Anatolium Marmara AVM

1 Yemek Sizden 1 Yemek Anatolium'dan!

30 Kasım'a kadar yemek fişinizle Anatolium Marmara danışmaya gelin, farklı bir günde geçerli hediye yemek menünüzü anında kazanın.

Anatolium Marmara AVM

Ara tatilin keyfi Anatolium Marmara’da yaşanır!

Survivor Heyecanı 17-24 Kasım tarihlerinde saat 12.00-19.00 arasında tüm çocukları bekliyor! Yarışmaya katıl, parkuru tamamla, şampiyon ol!

Anatolium Marmara AVM

Anatolium Marmara Pamela Konseri!

23 Kasım Cumartesi günü Anatolium sahnesinde Pamela sizlerle! Sevilen sanatçının kaçırılmayacak ücretsiz konseri için saat 18:00'de herkesi bekliyoruz.

Anatolium Marmara AVM

IKEA ve MediaMarkt Fırsat Çadırı Anatolium’da!

15 Kasım - 1 Aralık 2019 tarihleri arasında İkea Marmara AVM'de IKEA ve Media Markt fırsat çadırında indirimli ürünler ve fırsatlar seni bekliyor!

Anatolium Marmara AVM

Anatolium Marmara Yonca Lodi Konseri!

16 Kasım Cumartesi günü Anatolium sahnesinde Yonca Lodi sizlerle! Sevilen sanatçının kaçırılmayacak ücretsiz konseri için saat 18:00'de herkesi bekliyoruz.

Anatolium Marmara AVM

Anatolium’da her Cumartesi festival havasında geçiyor!

Cumartesi günleri konserlere özel fırsat, indirim ve hediyeler seni bekliyor! Her mağazanın çeşitli ürünleri, kurduğu sepetlerde cazip fiyat avantajlarıyla Anatolium Marmara AVM'de sizleri bekliyor!

Anatolium Marmara AVM

Anatolium Marmara Atatürk'ü Anma Çocuk Etkinlikleri!

Çocuk Kulübü'nde 9 Kasım cumartesi günü Atatürk'ü Anma Çerçeve Yapımı Atölyesi, 10 Kasım pazar günü Atatürk'ü Anma Saat Yapımı Atölyesi için tüm minikleri bu atölyelere bekliyoruz!

Anatolium Marmara AVM

Anatolium Marmara Özgün Konseri!

2 Kasım Cumartesi günü Anatolium sahnesinde Özgün sizlerle! Sevilen sanatçısının kaçırılmayacak ücretsiz konseri için saat 20:00'de herkesi bekliyoruz.

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER