So Chic

Axess'e özel SO CHIC'te %25 İndirim!

Axess’e özel 1 Ekim - 31 Aralık 2020 tarihleri arasında SO CHIC mağazalarında ve sochic.com.tr’de %25 indirim fırsatı sizi bekliyor!

So Chic

Axess'e özel SO CHIC'te %25 İndirim!

Axess’e özel 15 Temmuz - 31 Ağustos 2020 tarihleri arasında SO CHIC mağazalarında ve sochic.com.tr’de %25 indirim fırsatı sizi bekliyor! Kampanya indirim kodu: AKBANK25

So Chic

So Chic ışıltılı cuma hediye kampanyası!

29 Kasım 2019 tarihinde So Chic ışıltılı cumaya özel 1 alana 1 bedava kampanyası sizleri bekliyor.

So Chic

Modern ve özel tasarımlar benzersiz indirimlerle So CHIC'te!

Ağustos ayı boyunca So Chic mağazalarında %60'a varan indirim sizleri bekliyor.

So Chic

So CHIC'te 59 TL'den Başlayan Fiyatlarla Işıltını Yakala!

16 Temmuz - 16 Ağustos 2019 tarihleri arasında So CHIC mağazalarında 59 TL’den başlayan fiyatlarla ışıltılı ürünler seni bekliyor.

So Chic

So Chic'te Babalar Günü kampanyası başladı!

Harika babalarımız için indirim kampanyamız başladı! Babalar Gününe özel tüm erkek ürünlerinde 2. ürüne %20 indirim fırsatı, şimdi So CHIC mağazalarında ve www.sochic.com.tr'de.

So Chic

So CHIC’ten Anneler Günü’ne Özel Koleksiyon!

Melek gibi saf sevginin, fedakarlık ve sabırla bezenmiş, zarafetin ve güzelliğin sembolü annelerimiz… Onlar sevgiden aldıkları sınırsız güçle bizim koruyucu meleklerimiz… Anneler Günü Koleksiyonu SO CHIC mağazalarında ve www.sochic.com.tr'de. Üstelik her 200 TL’lik alışverişe 100 TL hediye çeki seni bekliyor.

So Chic

Axess Mobil ile So Chic'te Ekstra %15 İndirim!

21 Şubat - 10 Mart 2019 tarihleri arasında Axess Mobil-ZUBİZU işbirliği kapsamında So Chic'ten Axess Mobil'e ekstra özel %15 indirim ayrıcalığı.

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER