Ankara Podium

Ankara Podium Kuzucuk Müzikal Etkinliği!

Kasım ara tatilinde de çocukların eğlence adresi Ankara Podium olacak! Miniklerin severek izlediği Kuzucuk ilk kez Podium'a geliyor.

Ankara Podium

Çocuklar, Podium'da tiyatroya koşuyor!

Kasım ayını Çiçek Bahçesi oyunu ile açan Podium Çocuk Tiyatrosu, 10 Kasım'da Nasrettin Hoca oyunuyla eğlenceye devam ediyor. Ücretsiz olan bu etkinliğe tüm çocukları bekliyoruz.

Ankara Podium

Ankara Podium AVM'de Kasımda şans başkadır!

11 - 13 Kasım tarihleri arasında Ankara Podium'dan tek seferde 200 TL'lik alışveriş yapın, çarkı çevirme şansı yakalayıp yüzlerce hediyeden birini kazanın!

Ankara Podium

Cumhuriyet coşkusu Ankara Podium'da!

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nda Bando ve Zeybek Gösterisi siz değerli ziyaretçilerimizle buluşuyor. Tüm ziyaretçilerimizi saat 15.00'te başlayacak bu etkinliğe bekliyoruz

Ankara Podium

Ankara Podium Beauty Fest ile Işıldayın!

5 - 6 Ekim tarihlerinde Özge Ulusoy moderatörlüğünde gerçekleşecek Beauty Fest'te muhteşem bir defile, güzelliğe dair her şeyi bulabileceğiniz tanıtım stantları, alanında uzman kişilerden söyleşiler & workshoplar ve festival sonunda konserlerle doyumsuz müzik keyfi sizi bekliyor.

Ankara Podium

WPC Podium Güç Festivali

Dünyanın en güçlü adamları 14 - 15 Eylül 2019 tarihlerinde WPC Güç Festivali kapsamında yeniden Podium'a geliyor! Birbirinden heyecanlı yarışmalar, gösteriler, etaplar ve çok daha fazlası Podium'da sizi bekliyor.

Ankara Podium

Okulun ilk hediyesi Podium'dan!

5 - 6 Eylül 2019 tarihlerinde Ankara Podium'dan tek seferde 250 TL'lik alışverişe Okul Kırtasiye Seti anında hediye!

Ankara Podium

Podium Maşa ile Koca Ayı Müzikal Etkinliği!

Tüm çocukların heyecanla beklediği Maşa ile Koca Ayı ilk konser gösterilerini Podium AVM’de gerçekleştiriyor. Maşa ve Koca Ayı 6 - 8 Eylül tarihleri arasında Podium AVM’de çocuklarla buluşup şarkılar söyleyip dans edecekler.

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER