Agora Adapazarı

En eğlenceli karne hediyesi Agora’da!

17 Ocak - 2 Şubat tarihleri arasında Agora AVM’ye karnesiyle gelen çocuklara 30 TL değerinde oyun kartı anında hediye!

Agora Adapazarı

Agora Adapazarı Robotik Atölye ve Sergi!

Sakarya Üniversitesi Vakfı Koleji atölye çalışmaları ve sergisi 14 Aralık Cumartesi günü 10.00-22.00 saatleri arasında Agora'da!

Agora Adapazarı

Agora Adapazarı 25 TL yüklü Param Kart hediye!

Agora’da çocukları sevindiren kampanya! 1-31 Aralık tarihleri arasında aynı gün içerisinde toplamda 250 TL ve üzeri alışverişinize, çocuk mağazalarında geçerli 25 TL yüklü Param Kart hediye.

Agora Adapazarı

Dünya Çocuk Hakları Günü’nde çocuklar sahnede!

Agora Adapazarı AVM'de 26 Kasım Salı günü 19.00-20.00 saatleri arasında miniklerin Dünya Çocuk Hakları Günü’ne özel sahne gösterisine davetlisiniz.

Agora Adapazarı

Agora Atölye’de çocuklar hem eğleniyor hem öğreniyor!

4 Kasım - 31 Aralık tarihleri arasında Agora Adapazarı AVM'de gerçekleşecek atölyeler ücretsiz olup kontenjanla sınırlıdır. Danışma noktasına kayıt için başvurabilirsiniz.

Agora Adapazarı

Agora Adapazarın'da çocukları sevindiren kampanya!

18-30 Kasım tarihleri arasında aynı gün içerisinde toplamda 250 TL ve üzeri alışverişinize, çocuk mağazalarında geçerli 25 TL yüklü Param Kart hediye.

Agora Adapazarı

Agora Adapazarı Çocuk Kulübü Etkinlikleri!

Agora Çocuk Kulübü birbirinden keyifli etkinlik ve atölyelerle devam ediyor. 16 Kasım-Ponpon Örümcek Yapımı, 17 Kasım-Kağıt Helikopter Yapımı, tüm minik ziyaretçilerimizi bekliyoruz.

Agora Adapazarı

4. Agora Kabak Festivali başlıyor!

30 Kasım - 1 Aralık’ta tarihlerinde sergilerden bez çanta yapım atölyelerine, tohum dikim atölyelerinden yarışma ve gösterilere bir çok etkinlik Agora Adapazarı Kabak Festivalinde olacak.

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER