Anatolium Bursa AVM

Anatolium Bursa'dan 20 TL CarrefourSA Hediye Çeki Fırsatı!

23 Eylül - 6 Ekim 2019 tarihleri arasında Anatolium AVM’de 100 TL harca, CarrefourSA’da geçerli 20 TL değerinde hediye çeki kazan. Bu fırsatı kaçırma.

Anatolium Bursa AVM

Anatolium Bursa Vespa Çekiliş Sonucu Açıklandı.

14 Eylül 2019 Cumartesi günü Anatolium Bursa AVM’de noter huzurunda gerçekleşen çekilişle 4 kişi Vespa marka motosiklet sahibi oldu. İşte çekiliş sonunda ödül kazanan asil ve yedek talihliler.

Anatolium Bursa AVM

Anatolium AVM'de Vespa ile yeni keşifler yapacaklar belli oluyor!

Vespa çekiliş heyecanına ortak olmak isteyen ziyaretçilerimizi 14 Eylül Cumartesi günü saat 14.00'de Anatolium AVM’ye bekliyoruz!

Anatolium Bursa AVM

Anatolium Bursa Halil Özkıral Konseri!

Teras Konserleri ile ritmi Anatolium’da yakalayın! 25 Ağustos Pazar günü Halil Özkıral sizlerle olacak!

Anatolium Bursa AVM

Anatolium Bursa AVM Teras Konserleri!

11 Ağustos – 29 Eylül tarihleri arasında her pazar günü Teras konserleri ile ritmi Anatolium AVM’de yakalayanlara sürpriz hediye fırsatı!

Anatolium Bursa AVM

Anatolium AVM'de İndirim Panayırı!

02 - 11 Ağustos tarihleri arasında Anatolium Bursa AVM'de bir çok ünlü markada özel sürpriz fiyatlar sizleri bekliyor. Bu fırsatı kaçırmayın.

Anatolium Bursa AVM

Anatolium Bursa Vespa Çekiliş Kampanyası!

3 Haziran - 8 Eylül 2019 tarihleri arasında Anatolium Bursa AVM'den yapacağınız 100 TL ve üzeri alışverişlerde çekilişle 4 Vespa Motosiklet'ten birini kazanma şansı sizleri bekliyor.

Anatolium Bursa AVM

Anatolium Bursa İndirim Günleri Başladı!

16 - 26 Mayıs 2019 tarihleri arasında Anatolium Bursa İndirim Günleri kapsamında özel sürpriz fiyatlar Garaj Günleri'nde sizleri bekliyor. Bu fırsatı kaçırmayın.

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER