Ziraat Bankası

Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank'tan Yerli Üretime Özel Taşıt Kredisi Kampanyası!

Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank tarafından Yerli Üretime destek amacıyla, Ülkemizde üretim yapan otomotiv markalarında 1 Ekim itibariyle taşıt kredisi %0,49 - %0,69 oranlarıyla kullanılabilecektir.

Devamını Oku

Ziraat Bankası

Ziraat Bankası Faiz Oranlarını İndirdi!

13 Eylül 2019 tarihi itibariyle Ziraat Bankası Kurumsal Kredilerde yıllık %13, ihtiyaç Kredilerinde %1,25 ve konut kredilerinde faiz oranı aylık % 0,99 olarak belirledi.

Devamını Oku

Ziraat Bankası

Bankkart ile Araç Bakım ve Lastik Sektörlerinde +3 Taksit!

30 Eylül 2019 tarihine kadar Bankkart’ın kredi kartı özelliğiyle tek seferde yapılan 300 TL ve üzeri 2-9 taksitli işlemlerde +3 taksit fırsatı !

Devamını Oku

Ziraat Bankası

Bankkart ile MTV Ödemelerinize 3 Taksit Fırsatı!

Bankkart ve Bankkart Başak'ın kredi kartı özelliği ile Motorlu Taşıtlar Vergisini 3 taksit ile ödeme fırsatı!

Devamını Oku

Ziraat Bankası

Bankkart'tan Faizsiz Sonradan Taksit Kampanyası!

Bankkart Combo ile temmuz ayı boyunca alışverişlerinizi faizsiz ve vade farksız taksitlendirin!

Devamını Oku

Ziraat Bankası

Enflasyona Endeksli Konut Kredisi Ziraat'te!

Ziraat Bankası olarak, önümüzdeki dönemde enflasyon oranlarında beklenen olumlu gelişmeler doğrultusunda, müşterilerimizin mevcut konut ihtiyaçlarını ötelemeksizin uygun maliyetle ev sahibi olmaları amacıyla, değişken faizli konut kredisi ürünü olan ''Enflasyona Endeksli Konut Kredisini'' sunmaktayız.

Devamını Oku

Ziraat Bankası

Türkiye İçin Üretenlere Büyük Destek! İVME Finansman Paketi Ziraat'te!

Yatırım kredilerinde; 2 yıla kadar anapara geri ödemesiz azami 10 yıl vade uygulanabilecektir. Yatırım kredileri için azami kredi tutarı 150 Milyon TL’dir. İşletme kredilerinde; 1 yıla kadar anapara geri ödemesiz azami 5 yıl vade uygulanabilecektir. İşletme kredileri için azami kredi tutarı 30 Milyon TL’dir.

Devamını Oku

Ziraat Bankası

Ziraat'tan İşletmeler İçin Ekonomi Değer Kredisi!

Ekonomideki olumlu gelişme ve beklentiler doğrultusunda işletmelerimizin üzerindeki finansman yükünü hafifletmek amacıyla, enflasyona endeksli ve T.C. Hazine ve Maliye Bakanlığınca sağlanan Hazine Destekli Kefalet Sistemi çerçevesinde KGF teminatlı kredi imkanı sağlayan yeni bir finansman paketi uygulamaya alınmıştır.

Devamını Oku

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER