Akasya

Lego Store'da %25 İndirim Fırsatı!

9-31 Aralık tarihleri arasında tüm LEGO Duplo, LEGO Friends ve seçili LEGO setlerde %25 indirim fırsatı sizleri bekliyor.

Akasya

Ayşe Arman ve Kaan Sekban, İyilik Dolu Bir Yıl için Akasya'ya geliyor.

Ayşe Arman ve Kaan Sekban'la iyilik üzerine keyifli bir sohbet için 4 Aralık Çarşamba günü saat 15:00'da sizleri de Akasya zemin kata bekliyoruz.

Akasya

Akasya ücretsiz otopark kampanyası

En uzun alışveriş günü için geri sayım sona erdi. 29 Kasım 2019 Cuma günü 09.00-00.00 saatleri arasında gün boyu indirim, müzik ve eğlence dolu alışveriş keyfi ve ücretsiz otopark Akasya'da.

Akasya

Akasya Retro Pazar!

Zamanda keyifli bir yolculuğa hazır mısınız? 14- 15 Eylül tarihlerinde Akasya Park'ta gerçekleşecek olan Retro Pazar’da radyodan bibloya, gramofondan telefona kadar kendine özgü ve eşsiz parçalar yer alacak.

Akasya

Akasya Retro Lunapark'ta Çocuklar için tiyatro ve konser zamanı!

Ezo Sunal ile LALALA konserine hazır mısınız? Çocuklarınızla birlikte birbirinden eğlenceli şarkıları birlikte söylemenin keyfine ortak olacak ve unutulmaz bir Pazar günü geçireceksiniz.

Akasya

Akasya Yoga ve Wellness Festivali!

Biz de dahil olmak üzere bütün yoga tutkunlarına müjde! Yaz tatili sonrası yeni döneme zihinsel sadelik ve huzurla giriş yapmak isteyenler için 7 - 8 Eylül tarihlerinde açık havada Yoga & Wellness Festivali’nin ikincisini düzenliyoruz!

Akasya

Akasya Tamirane Swing İstanbul Etkinliği!

Swing İstanbul’un muhteşem dans gösterilerine hazır mısınız? 27 Temmuz 2019 Cumartesi 21.30'da başlayacak etkinliği sadece izleyeceğinizi düşünüyorsanız yanılıyorsunuz çünkü yerinizde duramayacak kadar çok eğleneceksiniz!

Akasya

Tamirane Akasya Sahnesi Zeynep Özyılmazel Konseri!

Türkçe 45’liklerden oluşan repertuvarı ile ''Bildiğinizden Farklı'' Zeynep Özyılmazel üçüncü defa 12 Temmuz Cuma akşamı, Tamirane Akasya sahnesinde!

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER