Agora Adapazarı

4. Agora Kabak Festivali başlıyor!

30 Kasım - 1 Aralık’ta tarihlerinde sergilerden bez çanta yapım atölyelerine, tohum dikim atölyelerinden yarışma ve gösterilere bir çok etkinlik Agora Adapazarı Kabak Festivalinde olacak.

Agora Adapazarı

Agora’da alışveriş daha da güzelleşiyor!

Agora Adapazarı AVM'den yapacağınız 100 TL ve üzeri alışverişe 10 TL, 200 TL ve üzeri alışverişe 20 TL ve 300 TL ve üzeri alışverişe 30 TL değerinde Diamond 786 Kuaför’den hediye çeki kazanın!

Agora Adapazarı

Agora Adapazarı AVM Ali Baba'nın Masal Çiftliği Etkinlikleri!

Ali Baba’nın bir çiftliği var, çiftliğinde doğa var eğlence var. Çocuklar tohum ekiminden süt sağmaya, kukla yapımından yumurta toplamaya varan etkinliklerle hem eğleniyor hem doğayı tanıyor!

Agora Adapazarı

Agora Adapazarı Çöplükteki Kayıp Hazine Müzikal Etkinliği!

Çöplükteki Kayıp Hazine 2 - 3 Kasım tarihlerinde Agora’ya geliyor Çocuklar için ücretsiz gerçekleşecek eğlence dolu müzikli tiyatro oyununa 15.00 ve 18.00 seanslarında katılabilirsiniz.

Agora Adapazarı

Agora Adapazarı Çocuk Kitapları Fuarı!

Seçkin kaynak ve kültür kitap yayınevlerinin katılımıyla 28 - 29 Eylül tarihlerinde gerçekleşecek Agora Çocuk Kitapları Fuarı -1. Kat Etkinlik Alanı’nda sizleri bekliyor

Agora Adapazarı

Agora ile dilekler gerçek olmaya devam ediyor!

20 Eylül – 8 Ekim tarihleri arasında 4. Agora Dilek Ağacı projesi ile 2019/2020 eğitim-öğretim yılında ihtiyaç sahibi okullara yönelik düzenlenen sosyal sorumluluk projemize katılın, siz de destek olun

Agora Adapazarı

Agora Adapazarı Çocuk Kulübü Hafta Sonu Atölyeleri!

Agora Çocuk Kulübü birbirinden keyifli etkinlik ve atölyelerle devam ediyor. 28 Eylül – Hareketli Tırtıl Yapımı, 29 Eylül – Taş Boyama atölyelerine tüm minik ziyaretçilerimizi bekliyoruz.

Agora Adapazarı

Agora Adapazarı Hafta Sonu Etkinliği!

Agora Çocuk Kulübü birbirinden keyifli etkinlik ve atölyelerle devam ediyor. 21 Eylül – Gökkuşağı Yapımı, 22 Eylül – Bez Oyuncak Yapımı minikleri bekliyor.

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER