Agora Antalya

Agora Antalya AVM Petrol Ofisi Akaryakıt Hediye Kampanyası!

Yoğun istek üzerine efsane yakıt kampanyası devam ediyor! 24 Haziran-19 Temmuz tarihleri arasında hafta içi günlerde Agora’dan yapacağınız tek seferde 250 TL ve üzeri alışverişlerinize 30 TL, 500 TL ve üzeri alışverişlerinize 60 TL değerinde Petrol Ofisi Yakıt Kartı hediye!

Devamını Oku

Agora Antalya

Pijamaskeliler'in Macera Dolu Dünyası Agora Antalya'da!

14 - 23 Haziran 2019 tarihleri arasında 12.00 ile 20.00 saatleri arasında ücretsiz gerçekleşecek etkinlikte PJ Masks ile Agora'da kahramanlık yapmanın tam zamanı!

Devamını Oku

Agora Antalya

Eğlence Agora Alışveriş Merkezi’nde devam ediyor!

Şeker gibi bayram etkinliği Candy Crush oyunu, 31 Mayıs-9 Haziran tarihleri arasında Agora Antalya’da minikleri bekliyor.

Devamını Oku

Agora Antalya

Antalya Agora’da bayram alışverişi yakıt kazandırıyor!

31 Mayıs - 9 Haziran tarihleri arasında aynı gün içerisinde toplamda; 250 TL alışveriş yapana 30 TL, 500 TL alışveriş yapana 60 TL Petrol Ofis’ten mazot/benzin hediye

Devamını Oku

Agora Antalya

Agora Antalya Çocuk Kulübü Mayıs ayında yine dopdolu!

Mayıs ayı boyunca her hafta sonu birbirinden eğlenceli ve eğitici etkinlikler Agora Antalya AVM'de minik misafirlerini bekliyor.

Devamını Oku

Agora Antalya

23 Nisan’da Agora Antalya’da eğlence var!

23 Nisan Mektebim Okulları Gizem Alpan ile Gökkuşağı Masalları, Agora Akademi Final Gösterisi, Agorix Temapark ve Agora Eğlence Merkezi’nde Sürpriz Etkinlikler, 24 Nisan Liderler Okulu Çocuk Korosu, Mustafa Kemal Okulları Dans Gösterisi. Tüm çocuklar davetlidir.

Devamını Oku

Agora Antalya

Agora Antalya Alper Erözer Konser ve İmza Günü!

Türkiye’nin en genç starı Alper Erözer, Agora Alışveriş Merkezi’nde sizlerle buluşuyor! 21 Nisan Pazar günü gerçekleşecek keyifli konser ve imza günü etkinliğimizi sakın kaçırmayın!

Devamını Oku

Agora Antalya

Agora Çocuk Kulübü'nden miniklere sürpriz etkinlik!

13 Nisan 14.00- 16.00’da Gökkuşağı Masalları ve 14 Nisan saat 14.00 – 16.00’da C K Sponsorluğunda Agora Antalya Çocuk Atölyeleri etkinliklerimize tüm miniklerimizi bekliyoruz.

Devamını Oku

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER