Akmerkez

Heyecanla Beklenen Akmerkez Açık Hava Sinema Günleri Başlıyor!

Aksiyondan, drama, animasyondan, komediye… Yediden yetmişe herkesin severek izleyeceği, gişe rekorları kıran ödüllü filmler bu yaz yine yıldızların altında Akmerkez Üçgen Teras’ta sinemaseverler için gösterimde olacak.

Devamını Oku

Akmerkez

Dünya Yoga Günü Akmerkez Üçgen Teras'ta!

21 Haziran Uluslararası Yoga Günü'nde, siz de matınızı alıp Akmerkez’e gelin, tüm gün Yoga'nın keyfini çıkarın.

Devamını Oku

Akmerkez

Akmerkez Kids Zone Ekolojik Mahalle Atölyesi!

Hey çocuklar! Kendi ekolojik mahallenizi kurmaya ne dersiniz? 11 Mayıs Cumartesi günü önce ekolojik mahallede neler oluyor birlikte öğreneceğiz, sonra kendi mahallelerimizi çizip, hayallerimizi anlatacağız.

Devamını Oku

Akmerkez

Akmerkez Anneler Günü Alışveriş Şenliği!

9 - 10 - 11 Mayıs’ta Anneler Gününe özel Alışveriş Şenliği başlıyor! Şimdi en sevdiğiniz markalar ile kendinizi ve annenizi mutlu etme zamanı!

Devamını Oku

Akmerkez

Akmerkez Süper Patates ve Kaçak Bezelye Kukla Tiyatrosu!

Pearson’nın en sevilen hikaye kitabından uyarlanan ''Süper Patates ve Kaçak Bezelye Kukla Tiyatrosu'' 27 Nisan Cumartesi Günü Akmerkez Kids Zone’da!

Devamını Oku

Akmerkez

Akmerkez'de Muhteşem bir müzik şölenine hazır mısınız?

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı Eyüboğlu Çocuk Korosu ve Orkestrası ile birlikte coşkuyla kutluyoruz! 23 Nisan 2019 Salı saat 17.00’de tüm misafirlerimizi konser için Akmerkez etkinlik alanımıza bekliyoruz.

Devamını Oku

Akmerkez

Türkiye'nin en büyük Game of Thrones etkinliği başlıyor!

14 Nisan’ı 15 Nisan’a bağlayan gece, Akmerkez CinemaPink’te Demir Taht, Night King, Westeros yemekleri ve sürprizlerle dolu Türkiye’nin en büyük GOT etkinliğine katılmak isteyenler acele edin!

Devamını Oku

Akmerkez

Akmerkez Kids Zone Etkinlikleri Başlıyor!

En sevilen Oddbodds karakterleri Neşeli Notalar, 13 Nisan Cumartesi Kids Zone’a bizi ziyarete geliyor! Yaratıcı Ritim Atölyesi ile kendi müzik aletlerini tasarlayacak olan minik misafirlerimiz, eğitmenlerinin de yardımıyla bu müzik aletini, uygun ritimlere nasıl dönüştüreceklerini öğrenecekler. Çocuklar, haydi Akmerkez’e!

Devamını Oku

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER