Ziraat Bankası

Bankart Combo ile alışverişlerinizi faizsiz ve vade farksız taksitlendirin!

Ocak ayı sonuna kadar Bankkart Combo ile yapacağınız alışverişlerde faizsiz ve vade farksiz 3 taksit fırsatı sizleri bekliyor.

Devamını Oku

Ziraat Bankası

Ziraat Çalışanın Artısı Kredi Paketi

Maaşını Ziraat'ten Alan Çalışanlara Özel Krediler Ziraat'te! ​​Maaş ödemelerini Bankamız aracılığı ile alan çalışanlar, Çalışanın Artısı Kredi Paketi ile konut ve nakit ihtiyaçlarını avantajlı koşullar ile karşılıyor.

Devamını Oku

Ziraat Bankası

Türkiye için Konut Kredisi Faiz/Kar Oranı Aylık %0,98!

Katkı Paylı Konut Kredisi. Siz de anlaşmalı konut firmalarından konut almak istiyorsanız, aylık %0,98 faiz/kar oranı ve 120 aya varan vade seçenekleriyle 750.000 TL'ye kadar konut kredisi kullanma fırsatını kaçırmayın.

Devamını Oku

Ziraat Bankası

Emeklinin Artısı Ziraat’te – Türk Telekom Kampanyası

Maaşını Ziraat Bankası’ndan alan emekliler, Türk Telekom’dan yurtiçi her yöne 750 dakika, her yöne 750 SMS, 5 GB cepten internet, Türk Telekom mobil hatlarıyla sınırsız konuşma tarifesine 12 ay taahhütle 25 TL’ye sahip oluyor!

Devamını Oku

Ziraat Bankası

Ziraat'ten %0,98 faiz oranlı Firma Katkı Paylı Konut Kredisi 2019!

Anlaşmalı firmalardan bitmiş birinci el ve henüz tamamlanmamış, inşaatı devam etmekte olan konut satın alacak müşterilerimize; aylık %0,98 faiz oranı ve 120 aya varan vade seçenekleriyle 750 Bin TL’ye kadar konut kredisi kullanma imkanı sunulacaktır

Devamını Oku

Ziraat Bankası

Ziraat Bankasından Kredi Kartı Borçlarınız için Birleştiren İhtiyaç Kredisi!

Birleştiren İhtiyaç Kredisi; kredi kartlarına uygulanan aylık faiz oranlarından çok daha uygun şartlar ile; 24 aya kadar aylık % 1,10, 60 aya kadar aylık % 1,20 faiz oranı ile müşterilerimize sunulmaktadır.*

Devamını Oku

Ziraat Bankası

Bankkart Combo ile 100 TL ComboLira kazanma fırsatı

8 - 31 Aralık 2018 tarihleri arasında Bankkart Combo ile yapacağınız alışverişlerde tam100 TL ComboLira hediye!

Devamını Oku

Ziraat Bankası

Madame Coco'da Bankkart Combo sahiplerine özel 20 TL indirim fırsatı!

01 - 30 Kasım 2018 tarihleri arasında Bankkart Combo'nuzla Madame Coco'da yapacağınız 100 TL ve üzeri alışverişinizde tüm indirimlere ek 20 TL indirim fırsatından yararlanabilirsiniz.

Devamını Oku

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER