarından yararlanabilir, size özel kampanyalardan, ayrıcalıklı ek hizmetlere kadar hayatınızı kolaylaştıran ve zenginleştiren birçok ayrıcalığa sahip olursunuz.

VakıfBank Worldcard ile World üye işyerlerinde Worldpuan ve taksit imkanlarından yararlanabilir, size özel kampanyalardan, ayrıcalıklı ek hizmetlere kadar hayatınızı kolaylaştıran ve zenginleştiren birçok ayrıcalığa sahip olursunuz.

Kazandığınız Worldpuan'larınızla World ve VakıfBank Üye İş Yerlerinde bedava alışveriş yapabilirsiniz. Kazanılan her 2 Worldpuan, üye iş yerlerinde 1 Kuruş değerindedir. 10 TL değerindeki bir ürünü, 2.000 Worldpuan kullanarak satın alabilirsiniz.

Ayrıca kartınızla taksitli nakit avans kullanabilir, uygun faiz oranlarıyla rahatça geri ödeyebilirsiniz. Size özel hazırlanan asistans hizmetlerimiz ile kendinizi çok daha ayrıcalıklı hissedeceksiniz. 

Size en uygun VakıfBank Worldcard'ı belirlemek için en yakın şubemize uğrayabilir, 444 0 724 Telefon Bankacılığı'nı arayabilir veya Kartlarımız sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Başvuru kanalları;

  • SMS Başvuru: VB yazıp, boşluk bırakıp, TC Kimlik Numaranızı 5724’e gönderin
  • İnternet Bankacılığı
  • Mobil Bankacılık
  • www.vakifbank.com.tr ve www.vakifkart.com.tr
  • 444 0 724 Telefon Bankacılığı
  • Şubelerimiz
VakıfBank Worldcard kampanyaları, indirimleri, taksit seçenekleri ve güncel worlpuan fırsatları
VakıfBank Worldcard kampanyaları, VakıfBank Worldcard indirimleri, VakıfBank Worldcard taksit seçenekleri, VakıfBank Worldcard güncel worlpuan fırsatları ve daha fazlası için bizi takip edin.