Akyaka Park

Akyaka Park Cem Belevi Konseri!

Sevilen sanatçı Cem Belevi ücretsiz konseriyle hayranlarıyla buluşmak için 27 Ekim Pazar günü saat 17:00'de Akyaka Park'a geliyor.

Devamını Oku

Akyaka Park

Akyaka Park Doru ve Karatay Müzikal Etkinliği!

Sevilen çizgi film karakterleri Doru ve Karatay 28 - 29 Eylül tarihlerinde 13:00 - 15:00 ve 17:00 saatlerinde Akyaka Park’ta minik ziyaretçilerini bekliyor.

Devamını Oku

Akyaka Park

Akyaka Park Kitap Fuarı!

21 Eylül - 13 Ekim 2019 tarihleri arasında Akyaka Park AVM'de gerçekleşecek Kitap Fuarına özel İndirimli Kitap satış standı açılmıştır.

Devamını Oku

Akyaka Park

Akyaka Park geleneksel pazar şenliği!

16 - 20 Eylül 2019 tarihleri arasında Akyaka Park AVM Geleneksel Paraz Şenliği etkinlikleri gerçekleşecek. Tüm ziyaretçiler davetlidir.

Devamını Oku

Akyaka Park

Akyaka Park Ebru ve Makey Makey Atölyesi!

13-19 Ağustos tarihleri arasında Doğa Koleji ve Akyaka Park işbirliği ile Ebru Atölyesi ve Makey Makey Atölyesinde çocuklara sınırsız eğlence.

Devamını Oku

Akyaka Park

Akyaka Park’ın 3. Yılına Özel Çekiliş Sonucu Açıklandı!

20 Temmuz 2019 Cumartesi günü 3. Yıla özel Akyaka Park AVM’de gerçekleşen çekilişle Toyota C-HR, iPhone, iPad ve Vestel televizyonlar sahibini buldu. İşte çekiliş sonunda ödül kazanan asil ve yedek talihliler.

Devamını Oku

Akyaka Park

Akyaka Park Toyota C-HR Çekilişi Gerçekleşiyor!

Akyaka Park'ın 3. Yılına Özel çekiliş kampanyası tamamlandı. 20 Temmuz Cumartesi Yasemin Şefik moderatörlüğünde çekiliş saat 15:00'da gerçekleşecek olup sonuçları sitemizden takip edebilirsiniz.

Devamını Oku

Akyaka Park

Akyaka Park İrem Derici Konseri!

Türkçe pop müziğin sevilen yıldızı 20 Temmuz cumartesi sizlerle buluşmaya geliyor. Saat 14:00 'da Akyaka Park AVM'de Sahne de sizlerle olacak. Konserimiz herkese açık ve ücretsizdir.

Devamını Oku

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER