ANKAmall

Geleceğin Teknolojileri ANKAmall’da!

Teknoloji en yeni haliyle, robot kulübü ve sanal gerçeklik uygulamalarıyla heyecan verici bir deneyim sunuyor, Teknoloji Festivali ANKAmall’da yaşanıyor. 7 - 22 Eylül tarihleri arasında ANKAmall’da!

Devamını Oku

ANKAmall

Ankamall 20. Yılında Hem Ev Hem Araba Çekiliş Kampanyası!

19 Ağustos 2019 - 18 Şubat 2020 tarihleri arasında tek seferde 200 TL ve katları alışveriş yap, çekilişe katıl Etimesgut'ta daire ya da Mercedes-Benz CLA 180d AMG'den birini kazanma şansı kazanın!

Devamını Oku

ANKAmall

AnkaMall Tatlı Fest!

20. Yılımızda Çok Tatlıyız! Birbirinden güzel markaların lezzetleri tatmak ve almak için 28, 29 ve 30 Haziran tarihleri arasında ANKAmall Botanik Bahçe’ye bekleriz!

Devamını Oku

ANKAmall

Ankamall Tatlı Fest!

20 Yılımızda Çok Tatlıyız! Birbirinden güzel markaların lezzetleri tatmak ve almak için 28, 29 ve 30 Haziran tarihleri arasında Tatlı Fest ANKAmall Botanik Bahçe’ye bekleriz!

Devamını Oku

ANKAmall

Ankamall Pepe Müzikali 27 Nisan!

ANKAmall’da hafta sonu çocuklar için çok eğlenceli! Birbirinden farklı aktiviteler ile eğlencenin tadını çıkarmaya bekliyoruz!

Devamını Oku

ANKAmall

minika FEST Ankara’da ilk kez ANKAmall’da!

20-23 Nisan tarihleri arasında ANKAmall’da kurulacak etkinlik alanına gelin, birbirinden eğlenceli oyun istasyonlarında eğlencenin keyfini çıkarın!

Devamını Oku

ANKAmall

Ankamall Toyota C-HR Hybrid Çekiliş Sonucu Açıklandı!

7 Mart 2019 tarihinde Ankamall AVM içerisinde Noter huzurunda gerçekleşen çekilişle 3 Toyota C-HR Hybrid sahiplerini buldu. İşte çekiliş sonucunda ödül kazanan asil ve yedek talihliler...

Devamını Oku

ANKAmall

ANKAmall'dan Toyota C-HR Hybrid Kazanma Şansı!

10 Ekim 2018 - 01 Mart 2019 tarihleri arasında ANKAmall AVM içerisinde yer alan mağazalardan yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerde 3 Toyota C-HR Hybrid arabadan birisini kazanma şansı sizleri bekliyor.

Devamını Oku

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER