Anatolium Marmara AVM

IKEA hediye çekiniz Anatolium'da!

16 Şubat'a kadar Anatolium Marmara'dan 200 TL'lik alışveriş yapın, IKEA'da geçerli 20 TL hediye çekiniz bizden olsun.

Anatolium Marmara AVM

Anatolium Marmara otomobilinizi de sizin kadar düşünüyor.

31 Mart tarihine kadar Anatolium’dan yapacağınız 150 TL ve üzeri alışverişe, Moss Garage Oto Yıkama'da yapılacak tüm oto kuaför işlemlerinde %15 indirim fırsatı sizleri bekliyor. Hemen Acard'ınızı danışma bankosundan ücretsiz alın, bu fırsatı kaçıranlardan olmayın!

Anatolium Marmara AVM

Anatolium Marmara Robotik Kodlama Atölyesi!

Robotik Atölyeler'e hala katılmadınız mı? Sizin için harika aktivitelerimiz var! 2 Şubat'a kadar devam edecek olan atölyelerimiz ve düzenlediğimiz eğlenceli etkinlikler için sizleri de aramıza bekliyoruz. Kaçırmayın!

Anatolium Marmara AVM

Anatolium Marmara AVM Karadeniz Ürünleri Festivali!

25 Ocak-2 Şubat tarihleri arasında Yöresel Karadeniz ürünleri festivali Anatolium Marmara’da! Karadeniz halk oyunları gösterisi ve sürpriz etkinliklerin gerçekleştirileceği festivalimize herkesi bekliyoruz.

Anatolium Marmara AVM

Anatolium Marmara Robotik Atölyeler ve Yeni Çağ Robotlar!

17 Ocak-14 Şubat tarihleri arasında Robotlar Anatolium’da! Türkiye’de ilk kez gerçekleştirilecek olan, 100’e yakın Robotu bir arada görebileceğimiz sergimize herkesi bekliyoruz.

Anatolium Marmara AVM

Anatolium'da yılbaşı hediye panayırı başladı!

21 - 31 Aralık tarihleri arasında Anatolium Marmara AVM'de yılbaşına özel hediyelik ürünler ve indirimler seni bu panayırda bekliyor!

Anatolium Marmara AVM

Anatolium Marmara Efsane Cuma İndirimi!

29 Kasım Cuma günü Anatolium Marmara’da alışveriş yapan herkese Chocolate Chief’ten kahvede %50 indirim var! Bu cuma herkes doyasıya alışveriş yapıp, Anatolium’un tadını çıkartacak.

Anatolium Marmara AVM

Anatolium Marmara Aydilge Konseri!

30 Kasım Cumartesi günü Anatolium sahnesinde Aydilge sizlerle! Sevilen sanatçının kaçırılmayacak ücretsiz konseri için saat 18:00'de herkesi bekliyoruz.

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER