Aqua Florya

Aqua Florya Açık Hava Sahnesi Mehmet Erdem Konseri!

Şarkılarıyla hepimizi başka dünyalara götüren Mehmet Erdem, bu kez Aqua Florya Açık Hava Sahnesi'nde büyüleyecek. 27 Temmuz Cumartesi 22.00’de eğlenceyi kaçırmayın!

Aqua Florya

Aqua Florya Hayal Kahvesi Gökhan Türkmen Konseri!

Pop müziğinin güçlü ismi Gökhan Türkmen’le muhteşem bir yaz konserine hazır mısınız? 20 Temmuz Cumartesi saat 22.00’de Aqua Florya Açık Hava Sahnesi'nde buluşuyoruz! Biletler Biletix’te

Aqua Florya

Aqua Florya Açık Hava Sahnesi Manga Konseri!

Aqua Florya Açık Hava Sahnesi'nde sıradaki efsane Manga 13 Temmuz Cumartesi saat 22.00’de eğlencenin en canlı ritmine size de bekliyoruz!

Aqua Florya

Aqua Florya Açık Hava Konserleri!

Hayal Kahvesi Aqua Florya Açık Hava Konserleri başladı! Deniz kenarında müziğin ve eğlencenin tadını çıkarmak için, yazın en renkli akşamlarında Aqua Florya Amfi Tiyatro Sahnesi’nde buluşalım!

Aqua Florya

Aqua Florya Fettah Can Konseri!

Besteci ve söz yazarı kimliği ile müzik dünyasının en çok aranan ismi Fettah Can Aqua Florya Açık Hava Sahnesi'nde. 6 Temmuz Cumartesi günü saat 22:00'de gerçekleşecek olan Fettah Can konserine tüm müzikseverleri bekliyoruz.

Aqua Florya

Aqua Florya Ramazan Etkinlikleri!

Tadına doyulmaz etkinlikler ve şenliklerle Ramazan ayının keyfini Aqua Florya’da çıkarın!

Aqua Florya

Aqua Florya 23 Nisan Şenlikleri!

Aqua Florya çocukların en mutlu gününü büyük bir coşkuyla kutluyor. 20 - 21 - 22 - 23 Nisan 2019 tarihlerinde gerçekleşecek renkli etkinliklerimize herkesi bekleriz

Aqua Florya

Kitaplar değişir dünyan değişir!

Aqua Florya Kitap değişim istasyonumuza gelin, bir kitap bırakarak dilediğiniz kitabı alın. Her paylaşımda ufkumuzu genişleten yeni kitaplarla tanışmak için sizi değişim istasyonuna bekliyoruz.

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER