Kantinin Kazandıranı Papara Edu Card

30 Haziran 2020 tarihine kadar Papara Edu Card ile yapacağın kantin harcamana %10 iade fırsatı seni bekliyor.

Dilediğiniz ATM'den masrafsız para çekin!

Turuncu Ekstra Kart ile ayda 750 TL'lik harcamanıza, bir sonraki ay 3 defa diğer banka ATM'lerinden masrafsız para çekebilir ve yatırabilirsiniz. Üstelik Turuncu Hesaplarınıza %2 ek faiz kazanırsınız.

Axess Mobil'den İstanbulkart Otomatik Yüklemenize 90 TL'ye Varan Chip-para!

Axess Mobil'den İstanbulkart otomatik bakiye yükleme talimatı verenlere, her yüklemede yüzde 10, ayda en fazla 30 TL, toplamda 90 TL'ye varan chip-para kazanma fırsatı.

City Center Outlet Fiat 500 Çekiliş Kampanyası!

15 Ocak – 31 Mayıs 2020 Tarihleri arasında aynı gün içinde 75 TL ve üzeri alışveriş yapın. Fişlerinizi danışmaya işletin. FIAT 500 veya muhteşem hediyelerimizden birini kazanma şansı yakalayın.

Sağlam Kartlılar Woodpeckers’te %25 Daha Avantajlı!

30 Haziran 2020 tarihine kadar www.woodpeckersshop.com’da yapılacak işlemlerde %25 indirim fırsatı sizleri bekliyor.

Sağlam Kart ile Kahve.com’da %15 ek indirim fırsatı!

Sağlam Kart’la keyfiniz bol, kahveniz indirimli olsun. Sağlam Kart ile Kahve.com’dan yapacağınız alışverişlerde %15 ek indirimden faydalanabilirsiniz.

Vakıfbank'tan Ticari Taksitli Ek Hesap Kampanyası!

Ticari Taksitli Ek Hesap; işletmelerimizin EK Hesap limitlerinin tamamını, limitinden kullanım yapılıp yapılmadığına bakılmaksızın taksitlendirerek aylık eşit taksitlerle ödeyebileceği bir Ek Hesap ürünüdür.

Meysu Outlet Fiat Egea Çekiliş Kampanyası!

11 Ocak - 19 Nisan 2020 tarihleri arasında Meysu Outlet AVM içerisinde bulunan mağazalardan yapacağınız 50 TL ve katları alışverişlerde 1 çekiliş hakkı kazanın. Çekiliş sonunda Fiat Egea kazanan talihli siz olun.

QNB First ile Vakko'da 6’ya varan taksit!

1 Ocak - 31 Aralık 2020 tarihleri arasında QNB First veya QNB First Doctors kredi kartınızla Vakko, Vakko Boutique, Vakkorama, V2K designers ve Online Shop'da aralık ayı sonuna kadar 6 taksit imkanı.

Afili Bonus ile Hafta sonu tiyatro ve sinema keyfinize %30 bonus!

Hafta sonu daha keyifli vakit geçirmeniz için seçtiğiniz tiyatro oyunu veya sinema filmini Afili Bonus ile ödeyerek %30 bonus kazanabilirsiniz.

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER