Akmerkez

Akmerkez Sevgililer Günü Alışveriş Festivali!

Tasarım takılardan, ev dekorasyonuna, giyimden aksesuara, yiyecek ve içecek çeşitlerinden, tadım atölyelerine, sevdikleriniz ve kendiniz için en güzel hediye seçeneklerini bulabileceğiniz Sevgililer Günü Alışveriş Şenliği 13-14-15 Şubat tarihlerinde Akmerkez’de!

Akmerkez

World'den Akmerkez'de POS'ta QR Kod ile 100 TL Worldpuan

10 Şubat – 10 Mart 2020 tarihleri arasında Akmerkez'de World Üye İşyeri olan mağazalarda Yapı Kredi bireysel kredi kartı veya TLcard'ı ile tek seferde yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişinize 50 TL Worldpuan!

Akmerkez

Akmerkez Sömestir Festivali!

Sömestir tatilinde doyasıya eğlence Akmerkez'de çocukları bekliyor! 18-31 Ocak tarihleri arasında Akmerkez Sömestir Festivali'nde oyunlar, oyuncaklar, spor, dans, müzik, eğlence ile eğiten ve eğlendiren birbirinden güzel etkinlikleri kaçırmayın!

Akmerkez

Akmerkez Butik Lezzet Günleri!

ağlıklı bir yaşam doğru beslenmeden geçer. Sağlıklı ve lezzetli butik markaların yanı sıra doğal ürünlerin de yer aldığı Akmerkez Butik Lezzet Günleri’ne 9-12 Ocak tarihleri arasında hepinizi bekliyoruz.

Akmerkez

Akmerkez Floral Fest Etkinliği!

Rengarenk bir festivale hazır mısınız? Biraz çiçek, biraz tasarım, çokça hayal gücü ve yeni fikirlerle dolu bir yepyeni yıl! Pop- up Floralfest 13-15 Aralık tarihleri arasında Akmerkez ‘de!

Akmerkez

Akmerkez Butik Lezzet Günleri!

Sağlıklı beslenmeyi hayat tarzı haline getiren ve sağlıklı yaşama adım atmak isteyenler için birbirinden özel butik markaların bir araya geleceği Butik Lezzet Günleri 5- 8 Aralık tarihleri arasında yeniden Akmerkez’de!

Akmerkez

Akmerkez Üçgen Teras Yıldızlı Buluşmalar Mirkelam!

Türk pop müziğin sevilen ismi Mirkelam, 17 Eylül’de Yıldızlı Buluşmalar’da bu yazın son konuk sanatçısı oluyor. Üçgen Teras’ta hem şarkılara eşlik edeceğimiz hem de doyasıya sohbet edeceğimiz etkinliğimize herkesi davet ediyoruz .

Akmerkez

Akmerkez Okula Dönüş Festivali!

Okula dönüş hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı… 14-15 Eylül’de kimseye söz vermek yok! Üçgen Teras’ı kocaman bir eğlence alanına dönüştürüyoruz.

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER