Anatolium Ankara AVM

Aşk Anatolium Ankara'da!

Sevgililer Günü'ne özel 14 - 16 Şubat tarihleri arasında A Card ile toplamda ya da tek seferde yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinize dekoratif biblo hediye.

Anatolium Ankara AVM

Anatolium'da adımlar yarışıyor AŞK kazanıyor!

Aşk yolu üzerinde doğru karelere basarak oyunu tamamlayan çiftlerimiz hem eğleniyor hem de sürpriz hediyelerimizden birini kazanma şansınız yakalıyor!

Anatolium Ankara AVM

Anatolium Ankara'da Yeni Yıla Eğlenerek Girin!

Yılbaşına özel fotoğraf çekim alanı, Karlar Diyarı Çocuk Etkinliği, Çikolata ve Şekerden Ev Yapımı, Yeni Yıl Korteji ve Baston Şeker Dağıtımı, Canlı Müzik etkinliklerimiz Aralık Ayı boyunca sizi bekliyor...

Anatolium Ankara AVM

Anatolium Ankara Öğretmenler Günü Etkinlikleri!

Anatolium'da Öğretmenler Günü'ne özel Başöğretmen Atatürk ile aynı karede yer alın fotoğraf çekimi, Ebru Sanatı Atölyesi ve Nesli Tükenmekte Olan Hayvanlar Temalı Fotoğraf Çekimi etkinlikleri sizi bekliyor

Anatolium Ankara AVM

Çocukların dostu Kare Takımı Anatolium Ankara'da!

Ücretsiz gerçekleştireceğimiz Kare Takımı gösterimleri 23-24 Kasım tarihlerinde 15:00 - 17:00 ve 19:00 saatlerinde alt zemin katta.

Anatolium Ankara AVM

Anatolium Ankara Kasım ayı Çocuk Etkinlikleri!

Rengarenk etkinliklerle tanışıyor, eğlencemizi katlıyoruz. Japonya Büyükelçiliği işbirliği ile birbirinden eğlenceli etkinliler Anatolium Ankara'da seni bekliyor! Tüm etkinliklerimiz saat 15:00'da başlıyor

Anatolium Ankara AVM

Anatolium Ankara Doraemon ve Arkadaşları Etkinliği!

Doraemon ve arkadaşları Anatolium'a geliyor ;) 26 - 27 Ekim tarihlerinde 15:00-17:00 ve 19:00 saatlerinde alt zemin katta gerçekleştireceğimiz etkinliğimize tüm Doraemon dostları davetlidir!

Anatolium Ankara AVM

Anatolium Ankara Akıllı Tavşan Momo Müzikal Etkinliği!

Çocukların akıllı dostu Momo 28 - 29 Eylül tarihlerinde Anatolium Ankara'da. Ücretsiz gerçekleştirilecek etkinliğimize 15:00-17:00 ve 19:00 gösterimleriyle tüm Momo dostlarını bekliyoruz.

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER