Play

World Sömestir Çocuk Şenliği Worldcard’lılara %15 indirimli!

Vadaa çocuklarınızı şenliğe davet ediyor! Çocuğunuza eğlenceli bir sömestir tatilini yaşatmak istiyorsanız, sizi de 18 Ocak’ta Volkswagen Arena’da gerçekleşecek World Sömestir Çocuk Şenliği’ne bekliyoruz.

Play

İnternet alışverişlerinde 10 TL puan!

İnternet alışverişlerinin kazandıran kartı Yapı Kredi Play! Sen de alışverişlerini Play kartın ile internetten yap, 10 TL puan kazan!

Play

Yapı Kredi Play'den Yedikçe kazandıran kampanya!

01 – 31 Ocak 2020 tarihleri arasında Play kartınla yapacağın kafe, restoran ve fast-food harcarcamalarına 20 TL puan hediye!

Play

Gusto'da POS'ta QR Kod ile 10 TL Worldpuan!

1 - 31 Ocak 2020 tarihleri arasında Gusto mağazalarında POS'ta QR Kod ile tek seferde yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişinize 10 TL Worldpuan hediye!

Play

Tefal'de POS'ta QR Kod ile 50 TL Worldpuan Fırsatı!

6 - 31 Ocak 2020 tarihleri arasında Tefal mağazalarında POS'ta QR Kod ile yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişinize 50 TL Worldpuan hediye!

Play

Adidas'ta POS'ta QR Kod ile 20 TL Worldpuan Fırsatı!

1 - 31 Ocak 2020 tarihleri arasında Adidas mağazalarında POS'ta QR Kod ile tek seferde yapacağınız 600 TL ve üzeri alışverişinize 20 TL Worldpuan hediye!

Play

Sarar'da POS'ta QR Kod ile 75 TL Worldpuan Fırsatı!

1 - 31 Ocak 2020 tarihleri arasında Sarar mağazalarında POS'ta QR Kod ile tek seferde yapacağınız 600 TL ve üzeri alışverişinize 75 TL Worldpuan hediye!

Play

Caribou'da POS'ta QR Kod ile 10 TL Worldpuan Fırsatı!

1-31 Ocak 2020 tarihleri arasında Caribou'da POS'ta QR Kod ile yapacağınız 4 adet 10 TL ve üzeri işleminize 10 TL Worldpuan hediye!

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER
Play Genel Bilgiler

Seni gençliğine güzelliğine yakışan bir kartla, yani Play'le tanıştıralım. Alışverişe mi çıktın, Play'le gani gani puan toplarsın. Arkadaşlarınla festivale mi katıldın, gece klübüne mi gittin; acayip indirimin, acayip forsun olur. Daha neler, ne sürprizler, anlatmakla bitmez yani. Kısacası sen de, sana yakışan bir kredi kartın olsun istiyorsan, Play'e gel!

Öğrenci belgen ile başvur, yıllık üyelik ücreti ödemeden Play kartın tüm fırsatlarından yararlan.

Dilediğinde Play Harçlık ile 2 güne kadar faiz ve ücret ödemeden nakit çek, anlaşmalı World Üye İşyerleri'nde yapacağın alışverişlerden puan kazan.

Play kartın fırsatlarını keşfet!

Yapı Kredi Bankası'ndan Gençlere ve öğrencilere özel kredi kartı Playcard hayallerinin peşinden koşanlara. Play'in dünyasında olur mu olur, bakarsın ne dilersen o gerçek olur. Play'in dünyasını keşfet!

Yapı Kredi Play Kampanyaları, indirim fırsatları ve güncel puan seçenekleri
Yapı Kredi Play Kampanyaları, Yapı Kredi Play indirim fırsatları, Yapı Kredi Play güncel puan seçenekleri ve daha fazlası için bizi takip edin.