Aytemiz

World ile 50 TL Aytemiz Puan Fırsatı!

01 Ekim 2020 – 15 Kasım 2020 tarihleri arasında World Üyesi Aytemiz istasyonlarından tek seferde ve farklı günlerde 4 defa 125 TL ve üzeri akaryakıt veya otogaz alımına 40TL Yapı Kredi Aytemiz Puan! Aytemiz istasyonlarında 125 TL ve üzeri 4 harcamandan birini QR ödeme ile gerçekleştir, 40 TL’ye ek 10 TL, toplamda 50 TL Aytemiz Puan kazan!

Aytemiz

Aytemiz Suzuki Swift Çekiliş Kampanyası!

1 Aralık 2019 – 1 Şubat 2020 tarihleri arasında geçerli olacak çekiliş kampanyasında, Aytemiz Kart sahipleri büyük ödül olan Suzuki Swift başta olmak üzere birbirinden değerli pek çok ödülü kazanma fırsatı yakalayacak.

Aytemiz

Türk Telekom BiDünya Fırsat'a özel 3 kat puan avantajı Aytemiz'de!

31 Aralık 2019 tarihine kadar Türk Telekom bireysel mobil, internet veya ev telefonu müşterileri Aytemiz istasyonlarından yapacakları yakıt alışverişlerinde 3 kat puan kazanıyor.

Aytemiz

Auto Club Uygulama Merkezleri'nde %20 İndirim Aytemiz'den Hediye!

Aytemiz Kart sahipleri Auto Club Uygulama Merkezleri'nde seramik kaplama, boya koruma, detaylı iç temizlik gibi birçok araç bakım hizmetinde %20 indirim kazanıyor

Aytemiz

Aytemiz Gaz Alanlar 15 TL değerinde Yakıt Puan kazanıyor!

6 Aralık'a kadar Aytemiz Puan Kart ile tek seferde ve farklı günlerde 3 defa 60 TL ve üzeri Aytemiz Gaz alın, 15 TL değerinde Yakıt Puan kazanın!

Aytemiz

CarrefourSA'da alışveriş sizden, yakıtınız Aytemiz'den!

31 Ekim'e kadar CarrefourSA’lardan CarrefourSA kart ile tek seferde yapacağınız 150 TL ve üzeri alışverişlerinize Aytemiz'den 15 TL değerinde yakıt puan hediye.

Aytemiz

Aytemiz Optimum Kazandırmaya Devam Ediyor!

Aytemiz Puan Kart sahipleri, Aytemiz istasyonlarından yapacakları 125 TL ve üzeri 4. Aytemiz Optimum Benzin ya da Aytemiz Optimum Motorin alışverişlerinden, yine anlaşmalı Aytemiz istasyonlarında kullanabilecekleri 20 TL değerinde yakıt puan kazanacak.

Aytemiz

Aytemiz'de 40 TL ParafPara Fırsatı!

Paraf ile 1 Ağustos-15 Eylül 2019 tarihleri arasında anlaşmalı Aytemiz istasyonlarında Paraf POS’undan farklı günlerde ve tek seferde yapılacak 125 TL ve üzeri 4. akaryakıt ya da otogaz alışverişine SMS ile katılımda 30 TL, Paraf Mobil’den katılımda 40 TL ParafPara verilecektir.

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER