Armada

Armada'dan Sinema bileti alana menü hediye!

Her Pazar sinema bileti alan herkese Armada'dan menü hediye!

Devamını Oku

Armada

Uluslararası Armada Sanat Festivali!

1 - 6 Ekim tarihleri arasında 5. Uluslararası Armada Sanat Festivali kapsamında Sergiler, Performanslar, Atölye Çalışmaları, Söyleşiler, Müzik Dinletileri, İmza günleri ve daha birçok etkinlik için Armada'ya bekliyoruz.

Devamını Oku

Armada

Leonardo Da Vinci İcatları Armada'da!

Leonardo Da Vinci’nin eskizlerinden ve notlarından faydalanılarak tamamen el yapımı ve çalışan 28 replikadan oluşan sergi 1 Ekim - 15 Ocak tarihleri arasında Armada 1 Kat 3'de. Da Vinci'nin 500. yıl dönümü kapsamında Da Vinci İcatları Müzesi işbirliği ile gerçekleşen bu muhteşem sergiyi kaçırmayın!

Devamını Oku

Armada

Armada Satranç Takımı hediye!

Hediyenin Şah'ı Aramada'da! 6 - 8 Eylül 2019 tarihleri arasında Armada AVM'den toplamda 100 TL ve üzeri alışverişe Satranç Takımı hediye!

Devamını Oku

Armada

Robotik kodlama günleri Armada'da.

Robotum işbirliği ile Robot atölyeleri 27 Temmuz- 1 Eylül tarihleri arasında her hafta sonu Armada 2 zemin katta çocukları bekliyor.

Devamını Oku

Armada

AIESEC Ülkeler Panayırı ile Armada'da Dünya Turuna çıkıyoruz!

20 Temmuz Cumartesi günü Armada Hayat Sokağı’nda AIESEC ile gerçekleşecek Ülkeler Panayırı etkinliğinde 38 ülkeden gelen onlarca genç ülkelerini ve kültürlerini tanıtacak.

Devamını Oku

Armada

Armada Jolly Joker Yüzyüzeyken Konuşuruz konseri!

Armada Jolly Joker Yaz Konserleri 20 Temmuz Cumartesi günü YÜZYÜZEYKEN KONUŞURUZ konseri ile sona eriyor! 14 - 20 Temmuz tarihleri arasında aynı gün içerisinde yapacağınız toplamda 100 TL ve üzeri alışverişlere 1 kişilik konser bilet hediye!

Devamını Oku

Armada

Rollhouse DownTown Deniz Sipahi Performansı!

16 Temmuz Salı günü 19.30-21.30 saatleri arasında Rollhouse DownTown'da Deniz Sipahi'nin muhteşem sesi ile ofis yorgunluğunu birlikte atmak için canlı müzik organizasyonu bekliyoruz.

Devamını Oku

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER