Akmerkez

Akmerkez Üçgen Teras Yıldızlı Buluşmalar Mirkelam!

Türk pop müziğin sevilen ismi Mirkelam, 17 Eylül’de Yıldızlı Buluşmalar’da bu yazın son konuk sanatçısı oluyor. Üçgen Teras’ta hem şarkılara eşlik edeceğimiz hem de doyasıya sohbet edeceğimiz etkinliğimize herkesi davet ediyoruz .

Akmerkez

Akmerkez Okula Dönüş Festivali!

Okula dönüş hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı… 14-15 Eylül’de kimseye söz vermek yok! Üçgen Teras’ı kocaman bir eğlence alanına dönüştürüyoruz.

Akmerkez

Grup Gündoğarken ile Yıldızlı Buluşmaların bu haftaki konuğu Eda Baba!

Yıldızların altında ağırlayacağımız ve siz değerli misafirlerimize sohbet ve müzik dolu bir gece yaşatacağımız Grup Gündoğarken ile Yıldızlı Buluşmaların bu haftaki konuğu Eda Baba! Şarkılara getirdiği başarılı yorumlarıyla 20 Ağustos Salı günü saat 20.00 Akmerkez’de sizi de bu müzik ziyafetine bekliyoruz.

Akmerkez

Grup Gündoğarken ile Üçgen Teras'ta Fatma Turgut Konseri!

Koca bir ömür geçip gidiyor, ama bazı sesler kulağımızdan hiç eksilmiyor… Dünden bugüne eskimeyen şarkılarıyla Grup Gündoğarken, birbirinden değerli sanatçı konuklarını ağırladığı Üçgen Teras’ta, Yıldızlı Buluşmalar’a başlıyor!

Akmerkez

Heyecanla Beklenen Akmerkez Açık Hava Sinema Günleri Başlıyor!

Aksiyondan, drama, animasyondan, komediye… Yediden yetmişe herkesin severek izleyeceği, gişe rekorları kıran ödüllü filmler bu yaz yine yıldızların altında Akmerkez Üçgen Teras’ta sinemaseverler için gösterimde olacak.

Akmerkez

Dünya Yoga Günü Akmerkez Üçgen Teras'ta!

21 Haziran Uluslararası Yoga Günü'nde, siz de matınızı alıp Akmerkez’e gelin, tüm gün Yoga'nın keyfini çıkarın.

Akmerkez

Akmerkez Kids Zone Ekolojik Mahalle Atölyesi!

Hey çocuklar! Kendi ekolojik mahallenizi kurmaya ne dersiniz? 11 Mayıs Cumartesi günü önce ekolojik mahallede neler oluyor birlikte öğreneceğiz, sonra kendi mahallelerimizi çizip, hayallerimizi anlatacağız.

Akmerkez

Akmerkez Anneler Günü Alışveriş Şenliği!

9 - 10 - 11 Mayıs’ta Anneler Gününe özel Alışveriş Şenliği başlıyor! Şimdi en sevdiğiniz markalar ile kendinizi ve annenizi mutlu etme zamanı!

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER