Agora Adapazarı

Çocuklar, Agora Yaz Okulunda hem öğreniyor, hem eğleniyor!

Bilim, sanat ve eğlence atölyeleri 25 Temmuz’a kadar her Salı ve Perşembe saat 13.30-17.00 saatleri arasında Agora Adapazarın’da. Etkinliklerimiz 6-12 yaş arası çocuklara özeldir ve ücretsizdir

Devamını Oku

Agora Adapazarı

Maşa ile Koca Ayı çocuklarla yaz tatilinde Agora'da buluşuyor!

14-15-16 Haziran tarihlerinde 12.00-20.00 saatleri arasında çocuklar eğlence dolu atölyeler ve oyunlarla yaz tatiline keyif katarken, Maşa ve Koca Ayı ile tanışma şansını da yakalayacaklar

Devamını Oku

Agora Adapazarı

Annenize bir hediye sizden, bir hediye Agora'dan!

1-12 Mayıs tarihleri arasında Agora Adapazarı AVM'den aynı gün içerisinde toplamda 300 TL ve üzeri alışveriş yapan Agora Card üyelerine, Verita Parfüm Seti hediye.

Devamını Oku

Agora Adapazarı

Agora Adapazarı Ramazan Eğlenceleri!

Ramazan Geldi Hoşgeldi, Agora AVM'ye Eğlencesiyle Geldi! Ramazan ayı boyunca biribirinden eğlenceli etkinlikler Agora'da sizleri bekliyor...

Devamını Oku

Agora Adapazarı

Agora Adapazarı Mayıs Çocuk Etkinlikleri!

Agora Adapazarı AVM Çocuk Kulübü Mayıs ayında da birbirinden keyifli etkinlik ve atölyelerle dopdolu. Tüm minik ziyaretçilerimizi bekliyoruz.

Devamını Oku

Agora Adapazarı

Oğuzhan Koç Konseri Agora Adapazarı Bahar Şenliğinde!

4 - 5 Mayıs’ta Agora Bahar Şenliği’nde gelin hep beraber eğlenelim! 4 Mayıs’ta Oğuzhan Koç sevilen şarkılarını sizler için seslendirecek.

Devamını Oku

Agora Adapazarı

Agora Çocuk Kulübü'nden miniklere sürpriz etkinlik!

Agora Adapazarı AVM'de 27 Nisan 13.00- 18.00’da Geri Dönüşüm Atölyesi ve 28 Nisan saat 13.00 – 18.00’da Keçe Atölyesi (Uyku Maskesi) etkinliklerimize tüm miniklerimizi bekliyoruz.

Devamını Oku

Agora Adapazarı

Agora Adapazarı Çocuk Kulübü'nden miniklere sürpriz etkinlik!

13 Nisan saat 13.00- 18.00’da Tablo Yapımı (Akvaryum) ve 14 Nisan saat 13.00 – 18.00’da Aşçılık Atölyesi (Kanepe Yapımı) etkinliklerimize tüm miniklerimizi bekliyoruz.

Devamını Oku

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER