Ankara Optimum Outlet

Öğretmenler Günü’nde öğretmenlerimize özel eğlence Optimum’da!

24 Kasım Pazar günü Öğretmen kimliğinizle danışma noktamıza gelerek bowling oyun kuponu hediyenizi almayı unutmayın.

Ankara Optimum Outlet

Ankara Optimum Outlet Heidi Müzikal Etkinliği!

Alp Dağları’ndan sevimli mi sevimli bir misafirimiz var! 22 - 23 - 24 Kasım’da tüm çocukları Heidi ile tanışmak için Ankara Optimum Outlet ücretsiz etkinliğine bekliyoruz!

Ankara Optimum Outlet

Ankara Optimum Limon ile Zeytin Müzikal Etkinliği!

Kasım’da Optimum bir başka! 19-20-21 Kasım’da tüm çocukları Limon ile Zeytin’in eğlenceli maceralarına ortak olmaya bekliyoruz. Ücretsiz etkinliklerimizle dolu dolu eğlenceyi kaçırmayın!

Ankara Optimum Outlet

Ankara Optimum Kukuli Müzikal Etkinliği!

Kasım tatili Optimum’la bir başka! TRT Çocuk’un sevimli çizgi film karakteri Kukuli, 16 - 17 - 18 Kasım’da neşeli şarkılarıyla bizlerle olacak.

Ankara Optimum Outlet

Ankara Optimum Kadınlar Kulübü Etkinlikleri!

Optimum Kendi Bahçemizden Kültür Sanat Etkinlikleri’nde Kadınlar Kulübü 13 Kasım’da Tepsi Tasarım Atölyesi, 15 Kasım’da Takı Tasarım Atölyesi ile devam ediyor! Ücretsiz etkinliklerimize sizi de bekliyoruz

Ankara Optimum Outlet

Ankara Optimum Çocuk Kulübü Etkinlikleri!

Optimum Kendi Bahçemizden Kültür Sanat Etkinlikleri’nde Çocuklar Kulübü yine eğlenceli, öğretici ve çok renkli! Ücretsiz etkinliklerimize tüm çocuklar davetli!

Ankara Optimum Outlet

Ankara Optimum Maşa ile Koca Ayı Müzikal Gösterisi!

Maşa ile Koca Ayı'nın eğlence dolu maceralarına Optimum'da ortak olmaya hazır mısınız? 2 - 3 Kasım 2019 tarihlerinde tüm çocukları bekliyoruz!

Ankara Optimum Outlet

Ankara Optimum Garaj Günleri!

25 Ekim - 10 Kasım 2019 tarihleri arasında Ankara Optimum Garaj Günleri'yle fiyatlar garaja indi. Bir çok ünlü marka Optimum Otoparkta sizleri bekliyor.

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER