Agora Antalya

Agora Antalya AVM Bowling Turnuvası!

9 - 10 - 11 Ekim tarihlerinde saat 19.00 - 22.00 saatleri arasında Agora Antalya AVM'de yapılacak Bowling Turnuvası'nda labutları devir, ödülü kazan!

Devamını Oku

Agora Antalya

Sağlıklı bir hayat için Agora’ya!

Medical Park Antalya Hastanesi iş birliğiyle düzenlenen Agora Sağlık Söyleşilerinde bu ayki konumuz: Çocuk Sağlığı. 28 Eylül Cumartesi Uzm. Dr. Tuğçe Tülümen ile Kış mevsimi hastalıkları ve çocukları koruma yöntemleri üzerine yapacağı söyleşiye bekliyoruz

Devamını Oku

Agora Antalya

Agora Antalya Harika Kanatlar Müzikal Etkinliği!

Sevilen çizgi film kahramanları Harika Kanatlar, çocuklar için Agora’ya geliyor. Şarkı, oyun ve eğlence dolu etkinlikler 28 - 29 Eylül’de 14.00-16.00-18.00 seanslarıyla Agora’da. Etkinliğimize katılım ücretsizdir.

Devamını Oku

Agora Antalya

Sağlıklı bir hayat için Agora Antalya’ya!

Medical Park Antalya Hastanesi iş birliğiyle düzenlenen Agora Sağlık Söyleşilerinde bu ayki konumuz: Çocuk Sağlığı; 14 Eylül Cumartesi Uzm. Dr. Hakan Cengiz ile Okula Başlangıç Psikolojisi’nin üzerine yapacağı söyleşiye bekliyoruz

Devamını Oku

Agora Antalya

Axess'e özel Agora Antalya'da 50 TL chip-para!

Axess’e özel 4 – 22 Eylül 2019 tarihleri arasında Agora Antalya AVM’de kampanyaya dahil Axess üye işyerlerinden yapacağınız toplam 500 TL alışverişinize 50 TL chip-para hediye!

Devamını Oku

Agora Antalya

Agora Antalya Niloya Müzikal Etkinliği!

Agora’dan okula dönüş hediyesi! Sevilen çizgi film kahramanı Niloya, çocuklar için Agora’ya geliyor. Şarkı, oyun ve eğlence dolu etkinlikler 6 - 7 - 8 Eylül’de 14.00-16.00-18.00 seanslarıyla Agora’da.

Devamını Oku

Agora Antalya

Antalya Komedi Festivali ile Gülmeye hazır ol Antalya!

Antalya Komedi Festivali 21 Eylül - 1 Ekim tarihleri arasında; birçok usta oyuncunun yer alacağı toplam 5 tiyatro gösterimi ve bir kukla şovuyla siz sanatseverlerle buluşacak.

Devamını Oku

Agora Antalya

Agora Antalya'da okul alışverişiniz şimdi daha kazançlı!

24 Ağustos - 15 Eylül tarihleri arasında hafta içi 250 TL ve üzeri alışverişinize 25 TL, hafta sonu ise 500 TL ve üzeri alışverişlerinize 50 TL yüklü Param Card hediye.

Devamını Oku

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER