Bankkart Başak

Bankkart ile www.bizimtoptan.com.tr 'de 50 TL Bankkart Lira fırsatı!

15 Ekim – 15 Kasım 2020 tarihleri arasında Bankkart ile www.bizimtoptan.com.tr 'den tek seferde yapılacak 250 TL ve üzeri işlemlere 25 TL, 500 TL ve üzeri işlemlere 50 TL Bankkart Lira verilecektir.

Bankkart Başak

Bankkart ile Faizsiz Sonradan Taksit Kampanyası!

Kasım ayı boyunca alışverişlerinizi Bankkart ile yapın faizsiz ve vade farksız taksitlendirin!

Bankkart Başak

Bankkart ile IKEA’da 6 taksit fırsatı!

31 Ağustos 2021 tarihine kadar Bankkart ile IKEA’dan yapılacak mobilya ve ev aksesuarı alışverişlerine peşin fiyatına 3 taksit, IKEA Aile Kart ile 250 TL ve üzeri alışverişlere ise peşin fiyatına 6 taksit fırsatı verilecektir. Kampanyaya www.IKEA.com.tr ‘den yapılacak alışverişler dahildir.

Bankkart Başak

Bankkart ile www.bizimtoptan.com.tr 'de 50 TL Bankkart Lira fırsatı!

15 Ekim – 15 Kasım 2020 tarihleri arasında Bankkart ile www.bizimtoptan.com.tr 'den tek seferde yapılacak 250 TL ve üzeri işlemlere 25 TL, 500 TL ve üzeri işlemlere 50 TL Bankkart Lira verilecektir.

Bankkart Başak

Bankkart Viessmann Kampanyası!

Bankkart sahiplerinin 15 Mayıs 2020'e kadar anlaşmalı Viessmann bayilerinden yapacakları kombi ve klima alışverişlerinde 12 taksit imkanı ve tek seferde yapılacak 2.500 TL ve üzeri alışverişlerde 250 TL indirim fırsatı!

Bankkart Başak

Bankkart Faizsiz Sonradan Taksit Kampanyası!

Bankkart ile Ocak ayı boyunca yapacağınız alışverişlerinizi faizsiz ve vade farksız taksitlendirin!

Bankkart Başak

Bankkart ile MTV Ödemelerinize 3 Taksit Fırsatı!

01-31 Ocak 2020 tarihleri arasında Bankkart ve Bankkart Başak'ın kredi kartı özelliği ile Motorlu Taşıtlar Vergisini 3 taksit ile ödeme fırsatı!

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER
Bankkart Başak Genel Bilgiler

Tarımsal faaliyetlerinizde kullandığınız mazot, gübre, tohum, fide, ilaç, yem, seracılık, balıkçılık, arıcılık malzemeleri vb. harcamalarınızı Bankkart Başak ayrıcalıkları ile kolayca yapabilirsiniz. Kartınızı, banka kartı olarak da kullanabilirsiniz.

Özellikleri

Mazot, gübre, ilaç vb. tarımsal girdi satan üye işyerlerden alışveriş yaparken Bankkart Başak'a bağlanmış tarımsal kredinizi kullanabilirsiniz.

Bankkart Başak ile anlaşmalı üye işyerlerinden vadeli alışveriş yapabilir, kredinizi kullanırken 5 aya varan faizsiz dönem avantajından yararlanabilirsiniz.

Koşullarınızın uygun olması durumunda indirimli faiz oranlarından faydalanabilirsiniz.

Kredinize kullandığınız gün kadar faiz ödersiniz.

Ödemelerinizin vadesini, hasat zamanına göre belirleyebilirsiniz.

TMO ve destekleme ödemelerinize tek bir kart ile dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Tarımsal faaliyetleriniz için avantajlar sunan Bankkart Başak ile yurtiçinde tüm POS ve ATM'lerde, yurtdışında da MasterCard logolu ATM ve POS'larda işlem yapabilirsiniz. TROY logolu Bankkartlar ile yalnızca yurtiçi nakit çekim ve alışveriş işlemlerini gerçekleştirebileceksiniz.

Bankkart Başak ile taksitli alışveriş yapabilir, puan kazanabilir, biriken puanlarınızı anlaşmalı üye işyerlerinde kullanabilirsiniz.

Temassız amblemi olan MasterCard Paypass ödeme noktalarında; MasterCard logolu Bankkartlarınızın elektronik cüzdan özelliğine ATM ve İnternet Şube aracılığıyla vadesiz hesabınızdan veya nakit olarak ya da otomatik yükleme talimatı yoluyla para yükleyerek 120 TL’ye kadar olan işlemlerinizi temassız ve şifresiz olarak gerçekleştirebilirsiniz. Kartınız TROY logolu ise karta bağlı ana hesabınızdan 120 TL’ye kadar temassız ve şifresiz, 120 TL ve üzeri işlemlerinizi ise temassız ve şifreli olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Nakit taşımanız durumunda oluşabilecek çaldırma ve düşürme riskinden kurtulursunuz.

Bankkart Başak kampanyaları, indirim fırsatları ve puan lira seçenekleri
Bankkart Başak kampanyaları, indirim fırsatları, puan lira seçenekleri ve daha fazlası için bizi takip edin.