AHL Park

Hapşuu Müzikali AHL Park'ta çocuklarla buluşuyor!

22 - 23 Haziran 2019 tarihlerinde ücretsiz Hapşuu Müzikali AHL Park'ta minik ziyaretçileriyle buluşuyor.

Devamını Oku

AHL Park

AHL Park Audi Q2 Çekiliş Kampanyası!

1 Mayıs - 15 Ağustos tarihleri arasında her 75 TL'lik alışverişinize AHL PARK'tan Audi Q2 ve teknoloji hediyelerinden biri sizin olabilir !

Devamını Oku

AHL Park

23 Nisan Coşkusu AHL Park'ta Yaşanıyor!

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı gençlerin şarkıları, dansları ve gösterileriyle AHL Park'ta kutluyoruz. Bayram coşkusunu, gelin hep birlikte kutlayalım.

Devamını Oku

AHL Park

AHL PARK garaj günlerini sakın kaçırmayın!

Bir AHL PARK klasiği olan garaj günlerini sakın kaçırmayın! %80'e varan indirimlerle dolu olan garaj günlerinde birbirinden güzel markalar yine sizleri bekliyor ! 12 Nisan -28 Nisan arasında -1 garaj katından sizleri bekliyoruz !

Devamını Oku

AHL Park

Kadınların Göz Nuru AHL Park'ın Göz Bebeği!

Sungurlu ve Mecitözü Kadın Girişimi İşletme Koooeratiflerin'den üretken kadınların el ürünleri ve yöresel gıdaları , Çorum Ticaret İl Müdürlüğü iş birliği ile AHL PARK 'ta !

Devamını Oku

AHL Park

Şaşırtıcı Numaralarıyla Sihirbaz Gösterisi AHL Park'ta!

6 - 7 Nisan tarhlerinde bol bol şaşırmak ve eğlenmek isteyen herkesi AHL Park 'a bekliyoruz. 2 Seans olan sihirbaz gösterisi 14:00 ve 16:00 saatlerinde başlayacaktır.

Devamını Oku

AHL Park

Doğa Dostu Bez Çanta, AHL Park'tan Hediye!

1-5 Nisan tarihleri arasında AHL Park'tan tek seferde yapacağınız 100 TL ve üzeri alışverişlerinize , bez çanta hediye !

Devamını Oku

AHL Park

Minik Sanatçılar AHL Park'ta Üretiyor, Öğreniyor!

30 - 31 Mart 2019 tarihlerinde AHL Park kum boyama atölyesinde kumla resimler yapıyoruz. Atölye kontenjanı günlük 75 kişi ile sınırlıdır. 3 Seans 14:00 ile 18:00 saatleri arasında.

Devamını Oku

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER