Agora İzmir

Agora İzmir Harika Kanatlar Müzikal Etkinliği!

Agora’dan okula dönüş hediyesi! Sevilen çizgi film kahramanları Harika Kanatlar, 6 - 7 - 8 Eylül’de çocuklar için Agora’ya geliyor

Devamını Oku

Agora İzmir

Agora'dan Yaz Sıcaklarında Serinleten Kampanya!

8 Temmuz - 31 Ağustos tarihleri arasında Agora İzmir'den aynı gün içerisinde toplamda 500 TL ve üzeri alışverişlerinize, tek kişilik Çeşme Oasis Aquapark giriş bileti hediye.

Devamını Oku

Agora İzmir

Agora’dan en doğal hediye!

29 Temmuz – 18 Ağustos tarihleri arasında tek seferde 100 TL ve üzeri alışverişe Agora’dan doğa dostu çanta hediye

Devamını Oku

Agora İzmir

Çocukların bayram neşesi Agora Meslek Atölyesi!

Minik Bahçıvanlar Atölyesi ve Minik Aşçılar Atölyesi Agora İzmir AVM'de 5 - 6 Haziran tarihlerinde gerçekleşecek atölyelere katılım ücretsizdir. Detaylı bilgi ve kayıt için AVM danışma bankosuna başvurabilirsiniz.

Devamını Oku

Agora İzmir

Agora İzmir Oğuzhan Koç Konseri!

19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı'nın 100.Yıl coşkusunu Oğuzhan Koç konseri ile 18 Mayıs Cumartesi saat 17.00'de Agora İzmir’de kutluyoruz

Devamını Oku

Agora İzmir

Agora Çocuk Kulübü'nden miniklere sürpriz etkinlik!

20 Nisan saat 14.00- 15.30’da Renkli Hamurlar Atölyesi ve 21 Nisan saat 14.00 – 15.30’da 23 Nisan Mandala Çalışması etkinliklerimize tüm miniklerimizi Agora İzmir AVM'ye bekliyoruz.

Devamını Oku

Agora İzmir

Agora İzmir Çocuk Kulübü Etkinlikleri!

Çocuklara sürpriz etkinlik 13 Nisan Tırtılın Kelebeğe Dönüşüm Evresi ve 14 Nisan Çiftlik Yapımı Karton Atölyesi Agora Çocuk kulübü'nde minikleri bekliyor.

Devamını Oku

Agora İzmir

Agora İzmir Çocuk Kulübü etkinlikleri!

6 - 7 Nisan 2019 tarihlerinde Agora İzmir Çocuk Kulübü'nün hazırladığı Karton Atölyesi Civciv Yapımı ve Marakas Yapımı atölyeleri minik ziyaretçileri bekliyor.

Devamını Oku

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER