Ziraat Bankası

Bankkart ile MTV Ödemelerinize 3 Taksit Fırsatı!

Bankkart ve Bankkart Başak'ın kredi kartı özelliği ile Motorlu Taşıtlar Vergisini 3 taksit ile ödeme fırsatı!

Devamını Oku

Ziraat Bankası

Bankkart'tan Faizsiz Sonradan Taksit Kampanyası!

Bankkart Combo ile temmuz ayı boyunca alışverişlerinizi faizsiz ve vade farksız taksitlendirin!

Devamını Oku

Ziraat Bankası

Enflasyona Endeksli Konut Kredisi Ziraat'te!

Ziraat Bankası olarak, önümüzdeki dönemde enflasyon oranlarında beklenen olumlu gelişmeler doğrultusunda, müşterilerimizin mevcut konut ihtiyaçlarını ötelemeksizin uygun maliyetle ev sahibi olmaları amacıyla, değişken faizli konut kredisi ürünü olan ''Enflasyona Endeksli Konut Kredisini'' sunmaktayız.

Devamını Oku

Ziraat Bankası

Türkiye İçin Üretenlere Büyük Destek! İVME Finansman Paketi Ziraat'te!

Yatırım kredilerinde; 2 yıla kadar anapara geri ödemesiz azami 10 yıl vade uygulanabilecektir. Yatırım kredileri için azami kredi tutarı 150 Milyon TL’dir. İşletme kredilerinde; 1 yıla kadar anapara geri ödemesiz azami 5 yıl vade uygulanabilecektir. İşletme kredileri için azami kredi tutarı 30 Milyon TL’dir.

Devamını Oku

Ziraat Bankası

Ziraat'tan İşletmeler İçin Ekonomi Değer Kredisi!

Ekonomideki olumlu gelişme ve beklentiler doğrultusunda işletmelerimizin üzerindeki finansman yükünü hafifletmek amacıyla, enflasyona endeksli ve T.C. Hazine ve Maliye Bakanlığınca sağlanan Hazine Destekli Kefalet Sistemi çerçevesinde KGF teminatlı kredi imkanı sağlayan yeni bir finansman paketi uygulamaya alınmıştır.

Devamını Oku

Ziraat Bankası

Bankart Combo ile alışverişlerinizi faizsiz ve vade farksız taksitlendirin!

Ocak ayı sonuna kadar Bankkart Combo ile yapacağınız alışverişlerde faizsiz ve vade farksiz 3 taksit fırsatı sizleri bekliyor.

Devamını Oku

Ziraat Bankası

Ziraat Çalışanın Artısı Kredi Paketi

Maaşını Ziraat'ten Alan Çalışanlara Özel Krediler Ziraat'te! ​​Maaş ödemelerini Bankamız aracılığı ile alan çalışanlar, Çalışanın Artısı Kredi Paketi ile konut ve nakit ihtiyaçlarını avantajlı koşullar ile karşılıyor.

Devamını Oku

Ziraat Bankası

Türkiye için Konut Kredisi Faiz/Kar Oranı Aylık %0,98!

Katkı Paylı Konut Kredisi. Siz de anlaşmalı konut firmalarından konut almak istiyorsanız, aylık %0,98 faiz/kar oranı ve 120 aya varan vade seçenekleriyle 750.000 TL'ye kadar konut kredisi kullanma fırsatını kaçırmayın.

Devamını Oku

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER