TLcard

Yapı Kredi temassız kredi kartları ve TLcardlar ile yapılacak toplu ulaşım kullanımlarında 30 TL indirim!

1-31 Aralık 2022 tarihleri arasında Yapı Kredi temassız bireysel kredi kartları ve temassız bireysel TLcardlar ile temassız özellik kullanımıyla toplu ulaşımda yapacağınız her işlemde %30’u değerinde, toplamda 30 TL indirim kazanabilirsiniz.

TLcard

Yapı marketi alışverişlerinize toplamda 50 TL Worldpuan!

1-31 Aralık tarihleri arasında yapı market sektöründe tek seferde yapacağınız her 750 TL ve üzeri alışverişinize 25 TL, toplamda 50 TL Worldpuan!

TLcard

Mobilya alışverişlerinize toplamda 100 TL Worldpuan!

Mobilya alışverişlerinizde tek seferde yapacağınız her 1500 TL ve üzeri alışverişinize 50 TL, toplamda 100 TL Worldpuan hediye!

TLcard

Beyaz eşya sektöründeki harcamalarınıza 75 TL Worldpuan!

1-31 Aralık 2022 tarihleri arasında beyaz eşya sektöründen tek seferde yapacağınız 3000 TL ve üzeri harcamanıza 75 TL Worldpuan hediye!

TLcard

Eğitim kurumu harcamalarınıza 400 TL’ye varan Worldpuan!

1-31 Aralık tarihleri arasında eğitim kurumlarından tek seferde yapacağınız 20.000 TL ve üzeri harcamalarınıza 200 TL, 40.000 TL ve üzeri harcamalarınıza 400 TL Worldpuan!

TLcard

Seyahat alışverişlerinize toplamda 150 TL Worldpuan!

1-31 Aralık tarihleri arasında seyahat, konaklama ve araç kiralama sektörlerinde tek seferde yapacağınız her 2000 TL ve üzeri harcamalarınıza 75 TL, toplamda 150 TL Worldpuan hediye!

TLcard

Yapı Kredi Visa kredi kartlarınıza özel yurt dışı harcamalarınıza 50 TL Worldpuan kazanma fırsatı!

Yapı Kredi Visa kredi kartlarınız ile 1 Aralık - 31 Aralık 2022 tarihleri arasında yurt dışındaki mağazalardan yapılacak 5.000 TL ve üzeri toplam harcamalarınıza 50 TL Worldpuan kazanma fırsatını kaçırmayın!

TLcard

e-Hamal.com’da 120 TL indirim ve 120 TL Worldpuan!

e-Hamal.com’da 600 TL ve üzeri alışverişe 120 TL indirim ve 120 TL Worldpuan! Üstelik kargo bedava.

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER
TLcard Genel Bilgiler

TLcard'ınız ile, tüm dünyada milyonlarca mağaza, cafe, restoran, sinema, benzin istasyonu vb. tüm işyerlerinde para yerine geçer. Alışverişlerinizi TLcard ile yapmanız sizi para çekme ve nakit taşıma zahmetinden kurtarır.

Puan kazanabilirsiniz.

TLcard'ınız size bol bol puan kazandırır. 300.000’i aşkın World Üye İşyerleri'nde yaptığınız alışverişlerden kazandığınız puanların yanı sıra birçok sektörde ve işyerinde düzenlenen özel kampanyalardan yararlanarak puan kazanabilirsiniz.

Kazandığınız puanları takip etmek için TLcard’ınıza aylık e-Hesap özeti talimatı vererek tüm puan detaylarınızı görüntüleyebilirsiniz.

ATM’lerde kullanabilirsiniz.

TLcard’ınız, birçok bankacılık işlemi için sizi şubeye gitme zahmetinden kurtarır.

TLcard ile Yapı Kredi ATM’lerinden para çekebilir ve yatırabilir, bakiye ve işlemlerinizi sorgulayabilir, havale yapabilir, faturalarınızı ödeyebilirsiniz.

Yurtiçindeki diğer bankalara ait tüm ATM’lerden para çekme ve bakiye sorgulama işlemi yapabilirsiniz.

Dünyanın her yerinde, Plus veya Cirrus/Maestro amblemlerini gördüğünüz tüm ATM'lerden para çekebilirsiniz. Üstelik TLcard'ınız ile Avrupa'da 16 ülkede Unicredit'in 19.000'i aşkın ATM'sinden ücret ödemeden para çekebilirsiniz.

İnternetten güvenli alışveriş yapabilirsiniz.

TLcard ile internette alışveriş yapmak güvenli ve pratiktir.

TLcard’ınız ile 3 Boyutlu Güvenlik Sistemi’ne üye tüm işyerlerinden alışveriş yapabilirsiniz. 3 Boyutlu Güvenlik Sistemi ile ilgili tüm öğrenmek istedikleriniz için tıklayınız.

 

Yapı Kredi TLcard kampanyaları, güncel haberleri, indirim fırsatları
Yapı Kredi TLcard kampanyalarını ve güncel haberlerini bu sayfadan takip edebilirsiniz. Yapı Kredi TLcard, para çekmeniz, alışverişlerde kullanabilmeniz ve bankacılık işlemleriniz için vadesiz hesabınıza bağlı banka kartıdır.