Akbatı

Akbatı 8. Yıl Festivali etkinlik ve atölyeler!

Bu festivalde neler yok ki? Çocukların birbirinden keyifli etkinlik ve atölyelerde doyasıya eğleneceği, dopdolu 2 gün, Akbatı 8. Yıl Festivali’nde onları bekliyor...

Devamını Oku

Akbatı

Akbatı 8. Yıl Festivali Kolpa Konseri!

Rock müziğin sevilen gruplarından Kolpa ile müzik ve eğlence dolu bir akşama hazır mısın? 8 Eylül Pazar günü gerçekleşecek bu muhteşem konseri sakın ama sakın kaçırma!

Devamını Oku

Akbatı

Akbatı 8. Yıl Festivali Göksel Konseri!

Göksel hayranları için muhteşem bir haberimiz var! Sevilen sanatçı, 7 Eylül Cumartesi günü birbirinden şahane şarkılarını sevenleriyle birlikte söylemek için Akbatı Festival Park'ta olacak. Bu konser bizce kaçmaz.

Devamını Oku

Akbatı

Akbatı AVYM 8. Yılında Göksel ve Kolpa Konseri!

Akbatı, 8. yaşını misafirleriyle birlikte 7-8 Eylül tarihlerinde gün boyu sürecek, Akbatı Festival Park’ta gerçekleşecek olan Akbatı Festivali ile kutlayacak.

Devamını Oku

Akbatı

Karne Şenliği 14 Haziran'da Akbatı'da!

Bubble show, illüzyon gösterileri, dans ve oyunların yer alacağı eğlence dolu bir etkinliğe hazırsan, 14 Haziran’da 12.00-17.00 saatleri arasında seni de Akbatı’daki karne şenliğine bekliyoruz.

Devamını Oku

Akbatı

Akbatı AVYM'de Fatma Turgut Konseri ile Yaza Merhaba!

Haftanın yorgunluğunu alışveriş ve müzikle atmak isteyen herkesi 21 Haziran Cuma günü Akbatı AVYM Fatma Turgut konserine bekliyoruz! 21.00’de başlayacak canlı sahne performansının ardından, eğlence DJ performansı ile gece 24.00’e kadar devam edecek.

Devamını Oku

Akbatı

Akbatı AVYM'den Babalar Günü Hediyesi!

Babalar Günü hediyenizi hala seçmediyseniz 15 Haziran’da Akbatı’dan tek seferde yapacağınız 250 TL’lik alışverişinize 50 TL yüklü Param Classic Kart hediye!

Devamını Oku

Akbatı

Anneler Günü alışverişinizi Akbatı’da yapın, sevdiklerinizi mutlu edin

11 Mayıs Cumartesi günü Akbatı AVM'den tek seferde yapacağınız 250 TL’lik alışverişinize, 50 TL yüklü Param Classic Kart Hediye!

Devamını Oku

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER