Hizmet

Şeker Bonus’tan Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinde Ücretsiz 2 taksit!

Şeker Bonus ile Gelir İdaresi Başkanlığı internet sitesi www.gib.gov.tr ‘den, yapacağınız Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinde 2 taksit fırsatı sizi bekliyor!

Hizmet

Happy ile MTV Ödemelerinize Kar Paysız 3 Taksitle !

31 Ocak 2020 tarihine kadar Happy Bonus ile 100 TL ve üzeri MTV ödemelerinizi kar payı olmadan 3 taksite bölünebilecektir.

Hizmet

CardFinans ile Motorlu Taşıtlar Vergisi 2 Taksit!

08 - 31 Ocak tarihleri arasında CardFinans kredi kartları ile yapılacak Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerine 2 taksit fırsatı! Ödemelerinizi QNB Finansbank web sitesinden, www.gib.gov.tr, İnternet/Cep Şubemizden, bireysel çağrı merkezimizden veya şubelerimizden yapabilirsiniz.

Hizmet

Taksitli Motorlu Taşıtlar Vergisi HSBC Advantage'da!

Motorlu taşıtlar verginizi, HSBC Mobil Bankacılık uygulaması veya HSBC İnternet Bankacılığı üzerinden 4 taksitte, www.gib.gov.tr üzerinden 3 taksitte kolay ve güvenli şekilde ödeyebilirsiniz.

Hizmet

TEB Bonus ile MTV Ödemelerinde %20 İndirim!

TEB Kredi Kartları’ndan Ocak ayında yapacağınız motorlu taşıtlar vergi ödemelerinde %20 indirim!

Hizmet

VakıfBank Worldcard ile MTV ödemelerinize ücretsiz 2 taksit fırsatı!

VakıfBank Worldcard ile 2-31 Ocak 2020 tarihleri arasında Bankamız kanallarından yapılacak 100 TL ve üzeri MTV ödemelerinde 2 taksit geçerlidir.

Hizmet

Bankkart ile MTV Ödemelerinize 3 Taksit Fırsatı!

01-31 Ocak 2020 tarihleri arasında Bankkart ve Bankkart Başak'ın kredi kartı özelliği ile Motorlu Taşıtlar Vergisini 3 taksit ile ödeme fırsatı!

Hizmet

MTV ödemelerinizi Worldcard'ınızla 3'e varan taksitle ödeyin

01-31 Ocak 2020 tarihleri arasında Motorlu Taşıtlar Vergisi ödeme işlemlerinize 2 taksit, GİB.GOV.TR'den QR ile ödemelerde 3 taksit fırsatı sizleri bekliyor.

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER