Ada AVM

Yeni yıl heyecanı Ada AVM'de!

Yeni yıl öncesinde 28 - 31 Aralık 2019 tarihleri arasında her gün çocuklara özel sanat atölyelerinin yapılacağı etkinliğimize bekleriz.

Ada AVM

Ada AVM’de patlat ve anında kazan!

6 - 8 Eylül tarihleri arasında, aynı gün içerisinde 150 TL ve üzeri alışveriş yapan herkes sürpriz hediyelerden birini anında kazanıyor.

Ada AVM

Ada AVM'de İndirim Günleri!

Sevdiğiniz markalarda özel sürpriz fiyatlar 19 - 28 Temmuz tarihleri arasında sizleri bekliyor. Bu fırsatı kaçırmayın.

Ada AVM

Ada AVM Suzuki Vitara Çekiliş Sonucu Açıklandı!

28 Haziran 2019 Cuma günü Ada AVM'de noter huzurunda gerçekleşen çekilişle bir kişi Suzuki Vitara 4x4 aracın sahibi oldu. İşte ödül kazanan asil ve yedek talihliler...

Ada AVM

Ada AVM Suzuki Vitara Çekilişi Gerçekleşiyor!

Vites Artıran Alışveriş Keyfi çekilişimize göstermiş olduğunuz yoğun ilgi ve katılım için teşekkür ederiz. Çekilişimiz 28 Haziran Cuma günü saat 14:00'te gerçekleşecektir.

Ada AVM

Ada AVM Figen Sakallıoğlu Anadolu Lisesi resim sergisi!

26 - 28 Nisan tarihlerinde saat 10:00 - 22:00 arasında Ada AVM'de Figen Sakallıoğlu Anadolu Lisesi öğrencilerinin resimlerinin sergileneceği etkinliğimize davetlisiniz!

Ada AVM

Ada AVM Açılım Okulları Ana Sınıfı Sergisi!

27 Nisan saat 10:00 - 22:00 arasında Açılım Okulları Ana Sınıfı öğrencileri ile gerçekleştireceğimiz resim sergisi, müzik, boyama, ebru atölyesi etkinliklerimize davetlisiniz.

Ada AVM

Ada AVM Ürcetsiz Kurs Tanıtım Etkinlikleri!

Erenler Halk Eğitim Merkezi ile Ada AVM'nin birlikte düzenleyeceği çeşitli Kurs Tanıtım aktiviteleriyle eğlenceli vakit geçireceğiniz ücretsiz etkinlik günlerine davetlisiniz!

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER