Akbatı

Karne Şenliği 14 Haziran'da Akbatı'da!

Bubble show, illüzyon gösterileri, dans ve oyunların yer alacağı eğlence dolu bir etkinliğe hazırsan, 14 Haziran’da 12.00-17.00 saatleri arasında seni de Akbatı’daki karne şenliğine bekliyoruz.

Devamını Oku

Akbatı

Akbatı AVYM'de Fatma Turgut Konseri ile Yaza Merhaba!

Haftanın yorgunluğunu alışveriş ve müzikle atmak isteyen herkesi 21 Haziran Cuma günü Akbatı AVYM Fatma Turgut konserine bekliyoruz! 21.00’de başlayacak canlı sahne performansının ardından, eğlence DJ performansı ile gece 24.00’e kadar devam edecek.

Devamını Oku

Akbatı

Akbatı AVYM'den Babalar Günü Hediyesi!

Babalar Günü hediyenizi hala seçmediyseniz 15 Haziran’da Akbatı’dan tek seferde yapacağınız 250 TL’lik alışverişinize 50 TL yüklü Param Classic Kart hediye!

Devamını Oku

Akbatı

Anneler Günü alışverişinizi Akbatı’da yapın, sevdiklerinizi mutlu edin

11 Mayıs Cumartesi günü Akbatı AVM'den tek seferde yapacağınız 250 TL’lik alışverişinize, 50 TL yüklü Param Classic Kart Hediye!

Devamını Oku

Akbatı

23 Nisan öncesi çocuklar için hem eğlenceli hem eğitici etkinlikler Akbatı'da!

20-21 Nisan tarihlerinde gerçekleştireceğimiz Çocuk Festivali'nde doğal beslenme, eğitim, sağlık ve çocuk psikolojisi alanında uzman söyleşiler ve atölyeler minik misafirlerimizle buluşuyor. Bu hafta sonu Akbatı’da buluşalım.

Devamını Oku

Akbatı

Akbatı Müzikal Çocuk Oyunu!

Çizmeli Kedi çocuk tiyatrosu 6 Nisan Cumartesi günü Akbatı’da minik tiyatro severlerle buluşuyor! Bu keyifli oyunu kaçırmayın.

Devamını Oku

Akbatı

Akbatı Koşusu öncesi yarış kitini teslim almayı sakın unutma!

İhtiyacın olan her şeyin içinde yer aldığı kitini 22 Mart Cuma günü Akbatı, Akmerkez ve Akasya’dan, 23 Mart’ta Akbatı’dan alabilirsin.

Devamını Oku

Akbatı

Akbatı Givin Day Bağış Etkinliği!

23 Mart Cumartesi günü hem kendilerine hem de stillerine hayran olduğumuz ünlülerin kişisel eşyalarını, Givin mobil uygulamasıyla Tohum Otizm Vakfı yararına bağışa dönüştürmek için 12.00- 20.00 saatleri arasında Akbatı’da buluşuyoruz!

Devamını Oku

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER