Nata Vega Outlet Eypio Konseri!

Sabırsızlıkla beklediğiniz Eypio konseri 24 Kasım Pazar günü saat 15.00'da Nata Vega Outlet Fuaye Alanında sizleri bekliyor.

İnegöl AVM Doru ile Karatay Müzikal Etkinliği!

Sevilen çizgi film karakterleri Doru ve Karatay 23 - 24 Kasım tarihlerinde 13:00 - 15:00 ve 17:00 saatlerinde İnegöl AVM'de minik ziyaretçilerini bekliyor.

İnegöl AVM Kare Takımı Müzikal Etkinliği!

Kare Takımı İnegöl AVM’ye geliyor, çocuklar eğlenceye doyuyor! İki gün sürecek bu etkinliğimize tüm çocuklarımız davetli!

41 Burda Niloya Müzikal Etkinliği!

Tatilde süper eğlenceler 41 Burda'da! Niloya 22-23-24 Kasım tarihleri arasında ücretsiz olarak tüm minikleri bekliyor!

Alışverişlerinizin 25 TL'si Burgan Bank'tan!

Burgan Dijital müşterisi olmak için güzel bir haber! 1-30 Kasım tarihleri arasında Burgan Bank Banka Kartı ile yapacağınız 750 TL ve üzeri alışverişlerinizden 25 TL kazanmak için hemen Burgan Dijital müşterisi olun.

Novada Edremit Büyük İndirim Günleri!

15 – 30 Kasım 2019 tarihleri arasında birçok ünlü markada %70'e varan indirim fırsatları Novada Edremit’te!

Tiyatronun adresi bu Sömestr yine Forum Bornova’da!

16 - 24 Kasım tarihlerinde Forum Bornova'da birbirinden eğlenceli tiyatro oyunlarına bütün çocuklarımız davetlidir.

Sanko Park Robotics Fest!

Robotics Fest eğlence dolu! Mini Ada ile tanışmaya var mısın ? Çocukların Robot Atölyeleri ile hem eğlenip hem öğreneceği, Karaoke Partisinden Just Dance’a birçok etkinliğin yer alacağı Robotics Fest 16-24 Kasım tarihleri arası sizlerle.

Mardin AVM Yöresel Ürünler Fuarı!

14-24 Kasım tarihleri arasında Mardin AVM -2.katında , Ankara, Gaziantep, Afyon, Ayvalık, Tokat, Gümüşhane, Rize, Gemlik yörelerine ait baharat, sucuk, pastırma, zeytinyağı, peynir, tereyağı ve daha bir çok ürünü bulabileceğiniz yöresel ürünler fuarına sizleri bekliyoruz

Taurus AVM Kral Şakir Müzikal Etkinliği!

Kral Şakir etkinliğimiz 16-24 Kasım tarihleri arasında 14:00-19:00 saatlerinde Taurus AVM'de gerçekleşecek, tüm minik misafirlerimizi bekliyoruz.

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER