Arcadium

Arcadium Mercedes A 180 Sedan Çekiliş Sonucu Açıklandı!

24 Şubat 2020 tarihinde Arcadium ACM'de noter huzurunda gerçekleşen çekilişle bir kişi Mercedes A 180 Sedan sahibi oldu. İşte çekiliş sonunda ödül kazanan asil ve yedek talihliler...

Arcadium

Arcadium'dan sevdiğinize hediye!

Sevgililer Günü'ne özel 12 - 13 - 14 Şubat tarihlerinde aynı gün içinde yaptığınız 500 TL ve üzeri alışverişinize Atasay Yaşam Çiçeği kolye hediye!

Arcadium

Dolu dolu bir sömestir için minikler Arcadium’da buluşuyor!

Toprağı ve bitkileri eğlenerek keşfedecekleri Botanik Atölyesi 18 Ocak - 2 Şubat tarihleri arasında Arcadium’da!

Arcadium

Arcadium Robotik Kodlama Akademisi ve Robot Dans Gösterisi!

Çocuklar bu sömestir Arcadium’da! Robotik Kodlama Atölyesi ile teknoloji dünyanında keşfe çıkmak isteyen minikleri 18 Ocak-2 Şubat tarihleri arasında Arcadium’a bekliyoruz!

Arcadium

Arcadium Teknoloji Serüveni devam ediyor!

23 - 24 Kasım tarihlerinde, Arcadium'a gelin, Robot Atölyesi ile teknolojinin gizli dünyasını keşfedin!

Arcadium

Arcadium Mercedes A 180 Sedan Çekiliş Kampanyası!

Kazanmanın yolu Arcadium’dan geçer! 18 Kasım-17 Şubat tarihleri arasında, yapacağınız her 100₺’lik alışverişe Mercedes A 180 Sedan kazanma fırsatı Arcadium’da sizi bekliyor!

Arcadium

Arcadium Teknoloji Serüveni!

18-22 Kasım tarihleri arasında kimseye söz vermeyin! Robot Kodlama Atölyesi ile robotunu tasarlayıp, kodlayarak hareket ettirebileceğiniz Teknoloji Serüveni, Arcadium'da başlıyor!

Arcadium

Arcadium AVM Hayata Eğlence Kat Çekiliş Sonucu Açıklandı!

12 Kasim 2019 Salı günü Arcadium AVM'de noter huzurunda gerçekleşen çekilişle 3 kişi City Coco Fat Bike Elektrikli Bisiklet, 3 Kişi Tomolco H7 Elektrikli Scooter ve 5 Kişi IO Hawk Hoverboard kazandı. İşte çekiliş sonunda ödül kazanan asil ve yedek talihliler.

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER