Adıyaman Park

AdıyamanPark Harfane Konser Günleri Başlıyor!

Temmuz boyunca her Çarşamba ve Cuma günleri 18.00 - 19.00 saatlerinde Adıyaman Park AVM'de Yöresel müzik şölenine doyamayacağınız bu etkinliğimize tüm halkımız davetlidir.

Devamını Oku

Adıyaman Park

Çocuk Etkinlikleri Atölyesi AdıyamanPark'ta

Çocuklar Haydi AdıyamanPark'a bu hafta sonu Çocuk Etkinlikleri Atölyesi'ne sizleri bekliyoruz. 21 Nisan Pazar Montessori Kukla Atölyesi'ne tüm çocukları bekliyoruz.

Devamını Oku

Adıyaman Park

Lezzet ve Eğlence AdıyamanPark'ta!

23 Mart - 1 Nisan tarihlerinde yöresel kahvaltı stantları ve eğlenceli etkinliklerimize siz değerli halkımızı AdıyamanPark'a bekliyoruz

Devamını Oku

Adıyaman Park

Adıyaman Park Resim Şiir Kompozisyon Yarışması Sonucu Açıklandı!

Çanakkale Zaferi konulu resim, şiir ve kompozisyon yarışmasında 1. olan yarışmacılar açıklandı. İşte Adıyaman Park tarafından tertiplenen yarışmanın galipleri...

Devamını Oku

Adıyaman Park

Adıyaman Park Çanakkale Şehitlik Müzesi!

1. Dünya Savaşında Çanakkale Cephesinde Şehit Olan Kahramanlarımızın Kullandıkları Eşya Müzesi 16-17-18 Mart Günlerinde AdıyamanPark AVM'de! Siz Değerli Halkımızı Bekleriz

Devamını Oku

Adıyaman Park

Adıyaman Park AVM Çanakkale Zaferi Konulu Yarışması!

1 - 15 Mart 2019 tarihleri arasında Adıyaman Park Alışveriş Merkezi Çanakkale Zaferi konulu resim, şiir, kompozisyon yarışması.

Devamını Oku

Adıyaman Park

Adıyaman Park Mart Ayı Çocuk Atölyesi Günleri Başladı.

Birbirinden Eğlenceli ve Eğitici Çocuk Atölyelerine Mart Ayı Boyunca Her Hafta Sonu 14:00 - 16:00 ve 18:00 Saatlerinde Katılabilirsiniz.

Devamını Oku

Adıyaman Park

Adıyaman Park Sevgililer Günü Aljinat Atölyesi Kampanyası!

Sevdikleriniz ile Aljinat atölyesine katılarak bu anı ölümsüzleştirin! Adıyaman Park'tan 13-14 Şubat tarihlerinde 200 TL ve üzeri alışveriş yap, 14 Şubat 'ta Aljinat atölyesine katılma şansını kaçırma!

Devamını Oku

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER