Arcadium

Arcadium Mercedes A 180 Sedan Çekiliş Kampanyası!

Kazanmanın yolu Arcadium’dan geçer! 18 Kasım-17 Şubat tarihleri arasında, yapacağınız her 100₺’lik alışverişe Mercedes A 180 Sedan kazanma fırsatı Arcadium’da sizi bekliyor!

Arcadium

Arcadium Teknoloji Serüveni!

18-22 Kasım tarihleri arasında kimseye söz vermeyin! Robot Kodlama Atölyesi ile robotunu tasarlayıp, kodlayarak hareket ettirebileceğiniz Teknoloji Serüveni, Arcadium'da başlıyor!

Arcadium

Arcadium AVM Hayata Eğlence Kat Çekiliş Sonucu Açıklandı!

12 Kasim 2019 Salı günü Arcadium AVM'de noter huzurunda gerçekleşen çekilişle 3 kişi City Coco Fat Bike Elektrikli Bisiklet, 3 Kişi Tomolco H7 Elektrikli Scooter ve 5 Kişi IO Hawk Hoverboard kazandı. İşte çekiliş sonunda ödül kazanan asil ve yedek talihliler.

Arcadium

Arcadium AVM Kasım Çocuk Tiyatroları!

Eğlence Kasım ayında da Arcadium Çocuk Tiyatrosu'yla devam ediyor! Pinokyo, Afacan Tonton, Nasrettin Hoca ile Eşeği ve Tembel Arı Vızırdak bu ay boyunca her pazar saat 10:45'te Arcadium'da sahnede!

Arcadium

Arcadium Düşler Aynı Gelinlik Sergisi!

Atılım Üniversitesi Moda ve Tekstil Tasarımı Bölümü'nün hazırladığı, 1900'lü yıllardan günümüze ulaşmış nostaljik gelinlikler 'Düşler Aynı Gelinlik Sergisi' ile 5-11 Kasım tarihlerinde Arcadium'da!

Arcadium

Özgürlüğün Melodileri Arcadium AVM'de!

Cumhuriyet coşkusunu Arcadium’da yaşayın! Dans gösterileri ve Cumhuriyet konseri 29 Ekim Salı günü 16:45 itibariyle Arcadium’da!

Arcadium

Arcadium AVM City Coco Çekiliş Kampanyası!

5 Ekim - 5 Kasım 2019 tarihleri arasında Arcadium AVM'den yapacağınız her 100 TL alışverişe bir çekiliş hakkı kazanın, çekiliş sonunda 3 City Coco Fat Bike, 3 Elektrikli Scooter ve 5 Hoverboard'dan birini kazanın.

Arcadium

Arcadium'da zil fırsatlar için çalıyor!

Hem minikleri hem büyükleri mutlu edecek kampanyamızda 7 - 22 Eylül 2019 tarihleri arasında 300 TL değerindeki alışverişlerinizde, 30 TL hediye çeki Arcadium'dan hediye.

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER