World Platinum

World Platinum ile Technogym’de size özel %10 indirim ayrıcalığı!

World Platinum ile 1 Aralık 2020- 31 Ocak 2021 tarihleri arasında Technogym’de %10 indirim ve 12 taksit ayrıcalığına sahipsiniz.

World Platinum

Lacoste’da 6 taksit!

Lacoste mağazaları ve www.lacoste.com.tr’de World POS’ları üzerinden yapılacak alışverişler için 6 taksit fırsatı.

World Platinum

World Platinum ile Sevgililer Günü'nde de ayrıcalıklısınız!

Sevgililer Günü’nünde de İstanbul’un en romantik mekanlarında %10 indirim ile ayrıcalıklısınız.

World Platinum

MTV ödemelerinizi Worldcard'ınızla 3'e varan taksitle ödeyin

01-31 Ocak 2020 tarihleri arasında Motorlu Taşıtlar Vergisi ödeme işlemlerinize 2 taksit, GİB.GOV.TR'den QR ile ödemelerde 3 taksit fırsatı sizleri bekliyor.

World Platinum

Oxxo'da 20TL Worldpuan Fırsatı!

World Mobil'e özel 01-31 Aralık 2019 tarihleri arasında Oxxo'da tek seferde 200 TL alışveriş harcamalarınızda 20 TL Worldpuan fırsatını kaçırmayın.Üstelik 6 taksit.

World Platinum

Benetton'da 20 TL Worldpuan fırsatı!

World Mobil'e özel 01-31 Aralık 2019 tarihleri arasında 200 TL ve üzeri Benetton harcamalarınızda 20 TL Worldpuan fırsatını kaçırmayın. Üstelik 6 taksit.

World Platinum

Ford Servis'te 100 TL WorldPuan Fırsatı!

31 Aralık tarihine kadar World'e özel Ford Otosan yetkili servislerinde FORD2019 kodu ile yapılan 1000 TL ve üzeri mekanik servis harcamalarında 100 TL Worldpuan fırsatını kaçırmayın.

World Platinum

Bizimtoptan.com.tr’de 75 TL Worldpuan fırsatı!

World ile 2-15 Aralık 2019 tarihleri arasında bizimtoptan.com.tr’den tek seferde yapılacak 500 TL ve üzeri tek çekim alışverişe 30 TL Worldpuan, tek seferde yapılacak 1.000 TL ve üzeri tek çekim alışverişe 75 TL Worldpuan hediye edilecektir.

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER
World Platinum Genel Bilgiler

Yaşamın limitlerini zorlayanlar için

World Platinum dünyasında siz "tek"siniz. World Platinum ile yaşamınızın her anında kendinizi özel hissederek, her zaman daha fazlasını isteyebilir, hayallerinizi beklemeden gerçekleştirebilirsiniz. World Platinum yalnızca bir kredi kartı olmanın ötesinde, limitsiz yaşayanlara özel bir dünya sunuyor.

Yurt içi Otel ve Restoran İndirimleri

World Platinum ile seçkin otel ve restoranlarda indirim ayrıcalığı yaşayın!

World Platinum ile İstanbul ve diğer bölgelerdeki anlaşmalı otel ve restoranlarda %10 indirim ayrıcalığından yararlanabilirsiniz.

World Platinum kampanyaları, indirimleri, artı taksit seçenekleri ve güncel puan bilgileri
Yapı Kredi World Platinum kampanyaları, World Platinum indirimleri, World Platinum artı taksit seçenekleri, World Platinum güncel puan bilgileri ve daha fazlası için bizi takip edin.