Agora Adapazarı

Agora Adapazarı Hafta Sonu Etkinliği!

Agora Çocuk Kulübü birbirinden keyifli etkinlik ve atölyelerle devam ediyor. 21 Eylül – Gökkuşağı Yapımı, 22 Eylül – Bez Oyuncak Yapımı minikleri bekliyor.

Devamını Oku

Agora Adapazarı

Agora Adapazarı'nda Öğrenci olmak gibisi yok!

1 Eylül - 30 Kasım tarihleri arasında öğrencilere özel muhteşem indirimler anlaşmalı mağazalarımızda Agora'da! İndirimler, öğrencilerin Sakarya Üniversitesi kimlik ibrazı ile yapılan alışverişlerde geçerlidir.

Devamını Oku

Agora Adapazarı

Agora Adapazarı Kare Takımı Müzikal Etkinliği!

Agora’dan okula dönüş hediyesi! Sevilen çizgi film kahramanları Kare Takımı, çocuklar için Agora’ya geliyor. Şarkı, oyun ve eğlence dolu etkinlikler 6 - 7 - 8 Eylül’de 14.00-16.00-18.00 seanslarıyla Agora’da.

Devamını Oku

Agora Adapazarı

Agora Adapazarı Auto & Moto Show

2019 - 2020 yılının yepyeni modelleriyle tanışmak için tüm araba ve motor tutkunlarını 24 - 25 Ağustos tarihlerinde Agora Adapazarı'na bekliyoruz

Devamını Oku

Agora Adapazarı

Agora Adapazarı Çocuk Kulübü Etkinlikleri!

Agora Çocuk Kulübü birbirinden keyifli etkinlik ve atölyelerle devam ediyor. 24 Ağustos Oyuncak Yapımı, 25 Ağustos Diş Fırçalık Yapımı etkinliği sizleri bekliyor.

Devamını Oku

Agora Adapazarı

Çocuklar, Agora Yaz Okulunda hem öğreniyor, hem eğleniyor!

Bilim, sanat ve eğlence atölyeleri 25 Temmuz’a kadar her Salı ve Perşembe saat 13.30-17.00 saatleri arasında Agora Adapazarın’da. Etkinliklerimiz 6-12 yaş arası çocuklara özeldir ve ücretsizdir

Devamını Oku

Agora Adapazarı

Maşa ile Koca Ayı çocuklarla yaz tatilinde Agora'da buluşuyor!

14-15-16 Haziran tarihlerinde 12.00-20.00 saatleri arasında çocuklar eğlence dolu atölyeler ve oyunlarla yaz tatiline keyif katarken, Maşa ve Koca Ayı ile tanışma şansını da yakalayacaklar

Devamını Oku

Agora Adapazarı

Annenize bir hediye sizden, bir hediye Agora'dan!

1-12 Mayıs tarihleri arasında Agora Adapazarı AVM'den aynı gün içerisinde toplamda 300 TL ve üzeri alışveriş yapan Agora Card üyelerine, Verita Parfüm Seti hediye.

Devamını Oku

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER