Akyaka Park

Akyaka Park Ebru ve Makey Makey Atölyesi!

13-19 Ağustos tarihleri arasında Doğa Koleji ve Akyaka Park işbirliği ile Ebru Atölyesi ve Makey Makey Atölyesinde çocuklara sınırsız eğlence.

Devamını Oku

Akyaka Park

Akyaka Park’ın 3. Yılına Özel Çekiliş Sonucu Açıklandı!

20 Temmuz 2019 Cumartesi günü 3. Yıla özel Akyaka Park AVM’de gerçekleşen çekilişle Toyota C-HR, iPhone, iPad ve Vestel televizyonlar sahibini buldu. İşte çekiliş sonunda ödül kazanan asil ve yedek talihliler.

Devamını Oku

Akyaka Park

Akyaka Park Toyota C-HR Çekilişi Gerçekleşiyor!

Akyaka Park'ın 3. Yılına Özel çekiliş kampanyası tamamlandı. 20 Temmuz Cumartesi Yasemin Şefik moderatörlüğünde çekiliş saat 15:00'da gerçekleşecek olup sonuçları sitemizden takip edebilirsiniz.

Devamını Oku

Akyaka Park

Akyaka Park İrem Derici Konseri!

Türkçe pop müziğin sevilen yıldızı 20 Temmuz cumartesi sizlerle buluşmaya geliyor. Saat 14:00 'da Akyaka Park AVM'de Sahne de sizlerle olacak. Konserimiz herkese açık ve ücretsizdir.

Devamını Oku

Akyaka Park

Havva Lakutoğlu Akyaka Park Kitap Fuarı'nda!

Kıvrımsız Kadınlar'ın yazarı Havva Lakutoğlu indirimli kitap satış günlerin de Akyaka Park Avm'de! İmza günü 27 Nisan Cumartesi saat 15:00-17:00 arası sizlerle.

Devamını Oku

Akyaka Park

Kare Takımı ile Akyaka Park'ta eğlenceye hazır mısınız?

27 - 28 Nisan 2019 tarihleri 13.00, 15.00 ve 17.00 seans saatlerinde Akyaka Park AVM'de sevilen çizgi film Kare Takımı'nın oyununu kaçırmayın.

Devamını Oku

Akyaka Park

Akyaka Park 23 Nisan Çocuk Şöleni!

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı muhteşem etkinliklerle kutluyoruz! Haydi çocuklar Akyaka Park'a!

Devamını Oku

Akyaka Park

Akyaka Park Garaj Günleri Başlıyor!

Garaj Günleri ile stokları bitiriyoruz! 20 Nisan 4 Mayıs tarihleri arasında seçkin markaların katılımıyla Akyaka Park'tayız! İndirimleri kaçırmayın.

Devamını Oku

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER