Ankara Podium

Ankara Podium'da Çarkı aşkla çevir!

13 - 14 Şubat tarihlerinde Ankara Podium'dan tek seferde 250 TL alışveriş yap, Sevgililer Günü'ne özel hediyeler senin olsun.

Ankara Podium

Ankara Podium Rafadan Tayfa Müzikal Etkinliği!

Sadece çocukların değil yetişkinlerin de sevgilisi olmuş, Türkiye'nin en çok izlenen ve en sevilen çizgi filmi Rafadan Tayfa, 24 - 26 Ocak tarihleri arasında Podium'da çocukları bekliyor.

Ankara Podium

Yılbaşı hediyen Ankara Podium'dan!

23-27 Aralık tarihleri arasında tek seferde 250 TL'lik alışveriş yap, yüzlerce Milli Piyango bileti ve birbirinden renkli hediyeleri kazan, şansını yakala!

Ankara Podium

Ankara Podium ile Yılbaşı ağacını kendin süsle!

Tek seferde 100 TL ve üstü alışveriş yap, yılbaşı ağacını dilediğince süsle ve yeni yıl coşkusunu evine taşı! 14.00, 16.00 ve 18.00 seanslarının olduğu etkinliğimiz zemin katta gerçekleşecektir.

Ankara Podium

Ankara Podium Lara Konseri!

Arbesa Sandalye sponsorluğunda Lara, 7 Aralık Cumartesi günü saat 16.00'da Podium'a geliyor. Sevilen şarkılarını hayranları için söyleyeceği konserimize herkesi bekliyoruz.

Ankara Podium

Ankara Podium Kuzucuk Müzikal Etkinliği!

Kasım ara tatilinde de çocukların eğlence adresi Ankara Podium olacak! Miniklerin severek izlediği Kuzucuk ilk kez Podium'a geliyor.

Ankara Podium

Çocuklar, Podium'da tiyatroya koşuyor!

Kasım ayını Çiçek Bahçesi oyunu ile açan Podium Çocuk Tiyatrosu, 10 Kasım'da Nasrettin Hoca oyunuyla eğlenceye devam ediyor. Ücretsiz olan bu etkinliğe tüm çocukları bekliyoruz.

Ankara Podium

Ankara Podium AVM'de Kasımda şans başkadır!

11 - 13 Kasım tarihleri arasında Ankara Podium'dan tek seferde 200 TL'lik alışveriş yapın, çarkı çevirme şansı yakalayıp yüzlerce hediyeden birini kazanın!

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER