Zen Pırlanta

Zen Pırlanta Sevgililer Günü Kampanyası!

Sevgililer Günü’ne özel 2500 TL ve üzeri alışverişlerde ‘’Pırlantalı Şahmaran Bileklik’’ Zen’den hediye. www.zenpirlanta.com ve Zen Pırlanta mağazalarında.

Zen Pırlanta

Axess’e özel kuyum harcamalarınızda +2 taksit imkanı!

29 Şubat 2020 tarihine kadar seçili kuyum markalarının kampanyaya dahil Axess üye işyerlerinde yapacağınız vade farksız 2–6 arasındaki taksitli işlemlerde Axess'e özel +2 taksit fırsatı sizleri bekliyor.

Zen Pırlanta

Büyük Zen Pırlanta İndirimi!

2 - 22 Ocak 2020 tarihleri arasında Büyük Zen Pırlanta indirimini ve 2.000 TL üzeri alışverişlerde Pırlantalı Nazar Bileklik hediyesini kaçırmayın.

Zen Pırlanta

Zen Pırlanta Pırlanta Günleri İndirim Kampanyası!

16 Aralık'a kadar Pırlanta Günleri İzmir Hilltown Karşıyaka’da. Zen Pırlanta’nın özel koleksiyonu keşfetmek için mağazamıza davetlisiniz.

Zen Pırlanta

Zen Pırlanta Diamond Friday!

20 Kasım - 1 Aralık tarihleri arasında tüm ürünlerde %40 ve %50 indirim fırsatları ile birlikte, siyah pırlanta tektaş küpe hediyesini kaçırmayın!

Zen Pırlanta

Zen'de indirim rüzgarı!

11-12-13 Kasım'da en sevilen 11 Zen %50 indirimle, Zen Pırlanta mağazaları ve www.zenpirlanta.com'da sizleri bekliyor. Sakın kaçırmayın.

Zen Pırlanta

Büyük Zen Pırlanta İndirimi Başladı!

2-22 Temmuz arası büyük Zen Pırlanta indirimini ve 2.000 TL üzeri alışverişlerinizde Pırlanta Tektaş Küpe hediyesini kaçırmayın...

Zen Pırlanta

Zen Pırlanta Bahar Kampanyası!

Çok özel bahar fırsatları 19 - 29 Nisan tarihleri arasında Zen Pırlanta mağazaları ve www.zenpirlanta.com'da sizleri bekliyor.

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER