Akbatı

En eğlenceli Sömestir etkinlikleri Akbatı'da sizleri bekliyor !

Sizi, sömestir günlerinde çocuklarınızın yaratıcılık sınırlarını zorlamak, hayal dünyalarını yeniden inşa etmek için etkinliklerimize bekliyoruz. Akbatı'ya gelin, çocuklarınız konusunda uzman eğitmenler eşliğinde Lego ve Knex'in büyülü dünyası ile tanışsın, hem eğlensin hem yaratıcılık becerilerini geliştirsin!

Akbatı

Akbatı’da ara tatil bir başka güzel!

16 - 22 Kasım tarihleri arasında Aybatı Alışveriş ve Yaşam Merkezi'nde gerçekleşecek söyleşi ve etkinliklerimize sizi de bekliyoruz.

Akbatı

Akbatı 8. Yıl Festivali etkinlik ve atölyeler!

Bu festivalde neler yok ki? Çocukların birbirinden keyifli etkinlik ve atölyelerde doyasıya eğleneceği, dopdolu 2 gün, Akbatı 8. Yıl Festivali’nde onları bekliyor...

Akbatı

Akbatı 8. Yıl Festivali Kolpa Konseri!

Rock müziğin sevilen gruplarından Kolpa ile müzik ve eğlence dolu bir akşama hazır mısın? 8 Eylül Pazar günü gerçekleşecek bu muhteşem konseri sakın ama sakın kaçırma!

Akbatı

Akbatı 8. Yıl Festivali Göksel Konseri!

Göksel hayranları için muhteşem bir haberimiz var! Sevilen sanatçı, 7 Eylül Cumartesi günü birbirinden şahane şarkılarını sevenleriyle birlikte söylemek için Akbatı Festival Park'ta olacak. Bu konser bizce kaçmaz.

Akbatı

Akbatı AVYM 8. Yılında Göksel ve Kolpa Konseri!

Akbatı, 8. yaşını misafirleriyle birlikte 7-8 Eylül tarihlerinde gün boyu sürecek, Akbatı Festival Park’ta gerçekleşecek olan Akbatı Festivali ile kutlayacak.

Akbatı

Karne Şenliği 14 Haziran'da Akbatı'da!

Bubble show, illüzyon gösterileri, dans ve oyunların yer alacağı eğlence dolu bir etkinliğe hazırsan, 14 Haziran’da 12.00-17.00 saatleri arasında seni de Akbatı’daki karne şenliğine bekliyoruz.

Akbatı

Akbatı AVYM'de Fatma Turgut Konseri ile Yaza Merhaba!

Haftanın yorgunluğunu alışveriş ve müzikle atmak isteyen herkesi 21 Haziran Cuma günü Akbatı AVYM Fatma Turgut konserine bekliyoruz! 21.00’de başlayacak canlı sahne performansının ardından, eğlence DJ performansı ile gece 24.00’e kadar devam edecek.

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER