Armada

Armada AVM'den Mucizeler Sirki Bileti Hediye!

27 Aralık – 23 Şubat tarihleri arasında Armada AVM'den sadece Pazar günü 150 TL ve üzeri alışverişlere Mucizeler Sirki bileti hediye!

Armada

Armada AVM Mucizeler Sirki!

Mucizeler Sirki 27 Aralık – 23 Şubat tarihleri arasında Armada’da! Türkiye’nin ilk ve tek Hayvansız Sirki Armada açık otoparkta görkemli sirk çadırı ile herkesi eğlenceye davet ediyor.

Armada

Winter Carnival 21-22 Aralık tarihilerinde Armada’da!

Bekir Aksoy’un sunumu ile söyleşiler, Yeni Yıla özel Tasarım Pazarı, Tanıtım stantları, Mini konserler ve daha fazlası için Armada 2 zemin kata bekliyoruz.

Armada

Armada Jeep Renegade Çekiliş Kampanyası!

29 Ekim - 29 Şubat tarihleri arasında yapacağınız her 150 TL ve üzeri alışverişe 1 çekiliş hakkı kazanın! Çekiliş sonunda Jeep Renegade marka otomobilin sahibi olun.

Armada

Armada AVM Section Fest!

24 - 27 Ekim tarihleri arasında Section Fest Armada'da! 4 gün boyunca birbirinden ünlü sanatçılar ve dolu dolu konserler Armada Açık Otopark'ta. Biletler Biletix, Bukupon ve Armada 1 zemin kat bilet gişesinde satışta! Konser günü kapı açılış 14.00'de.

Armada

Armada'dan Sinema bileti alana menü hediye!

Her Pazar sinema bileti alan herkese Armada'dan menü hediye!

Armada

Uluslararası Armada Sanat Festivali!

1 - 6 Ekim tarihleri arasında 5. Uluslararası Armada Sanat Festivali kapsamında Sergiler, Performanslar, Atölye Çalışmaları, Söyleşiler, Müzik Dinletileri, İmza günleri ve daha birçok etkinlik için Armada'ya bekliyoruz.

Armada

Leonardo Da Vinci İcatları Armada'da!

Leonardo Da Vinci’nin eskizlerinden ve notlarından faydalanılarak tamamen el yapımı ve çalışan 28 replikadan oluşan sergi 1 Ekim - 15 Ocak tarihleri arasında Armada 1 Kat 3'de. Da Vinci'nin 500. yıl dönümü kapsamında Da Vinci İcatları Müzesi işbirliği ile gerçekleşen bu muhteşem sergiyi kaçırmayın!

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER